Gwiazdy

Maja Hyży pokazała zdjęcie z komunii synów. "Są mega"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Maja Hyży
Kamil Piklikiewicz/East News Maja Hyży pokazała zdjęcie z komunii synów

Maja Hyży świętowała pierwszą komunię bliźniaków. Do instagramowej galerii wokalistki trafił rodzinny kadr z uroczystości. "Chłopaki, cudna stylówa" - komplementowali internauci.

Komunia synów Mai Hyży

Trwa sezon komunijny. W tym roku do sakramentu przystąpili synowie Mai i Grzegorza Hyżych (którzy rozwiedli się kilka lat temu). Z tej okazji szczęśliwa mama zamieściła w mediach społecznościowych rodzinne ujęcie sprzed kościoła. Widzimy na nim ciężarną wokalistkę z wiankiem na głowie i dziećmi: córeczką Antosią i pierwszokomunijnych bliźniaków - Wiktora i Alexandra ubranych w garnitury w kratę.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Maja Hyży pokazała synów

Przypomnijmy, że piosenkarka rzadko publikuje zdjęcia chłopców, a teraz - ku wielkiemu zaskoczeniu - pokazała twarze 10-letnich synów.

Pierwsza Komunia Święta. Moje przystojniaki

Post ten wzbudził wiele emocji. Fani zasypali wokalistkę ciepłymi słowami i zgodnie przyznali, że bliźniacy są kopią mamy, a ich stylizacje - są cudne. "Chłopaki cała mama", "Piękna rodzinka", "Chłopcy mają ekstra garniturki. Są mega", "Ale super jesteście odstrzeleni! Chłopaki cudna stylówa. Łaaaał!" - czytamy.

Maja Hyży spełnia się jako mama

Maja Hyży szerszej publiczności dała się poznać w programie "X Factor". Jakiś czas temu udzieliła wywiadu Sandrze Hajduk-Popińskiej, w którym wyznała, że spełnia się jako mam.

- Uważam, że jestem stworzona do tego, żeby mieć dzieci i co najzabawniejsze, myślałam, że jak urodzę Tosię, to będę totalnie spełniona, a gdzieś w głowie świta, że jak warunki, by pozwoliły, to ja jeszcze nie powiedziałam koniec - mówiła wówczas w Dzień Dobry TVN.

I tak jej marzenie się spełniło. Niedługo powita na świecie swoje kolejne dziecko.

Zobacz wideo: Ile kosztuje organizacja komunii?

Ile kosztuje organizacja komunii?
Ile kosztuje organizacja komunii?
Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości