ameryka express

  ameryka express

  Bracia Collins startują z nowym programem. Jak przyznają, udział w "Azja Express" w porównaniu z ich nowym projektem to była bułka z masłem. Rafał Collins opowiedział nam, jakich atrakcji mogą spodziewać się widzowie show "Bracia Collins biorą się do roboty". Premiera programu 26 sierpnia na Discovery Channel, a już w niedzielę 12 lipca o godz. 20:00 TVN pokaże jego pilotowy odcinek.

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi kolejną edycję "Ameryka Express"? Takie plotki pojawiły się, kiedy okazało się że Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą "Big Brothera". Co na ten temat mówi sama Małgosia? Posłuchajcie!

  Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów, która wystąpiła w programie Ameryka Express. Czy dzięki programowi są jeszcze bardziej rozpoznawalni? Czy ich grafik jest zaplanowany na wiele miesięcy do przodu? Kto rządzi w związku - Pamela czy Mateusz? Jakiś czas temu para się zaręczyła. Czy Pamela była zaskoczona oświadczynami? Wyznaczyli już datę ślubu? Fit Lovers gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W programie "Ameryka Express", którego pierwszy odcinek zobaczycie już jutro, udział wzięła aktorka Aleksandra Domańska. W podróż pojechała z bratem Dawidem. Dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swoich wrażeniach i innej twarzy, którą pokaże w programie.

  Już jutro (5 września) zobaczycie pierwszy odcinek programu "Ameryka Express", którego nie może się doczekać dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podczas konferencji prasowej spotkała się z uczestnikami programu. Co o programie powiedział jej Tomasz Karolak? Gdzie i z kim spędził wakacje?

  Na naszej kanapie w Dzień Dobry Wakacje zasiedli: Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą oraz Filip Chajzer z tatą Zygmuntem "Słońce Peru" Chajzerem, uczestnicy programu "Ameryka Express", który zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Dlaczego Zygmunt Chajzer początkowo nie chciał wziąć udziału w tym programie? Dlaczego Lara Gessler zdecydowała się zabrać ze sobą Piotra Sałatę? Co było dla nich najtrudniejsze? Czy Filipowi przydał się spray na niedźwiedzie? Czy kłócili się ze sobą? Posłuchajcie o ich ekstremalnych przygodach i dowiedzcie się, dlaczego Chajzerowie są "rodziną z problemami"?