Karolina Pisarek

  Karolina Pisarek

  Profesor Begona Alvarez z Uniwersytetu Vigo w Hiszpanii zbadała, kiedy ludzie są najszczęśliwsi w przeciągu całego życia. Jej zdaniem najlepszy okres przypada na lata pomiędzy 30. a 34. rokiem życia. Jak ta teoria wygląda w praktyce, zapytaliśmy naszych gości: psycholożkę Joannę Chmurę, modelkę Karolinę Pisarek i aktora Tomasza Stockingera.

  Sezon letni trwa w najlepsze, przez co wiele kobiet najchętniej każdego dnia stawia na sukienki. Jak jednak wybrać najmodniejszy model? Oto najgorętsze trendy według Sabiny Zięby, redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl. Zobaczcie stylizacje gwiazd i zdecydujcie, która z nich jest najlepsza.

  Karolina Pisarek od lat spełnia swoje marzenia w świecie mody. Regularnie zdobywa nowe kontrakty i stara się, aby praca sprawiała jej przyjemność. Modelka na swoim profilu na Instagramie opisała, kiedy czuje się szczęśliwa i dała kilka cennych rad swoim obserwatorom.

  Sezon branżowych imprez ruszył w pełni! W piątkowy wieczór 2 lipca w Sopocie odbył się event jednej z popularnych marek biżuteryjnych, na którym osoby znane z pierwszych stron gazet chętnie pozowały do zdjęć. Swoimi białymi stylizacjami pokazały, że monochromatyczne zestawy wcale nie muszą być nudne. Jak je urozmaicić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Karolina Pisarek to jedna najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Choć ma zaledwie 23 lata, ogromu sukcesów może jej pozazdrościć wiele starszych koleżanki z branży. Nic nie przyszło jej jednak ot tak, bez wysiłku. Wszystkie osiągnięcia młodej gwizdy to zasługa jej ciężkiej pracy, konsekwencji i wielu wyrzeczeń. Gdzie Karolina widzi siebie za parę lat? W rozmowie z nami modelka ujawniła, jaki ma "plan b" na życie, o czym marzy i co ją onieśmiela.

  Dzień Kobiet to wyjątkowa data dla każdej z pań. To właśnie wtedy reprezentantki płci pięknej pragną być szczególnie docenione i wyróżnione. Kwiatek to z pewnością miły gest, nikt jednak nie powiedział, że musi nam go podarować mężczyzna. 8 marca weźmy więc sprawy w swoje ręce. Zadbajmy o siebie i sprawmy, aby na twarzy naszej i bliskich nam pań pojawił się szczery uśmiech, potrzebny zwłaszcza w tym trudnym czasie.

  Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Modelka, która rozpoczęła światową karierę zaraz po udziale w programie "Top Model" zdobywa kolejne, międzynarodowe kontrakty. Dzięki nim niedawno zakupiła swój pierwszy apartament. W programie "UWAGA! TVN" pokazała wnętrza loftu na warszawskim Mokotowie.