utwór

  utwór

  Pamiętacie piosenkę "Chcę tu zostać" grupy Farba? W 2003 roku był to jeden z największych hitów. Dziś wokalistka i perkusista zespołu powracają w nowym singlu i opowiadają swoją burzliwą historię małżeństwa. Joannę Kozak i Jacka Woźniaka łączy nie tylko praca na scenie, ale także życie prywatne. Nam opowiedzieli o nowej twórczości, związku i sentymencie do wielkiego hitu.

  "Twoja łza" to utwór promujący ostatnią płytę Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze", nagraną wspólnie z Zespołem Mistrzów. Nie jest to jednak zwykła piosenka, bo to dar muzyczny dla jego żony - Joanny Cugowskiej. Na naszych kanapach opowiedzieli o swoich uczuciach i kulisach powstania utworu, a na koniec muzyk zagościł na scenie Dzień Dobry TVN, by zaśpiewać go żonie i naszym widzom.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  Dziękujemy za wspólny, sobotni poranek! Na zakończenie dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, energetyczny występ Sound'N'Grace - "Kolejność"! Jutro widzimy się o 8.30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mateusz Guzowski, któremu w 7 edycji programu „Mam Talent”, Agnieszka Chylińska „Złotym Przyciskiem” dała przepustkę do półfinału. Specjalnie dla naszych widzów wykonał swój debiutancki singiel „Niekochani".

  O nowym albumie, który powstał na kanwie niedokończonych utworów Zbigniewa Wodeckiego, opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Katarzyna Wodecka, córka Zbigniewa Wodeckiego i Kuba Badach. Kto brał udział w pracach nad tym wyjątkowym krążkiem? Czy łatwo jest wczuć się artystycznie w styl Zbigniewa Wodeckiego?

  O muzyce, jej roli w życiu oraz o tym jak powstają ponadczasowe hity, rozmawialiśmy z Piotrem „Vieniem” Więcławskim - raperem, wokalistą i autorem tekstów oraz Romanem Rogowieckim, dziennikarzem muzycznym.

  Piosenka "Midnight" Natalii Moskal pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki zatytułowanej "Songs of Myself". Artystka zaprezentowała utwór na scenie Dzień Dobry TVN.