polska wokalistka

    polska wokalistka

    Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to niezwykle utalentowana młoda artystka, która w branży muzycznej osiągnęła już wiele sukcesów. Wokalistka jest reprezentantką sceny Alternatywnej Młodego Pokolenia. Na scenie w studiu Dzień Dobry TVN wykonała swój najnowszy utwór "Zabierz mnie".

    Maja Hyży znana jest widzom stacji TVN między innymi z trzeciej edycji programu muzycznego "X Factor", na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z pracą na scenie. Prywatnie utalentowana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, ale znajduje także czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

    Natalia Zastępa, zdolna 19-letnia wokalistka, idzie jak burza. Właśnie napisała maturę i wydała debiutancką płytę. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, jak poradziła sobie podczas egzaminu dojrzałości i co było inspiracją przy tworzeniu pierwszego krążka. Na naszej scenie piosenkarka zaprezentowała utwór „Wiesz jak jest”. Posłuchajcie.

    Gosia Romanowska wkrótce ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek muzyczny. Artystka ma pomysł na siebie, a w sieci zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Teraz podbiła scenę Dzień Dobry TVN ze swoim singlem "Vivid". Koniecznie zobaczcie jej występ.