Shakira

  - Jedno z najboleśniejszych doświadczeń - wyznała wokalistka.

  Shakira znalazła się pod lupą hiszpańskich organów podatkowych. Kolumbijska gwiazda rzekomo zalega z zapłatą olbrzymiej kwoty. Sytuacja wygląda naprawdę poważnie.

  Okazuje się, że ich związek był daleki od ideału.

  Miłośnicy twórczości Shakiry mają powody do radości. Artystka wydała kolejny singiel, stanowiący zapowiedź nowej płyty. Klip do utworu "Te Felicito" przenosi fanów do surrealistycznego świata.

  To niewiarygodne, ile lat ma piosenkarka.

  Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Jej fani stwierdzili, że z burzą blond loków i w odważnej stylizacji wygląda jak Shakira. Rzeczywiście młoda aktorka jest podobna do słynnej piosenkarki?

  Czy rozmiar ma znaczenie? Nie dla nich! Różnica wzrostu w związkach bywa problematyczna, ale te pary nie zwracały uwagi na centymetry. Zakochanych, o największej różnicy wzrostu na świecie, dzieli prawie aż 60 cm. W show-biznesie również nie brakuje gwiazd, które dzielą spore centymetry.

  Shakira wystąpiła w nowym utworze grupy "The Black Eyed Peas". 43-letnia gwiazda zaśpiewała gościnnie, jednak w gorącym teledysku "Girl like me" to właśnie ona przyciąga wzrok. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

  Shakira, Coldplay i Miley Cyrus są wśród światowych gwiazd muzyki i filmu, które wezmą udział w koncercie, mającym pomóc w walce z pandemią Covid-19. Celem tej inicjatywy jest zebranie miliardów dolarów na rzecz marginalizowanych społeczności. Sobotni koncert będzie transmitowany w sieci. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

  Shakira to znana na całym świecie kolumbijska piosenkarka popowa. Jej partnerem jest hiszpański piłkarz Gerard Piqué Bernabeu. Z Shakirą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara przy okazji promocji nowego albumu artystki zatytułowanego El Dorado. Co nowa płyta dla niej znaczy? Czy piosenki z tego albumu, które brzmią dość osobiście są pewnego rodzaju pamiętnikiem? Czy to prawda, że Shakira wstydzi się swojego ciała? W jakich okoliczność pierwszy raz spotkała się ze swoim partnerem? Jak udaje jej się godzić pracę z życiem prywatnym?

  Mama, filantropka, piosenkarka, tancerka. Shakira zaprojektowała właśnie swoją linię zabawek, by pomóc w powszechnym dostępie dzieci do edukacji. Swoją fundację założyła w wieku 17 lat. Czy Milan brał udział w procesie tworzenia zabawek? Z Shakirą rozmawiała dziennikarka Ula Chincz.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: budująca historia, niestety bez happy endu, czyli zdjęcie, które wywołało lawinę pomocy której .. Piotr już nie doczekał. Następnie: Roman Polański o polskich szansach na Oscara, a Shakira o wspomnieniach z pobytu w naszym kraju. A na koniec: Mistrz Stańko z córką o relacji, w której uczą się wzajemnie od siebie. Zapraszamy jutro od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Nie wiadomo na co fani Shakiry czekają bardziej - na jej nową płytę czy narodziny drugiego dziecka. W tym tygodniu Shakira zaprezentowała w Barcelonie linię zabawek, które zaprojektowała dla jednej z firm. A swoje wynagrodzenie przekazała na rzecz prowadzonej fundacji. W Barcelonie, gdzie teraz mieszka Shakira wraz z życiowym partnerem Gerardem Piqué i ich synem Milanem, dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz spotkała się z piosenkarką.

  Sprzedała ponad 60 milionów płyt i jest jedną z najpopularniejszych, latynoskich artystek. Na chwilę przerwała karierę, by na jakiś czas stać się tylko mamą. Teraz powraca na scenę. Tylko nam opowiedziała o macierzyństwie, kobiecości, o swoich muzycznych idolach oraz współpracy z Rihanną. Czy ma w planach trasę koncertową?

  W niedzielę zapraszamy na czat z Małgorzatą Rozenek oraz na spotkanie z nauczycielem buddyzmu i cieszącym się życiem człowiekiem. Tylko u nas: wymykający się konwenansom Lama Ole. W programie także Jan Englert, który odkryje przed Wami zawodowy warsztat, a jego bliscy... jego tajemnice. A na koniec: Salman Khan – "bożyszcze Bollywood" na ulicach Warszawy. A my towarzyszymy mu z kamerą! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Czego słuchała Shakira jako nastolatka? Czy lubiła muzykę Madonny i Michaela Jacksona? Co daje jej muzyka pop? W najbliższą sobotę, w Dzień Dobry TVN, Shakira opowie o swoich muzycznych fascynacjach. Zapraszamy!

  Krakowski Rynek za sprawą aktorki Anny Dymnej zamienił się w jedną, wielką strefę kibica. Odbył się tam mecz charytatywny, w którym wzięły udział gwiazdy serialu Julia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy o sportowe emocje. Jak kibicuje Anna Dymna, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Przemysław Saleta i Sonia Bohosiewicz? Jak gwiazdy obstawiają wynik meczu Polska-Rosja? Czy Agnieszka Jastrzębska wierzy w wygraną Polaków? Co Shakira robi w Polsce? O tym Agnieszka Jastrzębska.