Gwiazdy

Beata Kozidrak nagrała utwór z polskim raperem. "Marzyła mi się taka kolaboracja"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W ostatnim czasie coraz częściej porzuca ukochany pop na rzecz innych gatunków muzycznych. Teraz ukazała się jej nowa piosenka, którą nagrała z polskim raperem. Jak w niej wypadła?

Rap Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak coraz śmielej wkracza w świat hip-hopu. Zaczęła od udziału w zeszłorocznej akcji zapoczątkowanej przez Solara #hot16challenge2, podczas której zbierano pieniądze na pomoc w walce z koronawirusem i na rzecz lekarzy oraz szpitali walczących z pandemią. Wówczas spodobało jej się to wyzwanie i niedługo później w ramach projektu Albo Inaczej zreinterpretowała rapowego klasyka, czyli "Bez ciśnień" Zipery. Teraz wokalistka po raz kolejny zaskoczyła i nagrała numer z polskim raperem.

Beata Kozidrak, Sarius i Deemz

W środę, 31 marca w mediach miała premierę piosenka Beaty Kozidrak, rapera Sariusa i producenta Deemza. W utworze "Kruki" połączono dwa z pozoru skrajne światy – mroczny i szczery rap z sensualnym rockowo-popowym wokalem. Nad tekstem wyjątkowej piosenki pracowała Paulina Przybysz.

- Powiem szczerze, że marzyła mi się taka kolaboracja. Po raz kolejny udowadniam sobie i innym, że muzyka nie tylko łączy pokolenia, ale i style muzyczne - wyznała Beata Kozidrak na Instagramie.

Singiel "Kruki" jest jednocześnie zapowiedzią nadchodzącego, debiutanckiego krążka producenta Deemza pt. "Sauce", na którym znajdzie się ponad 30 numerów, nagranych z ponad 50 artystami. Wiadomo, że premierowy utwór spodobał się fanom, którzy mają ochotę na więcej. W komentarzach piszą:

  • Pani Beata rewelacyjnie wpasowała się w utwór, a jej obecność w refrenie jest taka uspokajająca dla całości! Uwielbiam takie klimaty! Świetna robota!
  • Beata nigdy nie przestanie zaskakiwać. No coś absolutnie fenomenalnego
  • Fajny powiew świeżości. Prostota teledysku jest tak wzruszająca i dobrze komponuje się z niebanalnym tekstem
  • Co można tu więcej dodać... przepiękne

- Sądzicie, że Beata Kozidrak może zostać prawdziwą raperką? Ja czuję, że tak - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości