płeć dziecka

  płeć dziecka

  Tancerze niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami.

  Aleksandra i Michał Żebrowscy wkrótce przywitają na świecie swoje czwarte dziecko. Zakochani mimo krążących po sieci spekulacji, nie zabierali głosu w sprawie płci maleństwa. Teraz już po tajemnicy?

  Mała Nena doczeka się siostry czy brata?

  Katarzyna Sokołowska i jej partner wkrótce pierwszy raz zostaną rodzicami. Zakochani podzielili się tą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani pary właśnie poznali płeć dziecka.

  Anna Dec spodziewa się dziecka. Jej córka Zuzanna od początku przeczuwała, jakiej płci będzie miała rodzeństwo. Teraz mama potwierdziła te przypuszczenia. - Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł - zauważyła prezenterka TVN-u.

  Macierzyństwo to sprawa piękna i równie skomplikowana. Wiedzą o tym panie, które pierwszy, drugi, a może i trzeci poród mają już za sobą. Stres, zmęczenie, do tego szalejąca burza hormonów. W niektórych przypadkach na drodze do szczęścia pojawia się jeszcze jeden problem… płeć dziecka. Z psychologiem Zuznanną Butryn rozmawiałam o kobietach, które żałują macierzyństwa, bo nie dostały tego, czego oczekiwały.

  To szczęśliwy czas w życiu Agnieszki Łyczakowskiej-Janik oraz Wojciecha Janika. Uczestnicy czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin dziecka. Przyszli rodzice wreszcie poznali płeć malucha i postanowili podzielić się tą dobrą nowiną z fanami. Na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka?

  Rafał Maślak już niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Poród jego ukochanej zbliża się coraz większymi krokami, toteż uznali, że czas poznać płeć dziecka. Wszystko wydarzyło się podczas bajkowego baby shower.

  Sarsa niedawno ogłosiła, że została mamą, co było sporą niespodzianką, ponieważ wokalistka nie mówiła publicznie, że była ciąży. Teraz pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać rączkę dziecka. Piosenkarka zdradziła też fanom płeć swojej pociechy.

  Agnieszka Kaczorowska- Pela 5 dni temu na Instagramie poinformowała swoich fanów, że zna płeć swojego drugiego dziecka i... od tamtej pory trzymała ich w niepewności. W końcu jednak przyszedł czas, żeby podzielić się z obserwatorami radosną nowiną. Jak się okazało- wielu z nich się myliło!

  Tożsamość płciowa jest elementem tożsamości społecznej. Termin ten odnosi się do psychologicznego i kulturowego obrazu płci, z którym utożsamia się dana jednostka. Tożsamość płciowa wiąże się z wyobrażeniem danej osoby w stricte społecznych i kulturowych aspektach.

  Odkąd Klaudia Halejcio poinformowała, że spodziewa się dziecka, na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Jest bardzo szczęśliwa i tą radością pragnie dzielić się z innymi. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych fotografie z uroczej sesji, pokazując sporych rozmiarów brzuszek, a fani zgadują jakiej płci będzie maleństwo.

  Baby boom wciąż trwa, a zaraz po ogłoszeniu ciąży wszyscy dopytują: "chłopiec czy dziewczynka"? Gwiazdy coraz częściej organizują imprezy, na których zdradzają najbliższym płeć dziecka. Jak przygotować tzw. Gender Reveal Party i na czym ono polega? O tym opowiedziała nam Kinga Kołodziejczak-Gul, blogerka, specjalistka od eventów.

  Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Narzeczeni tuż przed porodem zdecydowali się zdradzić fanom, jakiej płci będzie maleństwo. Wybrali na to dość ciekawy sposób.

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień mają wyjątkowo radosny czas. Para oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. W grudniu piłkarz podzielił się nowiną, że ich rodzina się powiększy. Teraz już wiadomo, czy zakochani spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Ogłosili to w filmiku, który zamieścili w sieci.

  Jakob Kosel i Ciocia Liestyle są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że celebryci mają się ku sobie, przez długi czas nie znikali z nagłówków portali plotkarskich. Teraz znowu jest o nich głośno. Zakochani spodziewają się dziecka. Dumny tata zdradził płeć wyczekiwanego potomka.

  Niektóre mamy z niecierpliwością czekają, by poznać płeć dziecka. Inne kierują się zasadą - płeć jest nieistotna, ważne, aby było zdrowe. Na uniwersytecie w Newcastle przeprowadzono badanie, które skierowane jest do rodziców, którzy chcą wiedzieć, jakiej płci będzie ich potomek.

  Na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, które w mgnieniu oka wywołało lawinę komentarzy. Według niektórych post stanowi wskazówkę dotyczącą płci drugiego dziecka trenerki. To będzie chłopiec czy dziewczynka?

  Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jak donosi jeden z magazynów, prawdopodobnie będzie to kolejna córka. Jak komentuje to Ania?

  Czy płeć dziecka można zaplanować? Według wróżki Anny Kempisty płeć potomka jest zaszyfrowana w naszej dacie urodzenia. Czy istnieje medyczna metoda, która zwiększy szanse, by osiągnąć wymarzony cel? Zapytaliśmy o to Grzegorza Południewskiego, ginekologa i położnika.

  Poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy od wyścigu! Kto pierwszy na mecie: Chajzer na rowerze? Chodakowska autobusem? Czy Make Life Harder w aucie z 400 końmi mechanicznymi pod maską? Następnie: dziewczynka czy chłopiec? Jak zaplanować płeć – doradzi ginekolog i wróżka. Oprócz tego: Monika Pyrek o macierzyństwie ze sportem w tle. A także: Robert Jałocha i jego reporterska relacja o tym, co działo się na Nanga Parbat. Bądźcie z nami o 8.00. Na program zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Ogromną popularność w internecie ma tzw. chiński kalendarz płodności, który podobno powstał 700 lat temu. Jego zwolennicy uważają, że dzięki niemu można zaplanować płeć dziecka. Czy to prawda? W Dzień Dobry TVN wypowiedziały się na ten temat: socjolog Joanna Afek i ginekolog Joanna Pabich-Worożbit.