Gwiazdy

Czym żyją brytyjskie media? Zobacz relację prosto z Londynu

Gwiazdy

Mimo że wakacje w pełni, brytyjskie media pracują na pełnych obrotach. Co słychać u gwiazd na Wyspach i członków rodziny królewskiej? Najświeższe wieści przekazała nasza londyńska reporterka Anna Senkara.

Johnny Depp i Amber Heard - sądowa batalia

Od kilku dni brytyjskie media żyją jednym z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Johnny Depp pozwał gazetę "The Sun" za nazwanie go "damskim bokserem" po tym, jak Amber Heard oskarżyła go o stosowanie przemocy.

W efekcie tego wszystkiego Johnny Depp i jego była żona Amber Heard obrzucają się tutaj dosłownie błotem w londyńskim sądzie, publicznie piorą swoje brudy

– opowiadała Anna Senkara w Dzień Dobry Wakacje.

Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe fakty z życia aktorskiej pary. Byli małżonkowie wzajemnie oskarżają się o winę z rozpad związku i ujawniają kolejne, szokujące informacje. Oprócz Deppa i Heard, przed sądem staną również byłe partnerki hollywoodzkiego gwiazdora - Vanessa Paradis i Winona Ryder.

Meghan Markle kontra tabloidy

Wojnę brytyjskim brukowcom wypowiedziała także Meghan Markle. Żona księcia Harry’ego usiłuje uniemożliwić gazecie "Daily Mail" ujawnienie nazwisk pięciu przyjaciółek, które anonimowo stanęły w jej obronie w rozmowie z magazynem "People". Chodziło o kontrowersje związane z pozwem wytoczonym przez byłą księżną "The Associated Press" po publikacji jej prywatnego listu do ojca, Thomasa Markle.

Brat Kate Middleton się żeni

James Middleton, brat księżnej Katherine, ogłosił, że on i jego narzeczona Alizée Thevenet planują się pobrać. Mimo że ślub ma się odbyć w maju przyszłego roku, media na Wyspach już teraz poświęcają przyszłemu panu młodemu sporo uwagi. James jest stałym gościem wszelkich królewskich uroczystości, a jakiś czas temu otwarcie opowiedział o swoich zmaganiach z depresją.

Pies Lewisa Hamiltona przeszedł na weganizm

Światowej sławy kierowca rajdowy wyjawił niedawno, że jego pies Roscoe jest weganinem. Gwiazda Formuły 1 zapewnia, że jego pupil jest bardzo zadowolony z nowej diety. Dzięki niej sierść czworonoga jest o wiele bardziej miękka, a jego łapki przestały puchnąć. Dodatkowo Roscoe nie odczuwa już bólu spowodowanego artretyzmem i łatwiej się mu oddycha.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Co brytyjskie gwiazdy robią w czasie izolacji? Relacja prosto z Londynu

Koronawirus w showbiznesie. Co brytyjskie gwiazdy robią na kwarantannie?

67. rocznica koronacji Elżbiety II. Jak świętują najdłużej panująca żyjąca głowa państwa na świecie i jej poddani?

Autor: Agata Polak

Reporter: Anna Senkara

Pozostałe wiadomości