polska wokalistka

  Od zakończenia bolesnej relacji minęło już trzy lata. Dopiero teraz Edyta Górniak wyznała, jak zranił ją mężczyzna, z którym związek bardzo długo utrzymywała w tajemnicy przed mediami.

  Basia Bułat ma na swoim koncie sześć albumów i nominacje do najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Kanadzie. O karierze i miłości, które wypełniają jej życie, opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Marta Baum na scenie Dzień Dobry TVN przedstawiła nam swoją "Warszawę". Piosenka to najnowszy singiel promujący debiutancki album artystki. Jak wam się podoba?

  Faustyna Maciejczuk to młoda wokalistka, która w zeszłym roku wydała debiutancką EP-kę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała jedną ze swoich ulubionych piosenek. Posłuchajcie utworu o nadziei i wewnętrznej sile.

  "Całkiem nieźle wychowany"

  Olga Szomańska jest znaną i utalentowaną wokalistką oraz aktorką. Od lat z powodzeniem działa w tych dwóch artystycznych branżach. Niedawno na rynku muzycznym ukazał się jej najnowszy, solowy album pt. "Ja lubię". Singiel o tym samym tytule zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Luna to artystka młodej sceny alternatywnej, która marzy o podbiciu polskiego rynku muzycznego. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała teraz utwór pt. "Niewypowiedziane", który promuje jej debiutancką "EPKĘ".

  Wokalistka znana wcześniej tylko z dubbingowych występów, teraz postanowiła rozpocząć karierę solową. Posłuchajcie zapowiedzi jej debiutanckiej płyty.

  Mery Spolsky nieustannie zaskakuje fanów nowymi pomysłami. Aktualnie trwa jej trasa koncertowa, podczas której wystawia swój nowatorki spektakl oparty o książkę. O projekcie opowiedziała reporterowi Dzień Dobry TVN.

  "Jestem na etapie odkrywania, jak przekuć traumę w coś świetlistego".

  Bryska szturmem wdarła się na polski rynek muzyczny i została okrzyknięta jedną z najciekawszych debiutantek roku 2021. Wokalistka wydała właśnie mini-LP "jestem bryska" i zaprezentowała swój najpopularniejszy utwór pt. "lato (pocałuj mnie)" na scenie Dzień Dobry TVN.

  "To jest mocno zaskakujące"

  Nowy singiel Zalii, czyli Julii Zarzeckiej, miał premierę 28 października. Teraz wokalistka swoją piosenkę w indie popowym stylu zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył jej raper Przyłu.

  Hela to młoda wokalistka, która tworzy muzykę z pogranicza indie-folku i folk-popu. W naszym programie zaprezentowała utwór "Jak film", promując swój debiutancki minialbum zatytułowany "Na swój kształt".

  Posłuchajcie nowego utworu sanah.

  Piosenki Kasi Nosowskiej zna większość Polaków. Jej droga do sukcesu jednak nie była łatwa. Pracowała na poczcie i śpiewała w chórkach, zanim rozpoczęła się jej kariera. Obecnie jest jedną z najbardziej szanowanych piosenkarek. Jak to osiągnęła?

  Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to niezwykle utalentowana młoda artystka, która w branży muzycznej osiągnęła już wiele sukcesów. Wokalistka jest reprezentantką sceny Alternatywnej Młodego Pokolenia. Na scenie w studiu Dzień Dobry TVN wykonała swój najnowszy utwór "Zabierz mnie".

  Sara to młoda, pełna energii artystka, która nie tylko śpiewa, ale zajmuje się także tańcem, pisaniem tekstów piosenek oraz komponowaniem utworów muzycznych. Na scenie w studio Dzień Dobry TVN wykonała swój nowy singiel "Ciemność". O czym opowiada utwór?

  Urszula już blisko 40 lat cieszy publiczność swoim głosem, a teksty jej piosenek znają miliony Polaków. Teraz artystka powraca z reedycjami swoich dwóch albumów, a także z nową piosenką pt. "Kilka słów".

  Maja Hyży znana jest widzom stacji TVN między innymi z trzeciej edycji programu muzycznego "X Factor", na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z pracą na scenie. Prywatnie utalentowana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, ale znajduje także czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

  Kaśka Sochacka kilka miesięcy temu wydała swoją debiutancką płytę "Ciche dni", która doczekała się pozytywnych recenzji. Ludzie zakochują się w jej muzyce. Na scenie Dzień Dobry Wakacje artystka zaprezentowała utwór pt. "Z soboty na niedzielę".

  Natalia Zastępa, zdolna 19-letnia wokalistka, idzie jak burza. Właśnie napisała maturę i wydała debiutancką płytę. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, jak poradziła sobie podczas egzaminu dojrzałości i co było inspiracją przy tworzeniu pierwszego krążka. Na naszej scenie piosenkarka zaprezentowała utwór „Wiesz jak jest”. Posłuchajcie.

  Halina Mlynkova w tym roku ma wiele powodów do radości. Niebawem wokalistka przywita na świecie swoje drugie dziecko. Uradowana przyznała także, że wkrótce wraca do pracy. "Wreszcie zaczynamy próby z muzykami" – dodała w opisie serii ciążowych zdjęć. Piosenkarka wręcz promienieje na nich szczęściem.

  Beata Kozidrak od początku kariery ma swój charakterystyczny styl. Wokalistka nieustannie zaskakuje odważnymi zestawami nie tylko na scenie, ale i na co dzień. Lubi podkreślać swoją kobiecość, a także odsłaniać zgrabne nogi. Zobaczcie jej najciekawsze stylizacje.

  Na rynku ukazał się właśnie drugi album zdolnej, młodej wokalistki Sanah. W "Irence" artystka zawarła swoje najskrytsze emocje. Jak radzi sobie z popularnością? O tym Zuzanna Jurczak opowiedziała w Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała utwór "2:00".

  Izabela Trojanowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która olbrzymią sławę zdobyła w latach 80. ubiegłego wieku. Jej przeboje takie jak "Wszystko, czego dziś chcę", "Tyle samo prawd ile kłamstw" czy "Podaj cegłę" zna prawie każdy z nas. Piosenkarka jednak nie spoczywa na laurach i regularnie prezentuje nowy materiał.

  Gosia Romanowska wkrótce ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek muzyczny. Artystka ma pomysł na siebie, a w sieci zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Teraz podbiła scenę Dzień Dobry TVN ze swoim singlem "Vivid". Koniecznie zobaczcie jej występ.

  Izabela Trojanowska była jedną z największych gwiazd lat 80. ubiegłego wieku. Mimo upływu czasu, wokalistka nadal cieszy się ogromną sympatią. Dziś obchodzi swoje 66. urodziny. Niektóre fakty z jej życia zaskakują.

  Natalia Szroeder 20 kwietnia obchodzi swoje 26. urodziny. Z tego powodu sprawiła swoim fanom niezwykły prezent. Światło dzienne ujrzała właśnie piosenka z jej najnowszej płyty, wykonana w duecie z Ralphem Kaminskim.

  Basia Janyga to młoda wokalistka, która niebawem wyda debiutancką płytę "Kontras.Ty". Wyróżnia się na rynku ze względu na swój oryginalny pomysł. Dziewczyna bowiem robi czekoladki o smaku swoich utworów.