Johnny Depp

  Tegoroczna gala VMA obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji. Wieczór należał nie tylko do laureatów prestiżowej nagrody, ale również do Johnny'ego Deppa, który w nieoczywisty sposób ogłosił powrót do show biznesu.

  Kariera córki Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nabiera tempa. Modelka i aktorka wkrótce będzie mogła się pochwalić kolejną rolą. "The Idol" będzie dostępny na platformie HBO Max.

  Johnny Depp 9 czerwca obchodzi 59. urodziny. Po miesiącach sądowych batalii z pewnością ma powody do świętowania. O tym, co w ostatnim czasie dzieje się w życiu aktora, opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Johnny Depp po "procesie dekady" zamieścił pierwszy filmik na TikToku, któremu towarzyszy wylewny opis. Aktor podziękował w nim swoim fanom za wsparcie podczas procesu z byłą żoną Amber Heard. Polacy ochoczo zaczęli komentować. - Doczekaliśmy się - czytamy.

  Amber Heard w wyniku przegranej batalii sądowej, nazywanej procesem dekady, musi przelać konto byłego męża w sumie 10,35 mln dolarów. Prawniczka aktorki oświadczyła, że jej klientka nie ma zamiaru uiszczać zasądzonej kwoty i będzie odwoływać się od wyroku. W opublikowanym oświadczeniu nie zabrakło gorzkich słów wobec amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

  Po trzech dniach obrad ława przysięgłych podjęła decyzję w sprawie procesu Johnny'ego Deppa przeciwko jego byłej żonie. Ławnicy uznali, że Amber Heard jest winna zniesławienia aktora, jednak stwierdzili również, że jej kontrpozew był zasadny. Jaki będzie miało to wpływ na przyszłość ex małżonków? I ile kary muszą zapłacić?

  Sześć tygodni toczył się kolejny spór sądowy między Johnnym Deppem i Amber Heard. Choć ich związek skończył się już wiele lat temu, relacje między byłymi małżonkami są cały czas niezwykle napięte. Przystojny aktor pozwał artystkę za zniesławienie o 50 mln dolarów. Ona w odwecie chce od niego 100 mln USD. Kto ma szansę na zwycięstwo? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział krytyk filmowy, Łukasz Maciejewski.

  Johnny Depp i Kate Moss tworzyli w latach 90. jedną z najpopularniejszych par światowego show biznesu. Mimo rozstania, mają dobre relacje. Modelka zgodziła się nawet zeznawać w procesie, który aktor wytoczył Amber Heard.

  Amber Heard złożyła zeznania w procesie o zniesławienie, który wytoczył jej były mąż. Aktorka ze szczegółami opisała akt przemocy, którego miał dopuścić się Johnny Depp.

  Johnny Depp oskarżył o zniesławienie swoją byłą żonę Amber Heard. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły burzliwej ich relacji.

  Medialne doniesienia dotyczące batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciły uwagę całego świata. Amerykańska aktorka zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym, ale w obliczu ostatnich wydarzeń jej zawodowe osiągnięcia schodzą na dalszy plan. Artystka nie cieszy się dobrą opinią, a spór z byłym mężem odbija piętno na jej wizerunku.

  Johnny Depp zeznawał w sprawie o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard. Jego wystąpienie w sądzie w Fairfax trwało trzy godziny i będzie kontynuowane następnego dnia.

  Aktorzy walczą o olbrzymie pieniądze.

  - Zawsze darzyłam go miłością - napisała o Deppie jego była żona.

  Gala Oscarowa 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wśród nominowanych do kultowych statuetek, nie brakuje emocji. Głośno jednak jest także o tych, którzy kolejny raz nie dostali nawet szansę na nagrodę. Wiele wpływowych nazwisk ze świata kina ciągle czeka na swoją kolej.

  Kate Moss przeżyła wiele etapów swojej kariery - od najpopularniejszej modelki wszech czasów do upadku i przezwiska "kokainowa Kate". Mimo wszystko wyszła na prostą i dziś prowadzi spokojne życie. Jak jej się to udało? Wyjaśnia redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Aktor skomentował konflikt z byłą żoną.

