Johnny Depp

  Johnny Depp

  W ostatnim czasie media obiegły zaskakujące zdjęcia Russella Crowe'a z planu najnowszego filmu "Nieobliczalny". Przystojny niegdyś aktor zdecydowanie przybrał na wadze i teraz niezwykle trudno dostrzec w nim hollywoodzkiego amanta. To skłoniło Annę Wendzikowską do przyjrzenia się metamorfozom największych gwiazdorów. Który z nich zmienił się najbardziej?

  Po tym, jak żona Johnny'ego Deppa - Amber Heard złożyła w sądzie papiery rozwodowe rozpoczęły się spekulacje na temat powodu rozpadu związku i podziału majątku. Fakty dotyczące rozwodu pary aktorów przedstawiła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Dowiedzieliśmy się, co Heard zarzuca Deppowi, jakiej kwoty domaga się od niego, jak na zarzuty obecnej żony zareagowała była partnerka aktora - Vanessa Paradis i co zagraniczna prasa pisze o sprawie.

  O doniesieniach z czerwonego dywanu z Festiwalu w Wenecji porozmawialiśmy z dziennikarką Dzień dobry TVN Anią Wendzikowską. Dlaczego tak wiele plotek krążyło wokół Johnnego Deppa? I z jakich powodów aktor nie chciał rozmawiać z dziennikarzami?

  Johnny Depp to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W filmie "Bezwstydny Mortdecai" partnerują mu: Paul Bettany, Gwyneth Paltrow i Ewan McGregor. Jakim współpracownikiem i aktorem jest Johnny? Z aktorami filmu spotkał się Andrzej Sołtysik.

  Kogo Johnny Depp uważa za swojego mentora i w czym chciałaby wystąpić Kate Mara? Zobaczcie czego dowiedziała się Weronika Rosati podczas rozmowy z aktorami, wchodzącego wkrótce na ekrany, filmu "Transcendencja".

  Weronika Rosati, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, spotkała się z gwiazdą dramatu science fiction "Transcendencja" - Johnny Deppem. To fragment rozmowy, którą w całosci zobaczycie w najbliższą niedziele w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy od 8:30!

  Niedziela z Dzień Dobry TVN prosto z krakowskiego rynku. Zapraszamy od 8:30! A w programie: genialny i ekscentryczny. O życiu u boku Stanleya Kubricka opowie jego żona.Następnie: Floribeth Mora Diaz o kanonizacyjnym cudzie. U nas z mężem i synami. Zaś Weronika Rosati przepyta Johnny Deppa. Aktor o osobach ważnych w życiu. Dowiecie się też, kto Woody Allenowi wybiera aktorów do filmów? Bądźcie z nami w niedzielę! program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Czyli cała prawda o gwiazdach i o prowadzących. Zobaczcie, co działo się za kulisami naszego programu. "Zła" kobieta Daria, lanie na kolanie, czterej pancerni bez psa, Johnny Depp, ile godzin dziennie pracuje Michel Moran, oraz kim chciała zostać Doda?

  Już dziś premiera nowego, szalonego filmu Tima Burtona "Dark Shadows", w którym zobaczymy m.in.: Johnny Deppa, Helenę Bonham Carter i Michelle Pfeiffer. W filmie zagrała też Eva Green i Bella Heathcote. Obie Panie miały to szczęście, że mogły całować się całować z aktorem. Jak Całuje Johnny Depp? - Jest bardzo normalną osobą i ma wspaniałe poczucie humoru, a do tego jest dżentelmenem - wyjawiła Annie Wendzikowskiej Eva Green i dodała, że dla aktorów całowanie się jest zawsze mocno krępujące, bo cała ekipa patrzy. - Ale Johnny całuje zupełnie nieźle - zdradziła aktorka.