raper

    raper

    25-letni raper z Wielkopolski zmarł po imprezie, którą spędził w towarzystwie pięciorga przyjaciół. Zeznania znajomych wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Ale według rodziny, Damian zmarł wskutek śmiertelnych urazów i z powodu nieudzielenia mu pomocy. Co naprawdę wydarzyło się feralnego dnia?

    Ten wykon z pewnością zostanie zapamiętane na długo przez fanów amerykańskiego komediowego programu SNL. I to nie tylko ze względu na świetną oprawę muzyczną - szerokim echem w internecie odbił się strój jednego z gości. Raper Kid Cudi wystąpił na scenie w kwiecistej sukience maxi. Czy to koniec genderowych uprzedzeń w modzie? Fani widzą tu coś jeszcze - wzruszające nawiązanie do przedwcześnie zmarłego Kurta Cobaina z "Nirvany".

    Najnowszy teledysk GrubSona "Serca twego chłód" został zainspirowany książką Przemka Corso o tym samym tytule. Panowie przyjaźnią się od siedmiu lat. Nie każdy wie, że nie jest to ich pierwsza zawodowa współpraca. Najgłośniejszy utwór rapera "Na szczycie" jest także tytułem jego biografii, którą napisał właśnie Corso. W studiu Dzień Dobry TVN artyści opowiedzieli o ich najnowszej kooperacji literacko-muzycznej.

    Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!