Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna pozuje w stroju kąpielowym. "Często czytam obraźliwe komentarze"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Marina Łuczenko-Szczęsna w studiu Dzień Dobry TVN

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim profilu na Instagramie często dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Tym razem zamieściła post na którym zachwyca piękną figurą i dotyka ważnego tematu. Czy wokalistka zawstydziła hejterów?

Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie

Marina opublikowała zdjęcie na którym pozuje w stroju kąpielowym, podkreślającym atuty jej figury. Mocne wycięcia eksponują kobiece kształty. Rzecz w tym, że treść postu zaskakuje. Wokalistka bowiem pisze o hejcie w sieci, z jakim wielokrotnie się spotkała, o osobach, które w bezkarny sposób krytykują jej wygląd i, przy okazji, zachęca inne kobiety do samoakceptacji.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Bardzo często czytam obraźliwe komentarze na temat mojego wyglądu. Najczęściej, że mam figurę 12 letniego chłopca, że jestem za chuda, mam za mały biust, za małe wcięcie w talii itp. Każdy ma swoją wizje "piękna" to oczywiste. Ja siebie lubię na ten moment i bardzo dobrze się ze sobą czuję. Tego również życzę Tobie. Poczuj się dobrze we własnym ciele i nie słuchaj co inni mają do powiedzenia na temat Twojego wyglądu." - pisze żona Wojciecha Szczęsnego.

Fani wspierają Marinę "Takie opinie mogą być tylko z zazdrości!!!!"

Pod postem wypowiedzieli się fani wokalistki, którzy zachwycili się nienaganną figurą gwiazdy, chwaląc nie tylko jej wygląd, ale także piękny głos i niezwykłą naturalność. Słowa uznania wyraziła między innymi Anna Lewandowska, czy Agata Sieramska - partnerka Arkadiusza Milika, a te jak wiemy potrafią dostrzec atuty pięknej i zdrowej, kobiecej sylwetki.

"Bomba", Serio? Nie tylko ciało, ale twarz, głos…naturalna i oryginalna. Naprawdę możesz czuć się dobrze", Ja się pytam, gdzie są tacy chłopcy??? Wyglądasz bosko!", "Takie opinie mogą być tylko z zazdrości!!!!" - brzmią komentarze fanów Mariny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzień Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości