artystka

  artystka

  Ma zaledwie 20 lat, ogromny talent i temperament, którego mogą pozazdrościć jej rówieśniczki. Karin Ann szturmem zwojowała sceny nie tylko polskie, ale także i zagraniczne. Jej twórczością zainteresował się New York Times, a Jack Saunders z BBC nazwał ją prawdziwą gwiazdą rocka. Ona jednak skupia się na tym, co najważniejsze, czyli muzyce i nieśmiało zdradza: "myślę, że nadchodzi czas nowych inspiracji".

  Billie Eilish to uznana piosenkarka i autorka tekstów. Artystka ma zaledwie 20 lat, a już może poszczycić się wieloma sukcesami. Nie oznacza to jednak, że w jej życiu nie ma miejsca na troski.

  Miłośnicy twórczości Shakiry mają powody do radości. Artystka wydała kolejny singiel, stanowiący zapowiedź nowej płyty. Klip do utworu "Te Felicito" przenosi fanów do surrealistycznego świata.

  Twórczość Ursuli von Rydingsvärd można podziwiać w stałych zbiorach ponad 60 muzeów i galerii sztuki. Z cenioną artystką spotkała się Anna Kalczyńska-Maciejowska, prowadząca Dzień Dobry TVN.

  Zoryana Dybovska śpiewa od najmłodszych lat. W jej repertuarze nie brakuje wyjątkowych utworów, stanowiących pochwałę ukraińskiej kultury ludowej.

  Agata Młynarska jest w żałobie. Prowadząca "Bez tabu" pożegnała w mediach społecznościowych wieloletnią przyjaciółkę, artystkę Annę Bimer. - Tej pustki nie da się zapełnić - napisała.

  Bela Komoszyńska odmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą wyjątkowego talentu i nieprzeciętnego głosu. Wokalistka zespołu Sorry Boys może poszczycić się wieloma sukcesami. Jak wyglądały początki jej kariery?

  Ewa Ziętek to wybitnie utalentowana aktorka, która od 50 lat zachwyca publiczność kunsztem swoich umiejętności. W jej zawodowym dorobku nie brakuje nieprzeciętnych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Jak artystka wspomina początki kariery?

  "Loud jest dedykowany wszystkim kobietom na świecie" - mówi.

  "Za wszystkim, co zrobiłam, stoję sama" - mówi Nastazji Błoch w cyklu "Off the record".

  "Dla mnie dwupłciowy świat jest konstruktem, który już minął".

  "Zaczęło się od piosenki na TikToku, którą napisałam w 5 minut".

  Natalia Malinowska to niezwykle utalentowana artystka, tworząca niepowtarzalne obrazy z żywicy. Dzieła jej autorstwa spotkały się z uznaniem miłośników sztuki z całego świata.

  Choć trudno w to uwierzyć, Katarzyna Groniec jest obecna na scenie już od 30 lat. Wciąż pamiętamy ją i jej młodzieńczą energię podczas występów w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Co zmieniło się w życiu artystki?

  Jak podoba się wam jej nowa piosenka "Bezdźwięcznie"?

  Andrea Love to reżyserka i animatorka, której filmy oglądają miliony widzów na całym świecie. Są one wyjątkowe, ponieważ przedstawia w nich świat, zrobiony przez siebie z filcu. Skąd takie zamiłowanie? O tym opowiedziała Dzień Dobry TVN.

  "Chcę przesłać wyrazy miłości, nadziei i wsparcia".

  W Dzień Dobry TVN artystka Małgorzata Konieczna zdradziła, jak rozpoczęła się jej przygoda ze sztuką z recyklingu.

  "Praktycznie nie wychodzę z pracowni".

  Monika Danowska od kilku lat pasjonuje się Punch Needle, czyli tzw. haftem pętelkowym. Na zamówienie wykonuje niesamowite dzieła. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim hobby, a także o książce "Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania" autorstwa projektantki tkanin i artystki Rose Pearlman.

  Miłośnicy twórczości Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki w listopadzie 2021 roku i natychmiast spotkała się z uznaniem fanów. W Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór "Linie" i opowiedziała o promującym go teledysku.

  "Poznałam tych ludzi - dumnych, silnych i mających swoją godność".

  "Jesteśmy źródłem zanieczyszczenia Ziemi".

  Sinéad O'Connor przechodzi bardzo trudne chwile. Kilka tygodni temu wokalistka straciła syna. Osobista tragedia sprawiała, że artystka zdecydowała się zakończyć karierę. O swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  "Zostałam na kilka dobrych lat".

  "To dość oryginalne połączenie".

  "Kariera jest moim głównym celem".

  Lidia Grychtołówna to jedna z najwybitniejszych polskich pianistek. Gra od 90 lat. Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Elżbieta Olszewska to uznana projektantka mody, ale i oddana miłośniczka zwierząt. Artystka potrafi z niesamowitą gracją łączyć swoje największe pasje. Nieprzeciętny talent i fascynacja łabędzim pięknem pozwoliły jej spełnić marzenie, które przez blisko 25 lat wydawało się nierealne.

  Rysunek szarego stworka o charakterystycznym kształcie, któremu towarzyszą celne i zabawne wypowiedzi, kojarzy większość internautów. Teraz Bohater doczekał się drugiego wydania kołonotatnika. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o nim pisarka i rysowniczka, Małgorzata Halber.