przeprowadzka

  przeprowadzka

  Z raportu CBU z 2020 roku wynika, że poziom uprzedzeń wobec osób homoseksualnych wśród mieszkańców wsi i mniejszych miast jest niezmienny. Z tego powodu osoby o innej orientacji niż heteroseksualna, decydują się na wyjazd do dużych miast. W takiej sytuacji byli uczestnicy programu "Prince Charming", Mateusz Kozioł i Oliwer Kubiak. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich przeżyciach, a Patrycja Wonatowska o tym, skąd biorą się uprzedzenia wobec inności. 

  Magdalena Typel prowadzi dwa pensjonaty na jednej z lokalnych wysp na Malediwach - Nilandhoo. Swoje rajskie życie wiedzie tam już od 8 lat. Co ciekawe, była jedną z pierwszych osób, które wybrały się na tę wyspę na własną rękę, unikając resortów. Po bardzo udanych wakacjach w 2013 r., Magda zdecydowała się wyjechać na stałe. Nie bez znaczenia jest na pewno fakt, że z wysp pochodzi jej ukochany. O swoim życiu na drugim końcu świata opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Aldona Bożek mieszka w Omanie od kilku miesięcy. Przeprowadzili się do Omanu na cztery lata, bo jej mąż jest tu na kontrakcie. Myślą o tym, by zostać tu na stałe. Bożena Nasser mieszka w Omanie od 40 lat. Swoją przeprowadzkę nazywa "emigracją serca". Męża poznała w Toruniu. Jak żyje się Polakom w Omanie? Jak reagują na nich miejscowi? Czy Polacy czują się bezpiecznie? Zobaczcie reportaż dziennikarki Bianki Zalewskiej.

  Zmiana miejsca zamieszkania to zawsze wyzwanie, zwłaszcza jeżeli trzeba się przeprowadzić z Krakowa do Australii... i to z trójką dzieci. Dokonała tego Dagmara Hicks, mama trojaczków i blogerka. Dlaczego wraz z rodziną przeprowadziła się do Australii? Co było najtrudniejsze w tej przeprowadzce? Jak wygląda australijski system edukacji? Czy zamierzają w Australii zostać na stałe?

  Na portalach plotkarskich pojawiły się doniesienia, że Piotr Kraśko przeprowadził się z Mazur do Warszawy. Czy prezenter Dzień Dobry TVN faktycznie mieszkał na stałe w krainie tysiąca jezior? Sprawę postanowiła wyjaśnić Agnieszka Jastrzębska.

  Wieś Nieboczowy szykuje się do przeprowadzki. Już wkrótce wszyscy mieszkańcy wraz z inwentarzem opuszczą dotychczasowe siedlisko i przeniosą się w nowe miejsce. Dlaczego? Zobaczcie!

  Dla miłości można zrobić wiele, wywrócić do góry nogami całe swoje dotychczasowe życie, a nawet zdecydować się na "miłosną emigrację". O tym z czym wiąże się taka rewolucja, co pozwala ją przetrwać i jak silna potrafi być miłość rozmawialiśmy z naszymi dzisiejszymi gośćmi: Basią Ritz i jej mężem Ulim oraz z Ireneuszem Ciarą i Daviną Reeves, która z powodu miłości przeprowadziła się z Nowego Jorku … na Śląsk.

  Jak jej syn Allan odnajduje się w krakowskiej rzeczywistości i nowej szkole? Czy Edyta Górniak zmęczyła się już spokojnym, krakowskim życiem i zamierza wrócić do Warszawy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić czy plotki o powrocie Edyty Górniak do Warszawy są prawdziwe.