Gwiazdy

Shakira wydała nowy singiel. "Jestem bardzo podekscytowana"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Senkara
Shakira z dziećmi stworzyła nowe dzieło
Shakira z dziećmi stworzyła nowe dzieło Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNShakira z dziećmi stworzyła nowe dzieło

Miłośnicy twórczości Shakiry mają powody do radości. Artystka wydała kolejny singiel, stanowiący zapowiedź nowej płyty. Klip do utworu "Te Felicito" przenosi fanów do surrealistycznego świata. W Dzień Dobry TVN piosenkarka odsłoniła kulisy pracy nad projektem.

"Te Felicito" - nowy singiel Shakiry

Shakira cieszy się uznaniem fanów z całego świata, a wszystko to za sprawą wyjątkowego głosu i nieprzeciętnych zdolności tanecznych. Kolumbijska piosenkarka dokłada wszelkich starań, by miłośnicy jej twórczości nie mogli narzekać na nudę. Najlepszym tego dowodem jest jej nowy utwór "Te Felicito" i nakręcony do niego teledysk.

- Jestem bardzo podekscytowana, bo to pierwszy singiel z mojego nowego albumu - zdradziła artystka w rozmowie z reporterką Anną Senkarą.

Shakira o przeboju "Te Felicito"

W klipie promującym utwór "Te Felicito" Shakira niczym robot tańczy u boku rapera Rauwa Alejandro. W tym miejscu warto podkreślić, że wyjątkowa choreografia powstała dzięki pomocy synów artystki.

- Nie miałam pojęcia, co ma się znaleźć w teledysku. Poprosiłam dzieci, by posłuchały piosenki. Zamknęły oczy i powiedziały, co sobie wyobrażają (...). To było genialne - stwierdziła piosenkarka. Zapewniła też, że chłopcy przynoszą jej wiele powodów do dumy.

- Obaj tworzą piosenki, zaczynają produkować na komputerze. Miło to widzieć. Nie wiem, czym się zajmą w przyszłości, ale zachęcam ich do próbowania - podsumowała gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Senkara

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości