Gwiazdy

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka. Fani: "Jak cudownie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Lary Gessler. Restauratorka podczas pobytu w Sopocie postanowiła zdradzić informacje na temat płci dziecka, którego oczekuje. Jak myślicie, mała Nena doczeka się siostry czy brata?

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka

Życie Lary Gessler i jej męża Piotra Szeląga nabrało innego wymiaru w październiku 2020 roku. Wtedy to na świecie pojawiła się wyczekana córeczka Nena. Dziewczynka już od narodzin stała się oczkiem w głowie rodziców oraz znanej babci, czyli Magdy Gessler, a także gwiazdą instagramowych postów restauratorki.

- Jest wspaniale, trafiło nam się przekochane dziecko. Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie. Ona jest łagodna, przesypia całe noce i nie krzyczy za dużo – wspominała świeżo upieczona mama w Dzień Dobry TVN.

W kwietniu 2022 roku Lara podzieliła się w sieci kolejną radosną nowiną. Szczęśliwa mama opublikowała wideo i zdradziła, że spodziewa się drugiej pociechy. W naszym programie opowiedziała również, jak się czuje.

- Ostatnio jest nawał różnych zadań, więc to nie są (...) warunki do takiego spokojnego "ciążowania". Chociaż powinnam się przyzwyczaić, bo jak byłam w ciąży z Neną, to się zaczynała pandemia. Ale czuję się bardzo dobrze - powiedziała Lara Gessler.

Choć do tej pory płeć dziecka była tajemnicą, po czasie restauratorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z plaży w Sopocie i opatrzyła je wymownym opisem. Jak się okazuje, niebawem w rodzinie pojawi się chłopiec.

- Lara napisała na Instagramie, że zawsze marzyła o tym, żeby mieć i córeczkę, i synka. I to marzenie się właśnie spełnia. Oczywiście lawina komentarzy, również tych od gwiazd - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna 

Lara Gessler spodziewa się syna

Pod postem Lary zawrzało. Informacja o płci dziecka wywołała niemałe poruszenie, a internauci licznie komentowali nowinę, przekazując szczere gratulacje. Wśród głosów pojawiły się także wypowiedzi znajomych.

- "PIOTR JUNIOR NADCIĄGA!!!!! – pisał Jacob Kosel", "Kubuś czeka na kumpla!" – dodał Jankes. "Piękna rodzinka", "Jak cudownie", "Gratulacje, Idealnie parka" – czytamy w dalszych komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości