Gwiazdy

Początkowo nie wiedziała, kim jest Wojciech Szczęsny. Dziś świętuje z nim kolejną rocznicę ślubu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Olszanka/East News Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny kilka lat temu wzięli ślub. Sądząc po rocznicowym wpisie małżonków, ich uczucie jest tak samo żywe, jak wtedy, gdy zaczęli się spotykać. A nie od razu było jasne, że są dla siebie stworzeni.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny - historia związku

Związek Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego od samego początku budził wiele emocji. Pierwsze wzmianki o tym, że mają się ku sobie, zaczęły pojawiać się w połowie 2013 roku. Oliwy do ognia dolało zdjęcie, które bramkarz zamieścił w mediach społecznościowych. Kadr przedstawiał kobietę siedzącą tyłem do obiektywu, ubraną w koszulkę z jego nazwiskiem. - Moja nowa największa pasja ubrana w moją odwieczną pasję... - napisał wówczas. Zaledwie kilka dni później pojawił się na Open'erze w towarzystwie piosenkarki. Oboje długo nie komentowali jednak swojej relacji.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Kiedy stało się już jasne, że Marina i Wojciech są razem, udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o początkach znajomości. Wyszło wówczas na jaw, że kiedy Szczęsny mieszkał w Londynie, zobaczył w Internecie zdjęcie Mariny i postanowił ją poznać. - Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego - mówił w wywiadzie dla "Vivy!" pod koniec 2016 roku.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny - kulisy ślubu

Łuczenko wyznała wówczas, że nigdy nie interesowała się sportem. Zatem kiedy zadzwonił do niej Szczęsny, nie wiedziała nawet, kim jest. Przyjęła jednak zaproszenie na kolację od bramkarza, by rzekomo porozmawiać o jego przyjacielu, który potrzebował pomocy artystów. Bramkarz oświadczył się piosenkarce podczas jej przyjęcia urodzinowego w lipcu 2015 roku. Niespełna rok później postanowili się pobrać. Ślub odbył się 21 maja 2016 roku. Uroczystość, którą zorganizowano w Grecji, udało się utrzymać w tajemnicy. W podróż poślubną, już jako państwo Szczęśni, udali się na wycieczkę dookoła świata.

30 czerwca 2018 r. zakochani zostali rodzicami. - 30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka Marina Łuczenko-Szczęsna czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuję! - pisał na Instagramie dumny tata Wojciech Szczęsny.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny - rocznica ślubu

Zakochani prawie w ogóle nie udzielają wywiadów, dlatego niewiele wiadomo o ich życiu prywatnym. Do dyspozycji fanów pozostają jedynie media społecznościowe, z których również trudno rozszyfrować, co dzieje się w ich czterech kątach. Marina i Wojciech wyjątki robią w dni takie jak ten. Z okazji 6. rocznicy ślubu nagrali romantyczne wideo. Zresztą spójrzcie sami:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości