utwór

  Stokłosa Collective to zespół założony przez kompozytora, dyrygenta i multiinstrumentalistę - Jana Stokłosę. O swoim najnowszym projekcie opowiedział w studio, a na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z Łukaszem Drapałą.

  Michał Szczygieł w sezonie letnim powraca z kolejnym wakacyjnym bangerem. W sieci można już posłuchać nowego singla "Adrenalina". Relaks, zabawa i poczucie wolności? To trzy słowa, które idealnie opisują tę piosenkę.

  Teatr Groteska przygotował wyjątkowy utwór.

  Tekst piosenki napisała Aleksandra Kwaśniewska.

  24 września 1991 roku ukazał się album "Nevermind" Nirvany, który zmienił bieg historii. Znajdujący się na nim utwór "Smells Like Teen Spirit" zapoczątkował erę grunge'u. O kultowym zespole i płycie w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska, dla której świat rocka nie jest obcy.

  "Noga na gaz" to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album "Tak jak chcę", którego premiera odbyła się w piątek, 18 czerwca. Artysta opowiedział nam nieco więcej o nowym krążku, a także dał krótki koncert.

  Marina Łuczenko-Szczęsna niejednokrotnie podkreślała, że wszystko, co do tej pory osiągnęła, zawdzięcza tacie. Teraz, z okazji Dnia Ojca pokazała w mediach społecznościowych, jak wspólnie wykonują utwór "Puszek okruszek". Fani są zachwyceni.

  Ekipa to grupa polskich youtuberów, która osiąga zawrotne zasięgi w Internecie. Ich filmiki cieszą się ogromną ilością odtworzeń i wielką popularnością. Teraz wydali kolejny numer pt. "Zygzak". O czym opowiada?

  Ewa Farna zaskoczyła fanów. Właśnie ukazał się jej nowy singiel "Ciało" w sieci można zobaczyć już poruszający klip do utworu. Piosenka jest zapowiedzią szóstego albumu wokalistki.

  Pamiętacie piosenkę "Chcę tu zostać" grupy Farba? W 2003 roku był to jeden z największych hitów. Dziś wokalistka i perkusista zespołu powracają w nowym singlu i opowiadają swoją burzliwą historię małżeństwa. Joannę Kozak i Jacka Woźniaka łączy nie tylko praca na scenie, ale także życie prywatne. Nam opowiedzieli o nowej twórczości, związku i sentymencie do wielkiego hitu.

  Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W ostatnim czasie coraz częściej porzuca ukochany pop na rzecz innych gatunków muzycznych. Teraz ukazała się jej nowa piosenka, którą nagrała z polskim raperem. Jak w niej wypadła?

  Sebastian Fabijański to ceniony aktor filmowy i absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, który od pewnego czasu realizuje się także muzycznie. Kilka dni temu premierę miał jego nowy utwór. O czym jest "SONG"?

  Nikomu nieznany 27-letni Szkot, Nathan Evans marzył o wokalnej karierze. Od lat wrzucał swoje nagrania do mediów społecznościowych, ale jeden szantowy utwór nieoczekiwanie podbił cały świat. Z dnia na dzień Nathan stał się prawdziwym fenomenem. Gabi Drzewieckiej opowiedział o swoich muzycznych początkach.

  Wokaliści Paweł Lipski "Nowator" i Włodzimierz Dembowski "Paprodziad" wraz z artystą kabaretowym Mariuszem Kałamagą nagrali utwór "Trzeba Świrować". Zanim artyści wykonali go na scenie Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o kulisach jego powstania. Żartom nie było końca, a nasi prowadzący wprost nie mogli powstrzymać śmiechu.

  "Sold Out" to nowy utwór Margaret, która do współpracy zaprosiła Natalię Szroeder. Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał. Przy tej okazji Basia Pasek przypomniała widzom pierwsze występy wokalistek w Dzień Dobry TVN. - Jak te dzieci szybko rosną - oświadczył Andrzej Sołtysik, widząc archiwa.

  "Twoja łza" to utwór promujący ostatnią płytę Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze", nagraną wspólnie z Zespołem Mistrzów. Nie jest to jednak zwykła piosenka, bo to dar muzyczny dla jego żony - Joanny Cugowskiej. Na naszych kanapach opowiedzieli o swoich uczuciach i kulisach powstania utworu, a na koniec muzyk zagościł na scenie Dzień Dobry TVN, by zaśpiewać go żonie i naszym widzom.

  Na taką wiadomość czekali wszyscy fani Eda Sheerana. Brytyjski piosenkarz, który w zeszłym roku ogłosił, że robi przerwę w muzycznej karierze, zaskoczył wszystkich publikując nowy utwór "Afterglow". Czy to zapowiedź płyty?

  Dwie legendy lat 90. - Britney Spears i Backstreet Boys połączyli siły i nagrali utwór "Matches". Piosenka znalazła się na reedycji płyty "Glory", która pierwotnie ukazała się w 2016 roku. Sandra Hajduk zaprezentowała widzom nowe brzmienie i przypomniała smutne losy piosenkarki.

  Najnowszy utwór pt. "Bliżej" inspirowany jest klimatem Lublina, czyli rodzinnego miasta Beaty Kozidrak. To właśnie tam zawędrował Piotr Wojtasik, by spotkać się z wokalistką. Razem podążyli do "Hadesu" - miejsca szczególnie bliskiemu sercu artystki. Co się kryje pod tą tajemniczą nazwą?

  W naszym programie gościły dwie wspaniałe wokalistki - Ewelina Flinta i Renata Przemyk. Opowiedziały o projekcie "Sounds Like Women", który stworzony jest przez kobiety i dla kobiet oraz o utworze "Kochana", który zyskał nowe znaczenie.

  Kasia Moś do współpracy zaprosiła piosenkarkę Magdę Adamiak. I tak powstał przepiękny utwór "Wait". Dwie bardzo zdolne i silne kobiety zaśpiewały go na naszej scenie.

  Wielu artystów ze względu na pandemię koronawirusa musiało przełożyć swoje trasy koncertowe. Do tego grona zalicza się, m.in. Kamil Bednarek. Nie zapomniał on jednak o swoich fanach i przesyła dobrą energię w najnowszym klipie.

  "Nie mogę zapomnieć" – tak brzmi nowy tytuł singla Eweliny Lisowskiej. Premiera piosenki odbyła się w piątek o 10:30. O czym opowiada nowy utwór?

  Takiej odsłony Kasi Stankiewicz jeszcze nie widzieliśmy. Wokalistka i Michał "Skinny" Skórka stworzyli muzyczne cudo z czarno-białym teledyskiem. Klip zachwycił fanów artystki.

  Po 111 dniach izolacji w Kambodży spowodowanej pandemią koronawirusa, powraca ze zdwojoną siłą i nowym hitem. Antek Smykiewicz zaśpiewał w Dzień Dobry TVN utwór "Ot tak", stworzony dla swojego przyjaciela. Co chciał nim przekazać?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Katie Melua ze swoim najnowszym singlem - „Bridge Over Troubled Water”!

  Filip Lato wraca z nowym singlem! Posłuchajcie jego utworu - "Krawiec"! Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  Dziękujemy za wspólny, sobotni poranek! Na zakończenie dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, energetyczny występ Sound'N'Grace - "Kolejność"! Jutro widzimy się o 8.30!

  Na naszym słonecznym dachu: Ptakova ze swoim najnowszym singlem - "Czar". Jak Wam się podobało?