  Choć Johnny Depp może się pochwalić sukcesami zawodowymi to jego życie prywatne dalekie jest od ideału. Przy okazji filmu dokumentalnego o aktorze na jaw wyszły dokumenty rozwodowe jego rodziców. Wynika z nich, że gwiazdor miał bardzo trudną relację ze swoją matką. 

  Od pięciu lat trwa wojna pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard. Para była ze sobą 15 miesięcy. Aktor zostawił dla Amber matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis. Podczas rozpraw sądowych mnóstwo szokujących faktów ujrzało światło dzienne. To jedno z najbardziej skandalicznych i najgłośniejszych rozstań w Hollywood.

  Johnny Depp bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych na świecie aktorów. Wiele osób kojarzy go jako kapitana Jacka Sparrowa, bądź Edwarda Nożycorękiego, jednak jest o wiele więcej ról, w których zabłysnął swoim talentem. Zobacz, jak się zmienił od początku kariery.

  W kolejnej części filmu "Fantastyczne zwierzęta" nie zobaczymy już Johnny'ego Deppa. Aktor został "poproszony" o rezygnację z roli Grindewalda w "Fantastycznych zwierzętach". Zdążył nagrać jedną scenę, za którą dostanie 10 milionów dolarów.

  Reporterka Anna Senkara z niecierpliwością czekała na wyrok w sprawie Johnny’ego Deppa przed The Royal Courts of Justice, czyli siedzibą brytyjskiego sądu. Tuż przed ogłoszeniem w programie opowiedziała, czym żyją Londyńczycy.

  W ostatnim czasie media obiegły zaskakujące zdjęcia Russella Crowe'a z planu najnowszego filmu "Nieobliczalny". Przystojny niegdyś aktor zdecydowanie przybrał na wadze i teraz niezwykle trudno dostrzec w nim hollywoodzkiego amanta. To skłoniło Annę Wendzikowską do przyjrzenia się metamorfozom największych gwiazdorów. Który z nich zmienił się najbardziej?

  Kolejne szokujące fakty na temat związku Johny Deppa i Amber Heard wyszły na jaw podczas rozprawy w Londynie. Aktorka wygłosiła oświadczenie przed budynkiem sądu. Zeznawała w nim jako świadek w sprawie, którą jej były mąż wytoczył tabloidowi „The Sun”.

  Trwa sądowa batalia Johnny’ego Deppa z tabloidem "The Sun". Jedną z przesłuchiwanych osób był dawny współpracownik amerykańskiego gwiazdora. Ben King zeznał, że podczas sprzątania apartamentu aktora odnalazł fragment jego palca.

  Mimo że wakacje w pełni, brytyjskie media pracują na pełnych obrotach. Co słychać u gwiazd na Wyspach i członków rodziny królewskiej? Najświeższe wieści przekazała nasza londyńska reporterka Anna Senkara.

  Brytyjczycy powoli znoszą lockdown. Jeden z pierwszych procesów, który rozpoczął się w Londynie dotyczy zarzutów o zniesławienie, które Johnny Depp postawił tabloidowi "The Sun". Zeznania aktora odkryły kolejne szokujące fakty na temat jego krótkiego małżeństwa z Amber Heard.

  Cara Delevingne została wciągnięta w sądową batalię, którą toczą Johnny Depp i Amber Heard. Brytyjska modelka miała mieć romans z Amber i Elonem Muskiem - amerykańskim miliarderem, właścicielem Tesli. Czy jej zeznania pogrążą byłą żonę Deppa?

  Po tym, jak żona Johnny'ego Deppa - Amber Heard złożyła w sądzie papiery rozwodowe rozpoczęły się spekulacje na temat powodu rozpadu związku i podziału majątku. Fakty dotyczące rozwodu pary aktorów przedstawiła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Dowiedzieliśmy się, co Heard zarzuca Deppowi, jakiej kwoty domaga się od niego, jak na zarzuty obecnej żony zareagowała była partnerka aktora - Vanessa Paradis i co zagraniczna prasa pisze o sprawie.

  O doniesieniach z czerwonego dywanu z Festiwalu w Wenecji porozmawialiśmy z dziennikarką Dzień dobry TVN Anią Wendzikowską. Dlaczego tak wiele plotek krążyło wokół Johnnego Deppa? I z jakich powodów aktor nie chciał rozmawiać z dziennikarzami?