debiut

  debiut

  Prywatnie Paulina Romaniuk-Jasińska, na scenie Paula Roma. Jej talent doceniły już miliony słuchaczy w sieci, a dziś wokalistka debiutuje na rynku fonograficznym jako kompozytorka ze swoją EP-ką "Cześć tu miłość". Śpiewa, komponuje, pisze teksty utworów, uczy śpiewać innych i prowadzi kulinarnego bloga. Która miłość w jej życiu jest najważniejsza? O tym z artystką rozmawiała Sandra Hajduk.

  Billie Eilish 2 czerwca opublikuje swój nowy singiel "Lost Cause". Artystka poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Na tym nie koniec niespodzianek, bo fani zobaczą też teledysk. To zapowiedź jej albumu "Happier Than Ever", którego premiera zaplanowana jest na 30 lipca br.

  O jej nowym singlu mówi się, że to "kolejny debiut" - Carla Fernandes po raz pierwszy bowiem zaśpiewa po polsku. Do tej pory młodą wokalistkę znaliśmy z angielskojęzycznych kawałków. Czy więc ciepłe przyjęcie "OK" przez odbiorców zachęci ją do częstszego tworzenia piosenek po polsku?

  Beata Kozidrak to od kilku dekad jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Razem z zespołem Bajm, jak i w ramach kariery solowej, wylansowała dziesiątki przebojów, które zna i nuci cała Polska. Teraz piosenkarka debiutuje w roli pisarki. Do drukarni trafiła właśnie jej książka "Beata. Gorąca krew", czym szczęśliwa autorka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kiedy premiera?

  Marcin Makowiec i Michał Lange to utalentowani producenci muzyczni, którzy współpracowali m.in. z Michałem Szpakiem, Kombi, Kasią Lins czy Rosalie. Ich historia jest pełna przypadków i szczęśliwych zbiegów okoliczności. W tym roku duet postanowił zaprezentować szerszej publiczności swoją osobistą twórczość. 19 lutego ukazał się premierowy utwór "Oddychaj".

  Pasją Marceli Leszczak od najmłodszych lat była muzyka. Modelka i aktorka w zeszłym roku wraz z rodziną Koterskich wspólnie pracowała nad płytą "7 uczuć". Nam opowiedziała nieco więcej o pasji do śpiewania, pracy u boku mistrza Marka Koterskiego oraz "Lekcji śpiewu z rodziną Koterskich", którą można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  "Nie robiłem filmu z myślą o nagrodzie, ja tylko chciałem opowiedzieć historię i wydaje mi się, że tych historii do opowiedzenia jeszcze parę mam, wiec nie mam lęku o swoja przyszłość w tej kwestii. Mam nadzieję, że ta nagroda ułatwi mi robienie filmów". Film „Cicha Noc" w reżyserii Piotra Domalewskiego zdobył najważniejszą nagrodę na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni czy młody reżyser spodziewał się takiego sukcesu? Czy nie obawia się, że po tak udanym debiucie trudniej będzie mu spełnić oczekiwania widzów wobec jego kolejnych produkcji?

  3 września 2005 roku program Dzień Dobry TVN zadebiutował na antenie. Dziękujemy, że jesteście z nami już 12 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę...