Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z siostrą i mamą. "Jak pięknie podobne"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska rzadko pokazuje w sieci swoich bliskich, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Pochwaliła się rodzinną fotografią z mamą i jedną z młodszych sióstr. Fani aktorki zgodnie przyznali, że podobieństwo pań widać już na pierwszy rzut oka.

Małgorzata Kożuchowska - rodzina

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gra w serialach, występuje na deskach teatrów, a role filmowe dostaje jedną za drugą, dzięki czemu można ją zobaczyć w wielu kinowych hitach. O swojej karierze i działalności w mediach chętnie opowiada w wywiadach, za to na temat rodziny i bliskich woli nie rozmawiać. To jej sfera prywatna, którą zachowuje dla siebie. Od czasu do czasu Małgosia robi jednak wyjątki i publikuje się w sieci piękne fotografie z bliskimi.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Tym razem na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała zdjęcie z ukochanymi kobietami, czyli z mamą i siostrą. Małgorzata Kożuchowska jest najstarsza z rodzeństwa, ma dwie młodsze siostry Maję i Hanię. Choć na co dzień nie mają zbyt wiele czasu, by porozmawiać ze sobą lub spotkać się, to i tak są w bardzo bliskich relacjach.

- Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu - mówiła aktorka w wywiadzie dla "Vivy!".

Małgorzata Kożuchowska z siostrą i mamą

Małgorzata, jej mama Jadwiga oraz siostra Maja celebrowały wspólnie spędzony czas. Na pamiątkę spotkania Kożuchowska pochwaliła się małą sesją zdjęciową.

- To był piękny dzień! - napisała.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów od fanów: "Cudne jesteście wszystkie trzy", "Jesteście do siebie bardzo podobne", "Rodzina, to najpiękniejsze, co możemy w życiu otrzymać...", "Jak pięknie podobne", "Kobiety z klasą", "Ale fajna mama", "Mama i siostra najwierniejsze kobiety w naszym życiu" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości