nowy singiel

    nowy singiel

    Anja Rubik zagrała w teledysku do piosenki "Szafir", wywołując tym samym niemałe poruszenie wśród internautów. Modelka wcieliła się w rolę zmysłowej syreny, która uwodzi wokalistę nieszablonową urodą.

    Kultowa szwedzka grupa ABBA przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Po 39 latach przerwy w działalności, muzycy podbili światowe listy przebojów zupełnie nowymi utworami, zapowiedzieli też nietypową trasę koncertową. O wyjątkowej reaktywacji zespołu opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN Marzena Tarka i Piotr Metz.

    Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to niezwykle utalentowana młoda artystka, która w branży muzycznej osiągnęła już wiele sukcesów. Wokalistka jest reprezentantką sceny Alternatywnej Młodego Pokolenia. Na scenie w studiu Dzień Dobry TVN wykonała swój najnowszy utwór "Zabierz mnie".

    Zespół Tulia zyskał popularność w 2017 roku za sprawą folkowego coveru jednego z największych przebojów grupy Depeche Mode "Enjoy the Silence". W maju ukazała się ich płyta "Półmrok", na której pojawiły się wyłącznie autorskie piosenki. W Studio Dzień Dobry TVN wokalistki opowiedziały o swoich muzycznych inspiracjach, a na koniec programu zaśpiewały swój najnowszy singiel "Narkotyk".