Grażyna Wolszczak

  Grażyna Wolszczak

  W powszechnej opinii przyjęło się, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie istnieje. By obalić tę opinię, Grażyna Wolszczak zagościła w naszym studiu w towarzystwie aktorów: Sławomira Orzechowskiego i Łukasza Konopki. Mężczyźni nie tylko są jej kolegami po fachu, ale też i przyjaciółmi. Jak długo się znają? O czym rozmawiają?

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  Niedawno w Warszawie 40-letni hydraulik zdemolował 10 samochodów. Dlaczego? Bo miał dosyć swojej pracy! Zainspirowany tą historią Filip Chajzer, postanowił sprawdzić jaki jest najgorszy zawód świata. Zobaczcie co jest najbardziej obciążające w pracy nauczyciela rytmiki, na co narzekają kontrolerzy biletów i jak wyglądają poranki... opiekuna słoni w ogrodzie zoologicznym! Rozwiązanie problemu stresującej pracy znalazł Sławomir Szymański - właściciel stacji demontażu pojazdów: "hydraulik, mógłby do nas przyjechać, udostępnilibyśmy mu samochód i mógłby się u nas odstresować...niszcząc samochód". Dobry pomysł?

  Grażyna Wolszczak jest w świetnej formie, co widać na zdjęciach, które ostatnio pojawiły się w internecie. Okazuje się, że w utrzymaniu pięknej sylwetki pomagają jej ćwiczenia wykonywane pod prądem. Jak one wyglądają? Co jeszcze trenuje aktorka? Zapytał ją o to reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zdaniem Łukasza Radwana najsłynniejszym obrazem na świecie jest portret - portret Mona Lisy. Nie wiadomo, co Gioconda myślała na temat swoje wizerunku przedstawionego na obrazie przez Leonarda da Vinci, wiadomo jednak, co sądzą artyści sportretowani przez Iwonę Golor. Malarkę odwiedził Łukasz Radwan. Zobaczcie, kogo sportretowała...

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Grażynę Wolszczak i Piotra Cyrwusa. Aktorzy, którzy pracują ze sobą na jednej scenie, prywatnie również się przyjaźnią. Jak długo się znają? Kiedy narodziła się ich przyjaźń? Czy aktorzy ze sobą zawodowo rywalizują? I czy z przyjacielem gra się łatwiej?

  Pewnemu 30-letniemu Amerykaninowi rodzice wytoczyli sprawę, by ten wreszcie wyprowadził się z domu. Sąd zarządził eksmisję, ale on od wyroku się odwołał. W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy musi opuścić rodzinne gniazdo. W Polsce, statystycznie mężczyźni wyprowadzają się z domu około 28. roku życia. Dlaczego tak późno? Jak nie wychować maminsynka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy socjologa dr Tomasza Sobierajskiego oraz mamy dorosłych już mężczyzn: Grażynę Wolszczak i Małgorzatę Pieczyńską.

  Na planie nowej produkcji TVN - "Wyjątkowa Chwila" Katarzyna Olubińska spotkała się z Pauliną Krupińską i Grażyną Wolszczak. Jakie "triki urodowe" stosują? Czego dowiemy się z programu, który będziemy mogli zobaczyć już w niedzielę o 17:50 na TVN? Zobaczcie!

  W tym wyjątkowym dniu, Międzynarodowym Święcie Miłości, odwiedzili nas w studiu Dzień Dobry TVN: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz oraz Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Czy pamiętają swoją pierwszą randkę? Jak się poznali? Dlaczego Janusz Józefowicz mówi, że "mieli trudną sytuację" i, że "może dziewczynie strasznie skomplikować życie"? Jaką receptę na udany związek mają Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz? Co łączy Józefowcza i Urbańską? I kto z nich jest specjalistą od miłości francuskiej?

  Magda Mołek o rolach, które w filmie "Podatek od miłości" zagrały Magdalena Popławska i Grażyna Wolszczak: "Wnosicie tam energię, która zostaje. Film się toczy, znamy wątki, znamy głównych bohaterów ale cały czas, w tyle głowy, mamy Was obie". Czy lubią grać epizody? Jak zrobić to tak, żeby w kilka minut, tak mocno, zapaść w pamięć widzom?

  Współczesnymi dziećmi zawładnęły gry komputerowe i smartfony. A czy potrafiłyby się bawić zabawkami retro, np. takim bączkiem? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Dowiedział się również, czym - według dzieci - chińscy piłkarze nożni rozgrywali mecze. I podobno nie była to piłka :)

  Ich mieszkanie ma wspaniały widok na Warszawę i ponad 100 metrów kwadratowych. Jest urządzone nowocześnie, ale jego właściciele lubią starocie, dlatego także dla nich znaleźli miejsce w swoim mieszkaniu. Uwagę w salonie przykuwa wielka, różowa kanapa, zakupiona podczas licytacji komorniczej. Zobaczcie, jak mieszka Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Odwiedził ich dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy prowadzą otwarty dom? Kto częściej gotuje - Grażyna czy Cezary? I kto z nich pali fajkę?

  Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki prywatnie są parą. Obecnie grają w sztuce Polowanie na łosia. Jak im się razem pracuje? Potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jej partner Cezary Harasimowicz mówi o niej: "Jest bałaganiarą, bardzo źle gotuje. Jej główną zaletą jest to, że się niczym nie przejmuje. To jest taki typ jak z 'Przeminęło z wiatrem' - będę się martwić jutro". O swojej filozofii życiowej, pracy producenta spektaklu i akceptowaniu swojego ciała opowiedziała nam Grażyna Wolszczak.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska gościła 10 finalistów akcji Mistrz Smaku: Agatę i Sylwię (kategoria "Kocham"), Zuzę i Michała (kategoria "Smakuję"), Matrę i Tomasza (kategoria "Lubię"), Kasię i Milenę (kategoria "Szanuję") oraz Asię i Daniela (kategoria "Pomagam"). Dlaczego zgłaszający zgłosili swoich zgłaszanych? I komu w jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska i Robert Sowa wręczyło główną nagrodę w wysokości 100 000 zł?