Gwiazdy

Anna Lewandowska odsłania kulisy przeprowadzki do Hiszpanii. Jak w nowym miejscu czują się jej córki?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
Instagram
Anna Lewandowska

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wywołał niemałe poruszenie wśród kibiców, ale nie pozostał też obojętny rodzinie piłkarza. Decyzja o zmianie klubu wiązała się z koniecznością przeprowadzki do słonecznej Hiszpanii. Żona i dzieci uznanego sportowca powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. Udowadnia to szczery wpis, który Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska o przeprowadzce do Hiszpanii

Robert Lewandowski w wielkim stylu rozpoczął współpracę z legendarnym klubem FC Barcelona. Utalentowany piłkarz wpisał się na listę strzelców w meczu o Puchar Gampera z UNAM Pumas, trafiając do bramki w pierwszych minutach spotkania. Polski napastnik nie pierwszy raz udowodnił, że na boisku nie ma sobie równych i po raz kolejny dostarczył swoim najbliższym powodów do dumy.

Żona i dzieci Roberta Lewandowskiego cieszą się nie tylko z niekwestionowanych sukcesów piłkarza, ale i z przeprowadzki do słonecznej Hiszpanii. Świadczy o tym post, który Anna Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Małymi krokami zadomawiamy się w Barcelonie. Powoli kończymy się rozpakowywać, organizować szkołę i zajęcia dodatkowe. Od jakiegoś czasu przygotowywałam dziewczynki na możliwość przeprowadzki, dużo czasu spędziłyśmy też na Majorce i widzę, że dzięki temu szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca. Poza tym od początku jestem zachwycona otwartością Katalończyków na innych ludzi! Wczoraj poszłyśmy z dziewczynkami na plażę. Przy zachodzie słońca tańczyło i kąpało się tam tysiące ludzi, wszędzie bawiły się dzieci. Coś pięknego! - napisała znana trenerka pod zdjęciami z rodzinnego spaceru.

Anna Lewandowska zachwyca się Katalonią

Szczery post Anny Lewandowskiej nie pozostał obojętny internautom. Wielu z nich doszło do wniosku, że decyzja o przeprowadzce przyniesie uznanej trenerce i jej pociechom wiele korzyści. Użytkownicy Instagrama niemal jednogłośnie przyznali, że Hiszpania to wyjątkowy kraj.

- "Przepiękna pogoda mogłabym tam mieszkać, uwielbiam ciepełko. Aniu, jesteście w cudnym miejscu. Wszystkiego najlepszego Wam życzę z całego serca", "Byłam w Katalonii tylko tydzień, jeden dzień w samej Barcelonie i zakochałam się (...). Powodzenia na nowym etapie życia!", "Pięknie. Hiszpania jest cudna", "Zdecydowanie po pierwszych wakacjach w Hiszpanii zakochałam się. Prawda, ludzie są otwarci i życzliwi. Życzymy sukcesów i masy nowych pomysłów w nowym miejscu", "Obyście poczuli się w Barcelonie jak w domu. Ja tak mam, odkąd pierwszy raz przyjechałam" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News/Instagram

Pozostałe wiadomości