ameryka express

  Bracia Collins startują z nowym programem. Jak przyznają, udział w "Azja Express" w porównaniu z ich nowym projektem to była bułka z masłem. Rafał Collins opowiedział nam, jakich atrakcji mogą spodziewać się widzowie show "Bracia Collins biorą się do roboty". Premiera programu 26 sierpnia na Discovery Channel, a już w niedzielę 12 lipca o godz. 20:00 TVN pokaże jego pilotowy odcinek.

  Karolina Pisarek zwycięstwo ma we krwi. Wygrana w programie Top Model otworzyła jej drzwi do kariery w świecie mody, a podium w show "Ameryka Express" pokazał jej waleczny charakter. Jak Karolina wszystkie rywalizacje przeradza w sukces? Co obecnie robi i jakie ma marzenia? O tym modelka rozmawiała z Basią Pasek.

  Za nami finał programu "Ameryka Express 2". W ostatnim etapie odcinka o pierwsze miejsce ubiegały się dwie pary. Wśród nich były Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska. To właśnie im udało się zwyciężyć w rywalizacji. Na co przeznaczą wygrane pieniądze?

  Rywalizacja w "Ameryce Express 2" dobiegła końca. O pierwsze miejsce ubiegały się trzy pary. Finałowy odcinek dostarczył wielu emocji, a rywalizacja wycisnęła z uczestników ostatnie poty. Która para uderzyła w dzwon zwycięstwa?

  Kultowy program stacji TVN „Ameryka Express” wrócił na ekrany 4 marca. Uczestnicy zapewnili dużo niespodzianek i emocji. Zmiana trasy, nowa prowadząca i bohaterowie z piekła rodem. Niezapomniane emocje gwarantowane. Co się wydarzyło w półfinale?

  Bracia Grzegorz i Rafał Collins są jedną z par, które uczestniczą w programie "Ameryka Express 2". Jak zmagania w wyścigu wpływają na ich relację? Jak kłóci się rodzeństwo? O tym rozmawialiśmy w naszym studiu z Rafałem Collinsem i psycholog Joanna Chmurą.

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Już 4 marca zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji "Ameryka Express". W programie bierze udział osiem par. Jedną z nich tworzą Iwona Benjamin i jej mąż Reggie. Jak z Hollywood trafili do „Ameryki Express“? O swoich przygodach opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Nowy sezon, nowa prowadząca i nowy uczestnicy. "Ameryka Express 2" pojawi się już wkrótce na antenie TVN. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. Zobacz, co musisz wiedzieć o nowym sezonie programu.

  - Ta najbliższa moja rodzina, to takie moje stado, z którym chciałabym przemierzać świat – zdradziła nam Daria Ładocha, do której zajrzeliśmy z kamerą. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy natomiast o „Ameryka Express”, w którym Daria sprawdzi się w zupełnie dla siebie nowej roli – prowadzącej program. Czy była empatyczna dla uczestników?

  Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem z przystojnym synem. Już niedługo Filipa pozna większe grono fanów. Chłopak wraz z mamą wziął udział w programie Ameryka Express. Jesteście ciekawi jak wygląda?

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi kolejną edycję "Ameryka Express"? Takie plotki pojawiły się, kiedy okazało się że Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą "Big Brothera". Co na ten temat mówi sama Małgosia? Posłuchajcie!

  Program "Ameryka Express" wygrała Aleksandra Domańska razem ze swoim bratem Dawidem. Jak wspominają tę przygodę? co było dla nich najtrudniejsze?

  Jak uczestnicy Ameryka Exrepress wspominają przygodę życia? W Dzień Dobry TVN Dawid Domański, Anna Małysa, Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz.

  Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów, która wystąpiła w programie Ameryka Express. Czy dzięki programowi są jeszcze bardziej rozpoznawalni? Czy ich grafik jest zaplanowany na wiele miesięcy do przodu? Kto rządzi w związku - Pamela czy Mateusz? Jakiś czas temu para się zaręczyła. Czy Pamela była zaskoczona oświadczynami? Wyznaczyli już datę ślubu? Fit Lovers gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Piotr Czaykowski brał udział w drugiej edycji Azja Express. Jak się przygotowywał do programu? Komu z uczestników Ameryka Express kibicuje? Z Piotrem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W programie "Ameryka Express", którego pierwszy odcinek zobaczycie już jutro, udział wzięła aktorka Aleksandra Domańska. W podróż pojechała z bratem Dawidem. Dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swoich wrażeniach i innej twarzy, którą pokaże w programie.

  Już jutro (5 września) zobaczycie pierwszy odcinek programu "Ameryka Express", którego nie może się doczekać dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podczas konferencji prasowej spotkała się z uczestnikami programu. Co o programie powiedział jej Tomasz Karolak? Gdzie i z kim spędził wakacje?

  Na naszej kanapie w Dzień Dobry Wakacje zasiedli: Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą oraz Filip Chajzer z tatą Zygmuntem "Słońce Peru" Chajzerem, uczestnicy programu "Ameryka Express", który zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Dlaczego Zygmunt Chajzer początkowo nie chciał wziąć udziału w tym programie? Dlaczego Lara Gessler zdecydowała się zabrać ze sobą Piotra Sałatę? Co było dla nich najtrudniejsze? Czy Filipowi przydał się spray na niedźwiedzie? Czy kłócili się ze sobą? Posłuchajcie o ich ekstremalnych przygodach i dowiedzcie się, dlaczego Chajzerowie są "rodziną z problemami"?

  Dlaczego Lara Gessler nie zabrała ze sobą męża i co najbardziej jej się podobało? Zobaczcie czego dowiedział się Agnieszka Jastrzębska!

  Aleksandra Domańska jest jedną z uczestniczek programu "Ameryka Express". Kogo zabrała ze sobą do Ameryki Południowej? O wrażenia z pobytu aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.