Gwiazdy

Natalia Krakowiak debiutuje z autorskim singlem. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Inaczej"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Natalia Krakowiak w piosence „Inaczej”
Natalia Krakowiak w piosence „Inaczej”Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Natalia Krakowiak to utalentowana artystka, która swoje pierwsze kroki muzyczne stawiała jeszcze jako dziecko. Obecnie aktorka i wokalistka musicalowa pracuje nad autorskim materiałem. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój pierwszy singiel.

Natalia Krakowiak – kariera

Natalia Krakowiak to wokalistka i aktorka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W latach 2007–2015 młoda artystka związana była z teatrem Studio Buffo, występowała m.in. w kultowym musicalu "Metro".

Na swoim koncie Natalia ma wiele sukcesów. W 2009 roku otrzymała nagrodę im. Anny Jantar na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2016 roku zadebiutowała na scenie teatru Roma, główną rolą (Cathy) w musicalu "Pięć ostatnich lat" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Wystąpiła również w musicalu "Piloci", "Once" oraz "Aida".

Natalia Krakowiak i jej solowy materiał

Artystka nie ogranicza się tylko do pracy w teatrze. W wolnych chwilach pracuje nad solowym materiałem. Na naszej scenie zaprezentowała pierwszy utwór "Inaczej", który powstał we współpracy z czołowym teamem producenckim w Polsce - Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim we wsparciu Jeremiego Sikorskiego.

- Długo zastanawiałam się, jaki powinien być mój pierwszy singiel. Mimo że debiut sceniczny mam już dawno za sobą, podjęcie decyzji dotyczącej pierwszego muzycznego dziecka wiązało się ze sporą ilością stresu i wątpliwości. Po tylu latach na scenie teatralnej i występach w różnych rolach odkrywanie nowych warstw mnie samej jako Artystki okazało się zaskakującą podróżą w głąb siebie - opisuje Natalia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości