przebój

  przebój

  Urszula ma na swoim koncie bardzo wiele przebojów. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała jeden z nich - "Za Twoje zdrowie mała".

  W sobotę, 14 października gościem Dzień Dobry TVN będzie AronChupa (Aron Michael Ekberg) - szwedzki DJ, producent muzyczny i piosenkarz, twórca takich przebojów jak np.: I'm an Albatraoz" oraz "Llama In My Living Room". AronChupa wystąpi też na naszej scenie. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  Dziennikarka Anna Senkara spotkała się z Luisem Fonsi - portorykańskim piosenkarzem i kompozytorem, laureatem nagrody Grammy i autorem przeboju "Despacito". Jego piosenka znalazła się na szczycie światowych list przebojów. Jak Luis Fonsi radzi sobie z taką popularnością? Jak to się stało, że do jego projektu dołączył Justin Bieber? Dlaczego, zdaniem Luisa Fonsi, nie powinniśmy się w życiu spieszyć z miłością? Czego polscy mężczyźni mogliby się od niego uczyć? I o czym będzie następna piosenka Luisa? Zobaczcie!

  "Słowo klucz: lato, plaża jest nieodzowne. Trzeba pamiętać o okolicznościach (...) Nie obciążać zbytnio mózgu. Kluczem są "skoroświty"" - taki jest przepis na letni przebój według Wojciecha Łuszczykiewicza. Czym są te "skoroświty" i jak, na temat wakacyjnych hitów zapatrują się nasi pozostali goście: Bartosz Zielony - "Tabb" i Ania Zalewska-Ciurapińska oraz Marcin Ciurapiński? Macie już jakiegoś kandydata na tegoroczny hit?

  Na scenie Dzień Dobry TVN IAN BLOND & Ania "Momo" Ołdak wykonali cover piosenki "House Of The Rising Sun". Pamiętasz, kto śpiewał ją w oryginale?

  Utwór "Kochać cię - za późno" to jeden z przebojów grupy Kombii. I właśnie tę piosenkę, ale w nieco zmienionej aranżacji, zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN.

  W latach 90. ubiegłego wieku w rytm przebojów Dra Albana "It's my life" i "Sing Hallelujah" bawiono się niemalże w każdej dyskotece. Gabi Drzewiecka miała okazję porozmawiać z piosenkarzem. Artysta powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN, jak został odkryty, co robił przed rozpoczęciem muzycznej kariery i jak sukces wpłynął na jego życie. Załamał się, kiedy jego kariera zaczęła hamować?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Małgorzata Ostrowska. Zaśpiewała jeden ze swoich wielkich przebojów Taniec pingwina na szkle. Było to jednak nietypowe wykonanie. Artystce towarzyszył kwartet smyczkowy.

  Czy można przewidzieć, że dana piosenka będzie hitem? O receptę na sukces w branży muzycznej oraz o to, czym są "writing campy" zapytaliśmy czołowych polskich wokalistów i muzycznych producentów.

  LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Dzień Dobry Wakacje, na żywo w Krakowie, LP zaśpiewała swoją piosenkę "Lost On You". Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

  Natalia Capelik-Muianga to finalistka programu Mam Talent. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. A na scenie Dzień Dobry TVN wykonała przebój Alicii Keys "If I Ain't Got You". Na gitarze grał Artur Sekura. Podoba się Wam?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Rafał Brzozowski - piosenkarz znany z takich przebojów, jak: Magiczne Słowa i Tak Blisko. Nie wszyscy jednak wiedzą, że artysta ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i jest zapalonym sportowcem. I właśnie o tej pasji rozmawiał z nim Marcin Meller.

  Kataloński wokalista i gitarzysta Alvaro Soler jest twórcą hitów: „El mismo sol” i „Agosto”. Ten pierwszy obejrzano aż 70 milionów razy. I właśnie te przeboje artysta wraz z zespołem zagrał na scenie Dzień Dobry TVN. Zanim to zrobił, rozmawialiśmy z nim o jego przeprowadzce z Barcelony do Berlina, muzyce i współpracy z Jennifer Lopez.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Lidia Kopania. Dla naszych widzów wybrała przebój Whitney Houston „Run To You”. Utwór posiada niesamowity ładunek emocjonalny.

  16 lat temu Gabriel Fleszar zadebiutował na polskiej scenie muzycznej. Wówczas zdobył listy przebojów piosenką „Kroplą Deszczu”. Następnie zniknął na wiele, wiele lat. Teraz Fleszar wraca na scenę. Czy utwór "Oddycham", który artysta zaprezentował w Dzień Dobry TVN, powtórzy sukces hitu z lat 90.?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił artysta o tak aksamitnym głosie, że Marcin Prokop chciałby nim smarować chleb :) Panie i Panowie przed Wami Andrzej Piaseczny z utworem "Śniadanie do łóżka"! Tę piosenkę dedykujemy wszystkim mamom.

  Utwór "Stay" to przebój Rihanny i Mikky Ekko, pochodzący z siódmego albumu barbadoskiej artystki, zatytułowanego "Unapologetic". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali go Porgy & Bess. Co myślicie o tym wykonaniu?

  W Polsce ostatnio było o nim cicho, ale to nie znaczy, że próżnował. Co porabiał? Gdzie bywał? Dlaczego zdecydował się na karierę w Niemczech? Czy publiczność niemiecka jest podobna do polskiej? Jakie ma plany? Gościem Dzień Dobry TVN był Ivan Komarenko.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski zaśpiewał swój przebój "Za mały świat". Utwór pochodzi z jego pierwszego albumu "Tak blisko", który zyskał status platynowej płyty. Podoba się Wam ta piosenka?