Shakira

  Shakira

  Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Jej fani stwierdzili, że z burzą blond loków i w odważnej stylizacji wygląda jak Shakira. Rzeczywiście młoda aktorka jest podobna do słynnej piosenkarki?

  Shakira to znana na całym świecie kolumbijska piosenkarka popowa. Jej partnerem jest hiszpański piłkarz Gerard Piqué Bernabeu. Z Shakirą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara przy okazji promocji nowego albumu artystki zatytułowanego El Dorado. Co nowa płyta dla niej znaczy? Czy piosenki z tego albumu, które brzmią dość osobiście są pewnego rodzaju pamiętnikiem? Czy to prawda, że Shakira wstydzi się swojego ciała? W jakich okoliczność pierwszy raz spotkała się ze swoim partnerem? Jak udaje jej się godzić pracę z życiem prywatnym?

  Mama, filantropka, piosenkarka, tancerka. Shakira zaprojektowała właśnie swoją linię zabawek, by pomóc w powszechnym dostępie dzieci do edukacji. Swoją fundację założyła w wieku 17 lat. Czy Milan brał udział w procesie tworzenia zabawek? Z Shakirą rozmawiała dziennikarka Ula Chincz.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: budująca historia, niestety bez happy endu, czyli zdjęcie, które wywołało lawinę pomocy której .. Piotr już nie doczekał. Następnie: Roman Polański o polskich szansach na Oscara, a Shakira o wspomnieniach z pobytu w naszym kraju. A na koniec: Mistrz Stańko z córką o relacji, w której uczą się wzajemnie od siebie. Zapraszamy jutro od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Nie wiadomo na co fani Shakiry czekają bardziej - na jej nową płytę czy narodziny drugiego dziecka. W tym tygodniu Shakira zaprezentowała w Barcelonie linię zabawek, które zaprojektowała dla jednej z firm. A swoje wynagrodzenie przekazała na rzecz prowadzonej fundacji. W Barcelonie, gdzie teraz mieszka Shakira wraz z życiowym partnerem Gerardem Piqué i ich synem Milanem, dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz spotkała się z piosenkarką.

  Sprzedała ponad 60 milionów płyt i jest jedną z najpopularniejszych, latynoskich artystek. Na chwilę przerwała karierę, by na jakiś czas stać się tylko mamą. Teraz powraca na scenę. Tylko nam opowiedziała o macierzyństwie, kobiecości, o swoich muzycznych idolach oraz współpracy z Rihanną. Czy ma w planach trasę koncertową?

  W niedzielę zapraszamy na czat z Małgorzatą Rozenek oraz na spotkanie z nauczycielem buddyzmu i cieszącym się życiem człowiekiem. Tylko u nas: wymykający się konwenansom Lama Ole. W programie także Jan Englert, który odkryje przed Wami zawodowy warsztat, a jego bliscy... jego tajemnice. A na koniec: Salman Khan – "bożyszcze Bollywood" na ulicach Warszawy. A my towarzyszymy mu z kamerą! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Czego słuchała Shakira jako nastolatka? Czy lubiła muzykę Madonny i Michaela Jacksona? Co daje jej muzyka pop? W najbliższą sobotę, w Dzień Dobry TVN, Shakira opowie o swoich muzycznych fascynacjach. Zapraszamy!

  Krakowski Rynek za sprawą aktorki Anny Dymnej zamienił się w jedną, wielką strefę kibica. Odbył się tam mecz charytatywny, w którym wzięły udział gwiazdy serialu Julia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy o sportowe emocje. Jak kibicuje Anna Dymna, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Przemysław Saleta i Sonia Bohosiewicz? Jak gwiazdy obstawiają wynik meczu Polska-Rosja? Czy Agnieszka Jastrzębska wierzy w wygraną Polaków? Co Shakira robi w Polsce? O tym Agnieszka Jastrzębska.