przeprowadzka

  przeprowadzka

  Nastąpiły duże zmiany w życiu Małgorzaty Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN opuszcza swoje dotychczasowe mieszkanie i przeprowadza się poza stolicę.

  Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jakie błędy popełniła podczas przenoszenia rzeczy i udzieliła wielu cennych rad dla tych, których czeka zmiana miejsca zamieszkania.

  Katarzyna Meller postanowiła całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie. Kobieta zdecydowała się wyjechać na Teneryfę, gdzie aktualnie zajmuje się sprzedażą nieruchomości.

  Zmiana miejsca zamieszkania, a co za tym idzie – pakowanie, to idealny moment na przejrzenie i przewietrzenie garderoby. Często zdarza się, że ubrania, mimo, że są w bardzo dobrym stanie, nie będą już noszone: zmieniamy styl, rozmiar, upodobania. Warto jednak dać im drugą szansę w innym domu i do tego właśnie zachęca Anna Dec w programie "Skarby z szafy".

  W życiu Tomasza Oświecińskiego zaszły ostatnio poważne zmiany. Aktor i jego najbliżsi po wielu miesiącach oczekiwania przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrze budynku zostało urządzone z dbałością o każdy detal. Przekonał się o tym Mateusz Hładki, który złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu.

  Rafał Szatan nabawił się kontuzji podczas premiery spektaklu. Ma za sobą poważną operację, która polegała na rekonstrukcji kolana. Jak się czuje? Kiedy zamierza wrócić na scenę? O tym opowiedział aktor w towarzystwie syna Henia.

  "Czuję się lepiej psychicznie".

  Agnieszka Włodarczyk nie zabawiła długo w Polsce. Młoda mama poinformowała w mediach społecznościowych, że po raz kolejny wraz z partnerem Robertem Karasiem i synem wyjechali z kraju. Dokąd tym razem udała się aktorka i na jak długo?

  "Byłam załamana".

  Z raportu CBU z 2020 roku wynika, że poziom uprzedzeń wobec osób homoseksualnych wśród mieszkańców wsi i mniejszych miast jest niezmienny. Z tego powodu osoby o innej orientacji niż heteroseksualna, decydują się na wyjazd do dużych miast. W takiej sytuacji byli uczestnicy programu "Prince Charming", Mateusz Kozioł i Oliwer Kubiak. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich przeżyciach, a Patrycja Wonatowska o tym, skąd biorą się uprzedzenia wobec inności. 

  Sprawdzamy, co go czeka w naszym kraju.

  "Od dłuższego czasu czuliśmy, że chcielibyśmy zmiany".

  Rzucili wszystko i pojechali w Bieszczady. Marysia i Dorian mieli spędzić tam tylko długi weekend, a zostali już na dobre. Zostawili całe dotychczasowe życie w Krakowie i kupili bieszczadzką zagrodę, w której przyjmują gości. Teraz ich codzienność wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

  Martyna Wojciechowska podróżuje po całym świecie, jednak zawsze wraca do Warszawy, gdzie mieszka wraz z córką. Okazuje się, że być może wkrótce to się zmieni. Podróżniczka wyznała, że marzy o przeprowadzce. Gdzie chciałaby się osiedlić?

  Od momentu, gdy Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik ogłosili w Dzień Dobry TVN, że spodziewają się dziecka, tempo ich życia tylko rośnie. Bohaterowie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie się przeprowadzają. Zdradzili nam, jak wyglądały ich ostatnie chwile w starym mieszkaniu oraz, jak urządzają się w swoim nowym lokum.

  Damian Michałowski mimo wakacji, ma wyjątkowo napięty grafik. Dzień Dobry TVN wydawane jest przez ten czas tylko w weekendy, ale dziennikarz wcale nie będzie odpoczywał. Zanim wyjedzie na wakacje, musi wraz z bliskimi uporać się z przeprowadzką. Jak sam przyznaje, nie jest mu łatwo.

  Polacy coraz chętniej uciekają z dużych aglomeracji na tereny podmiejskie. Wybierają zarówno nowe domy, jak i te z drugiej ręki. W Dzień Dobry TVN Kuba Karliński, ekspert rynku nieruchomości opowiedział o wadach i zaletach przeprowadzki oraz podpowiedział, na co warto zwrócić uwagę, przenosząc się za miasto.

  Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych bohaterek programu "Królowe życia". W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla dziendobry.tvn.pl wyjawiła, że planuje przeprowadzkę z Polski do Egiptu. Zdradziła przy okazji, czym będzie zajmować się na miejscu i, czy zabierze ze sobą syna, Conana.

  Major Ryan Clisset jest pilotem wojskowym ze Stanów Zjednoczonych, który przyjechał do Polski, by zrobić doktorat. Od 1,5 roku uczy się polskiego i twierdzi, że w porównaniu z nauką naszego języka, latanie F-16 to "pikuś". Co tak naprawdę sprowadziło go do naszego kraju?

  Urszula Dudziak ostatnie miesiące mieszkała na Zanzibarze, jednak niedawno wróciła już do Polski. Wraz z narzeczonym nie zwalnia tempa i planuje kolejne projekty. Na ich podwórku niebawem powstanie centrum kultury. Teraz o swoim pomyśle opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Ewa Skibińska to ceniona aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Choć mieszkała we Wrocławiu, kilka lat temu diametralnie zmieniła swoje życie i przeprowadziła się do stolicy. W Warszawie na nowo odkrywa i poznaje siebie. Teraz opowiedziała o swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN.

  Choć koronawirus zdaje się nieco ustępować, a rząd powoli luzuje pandemiczne obostrzenia, to wciąż w mocy pozostaje obowiązek kwarantanny. Co należy zrobić, gdy izolacja zbiega się w czasie z zakończeniem umowy najmu radzi prawniczka Eliza Kuna.

  Przeprowadzka kojarzy się z wieloma emocjami, głównie przez wielkie życiowe zmiany, z jakimi się wiąże. Sen o przeprowadzce też ma znaczenie. Jak sennik opisuje przeprowadzkę i to, co jej dotyczy?

  John i Molly Chester mieszkali w Los Angeles. Ona była znanym szefem kuchni, on - zajętym i uznanym filmowcem. Pewnego dnia postanowili zamienić swoje wielkomiejskie życie na spokojną farmę. Z mieszczuchów do rolników? Historia pary stała się kanwą dla filmu "Nasze miejsce na ziemi".

  Miejsce zamieszkania zmieniamy średnio pięć razy w życiu. Ze wsi przeprowadzamy się do miasta i odwrotnie. Kto się na to decyduje? Co zmieniło się w trakcie pandemii? O tym opowiedzieli nam Maciej Mindak, ekspert nieruchomości i Tomasz Marcysiak, socjolog.

  Ryszard Rembiszewski rozpoczął nowe życie. W 2019 roku lubiany "Pan Lotto" wziął ślub. Razem z żoną od jakiegoś czasu mieszka w Hiszpanii. Tam właśnie postanowił zdecydowanie zmienić wizerunek. Jak teraz wygląda?

  Joanna Krupa to szczęśliwa i spełniona mama małej Ashi. Jak spędza czas w Kalifornii, jakie życiowe zmiany planuje i jak radzi sobie z macierzyństwem? Jakim ojcem jest jej mąż? Na te pytania modelka opowiedziała Sandrze Hajduk.

  Magdalena Typel prowadzi dwa pensjonaty na jednej z lokalnych wysp na Malediwach - Nilandhoo. Swoje rajskie życie wiedzie tam już od 8 lat. Co ciekawe, była jedną z pierwszych osób, które wybrały się na tę wyspę na własną rękę, unikając resortów. Po bardzo udanych wakacjach w 2013 r., Magda zdecydowała się wyjechać na stałe. Nie bez znaczenia jest na pewno fakt, że z wysp pochodzi jej ukochany. O swoim życiu na drugim końcu świata opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Jacek Kaczyński wraz z rodziną od dwóch lat mieszka na Bali. Jak się tam znaleźli? Pewnego dnia postanowili rzucić wszystko i wyjechać. Kiedy słowo się rzekło, sprzedali majątek w Polsce i ruszyli podbijać indonezyjską wyspę. Jak mieszka im się z dala od rodzinnego domu i jak obecnie wygląda ich życie?

  Basia Pasek wybrała się na plan nowego serialu TVN pt. "Tajemnica zawodowa". I tak zajrzała do kampera stojącego w samym centrum Warszawy. To właśnie w nim Anna Dereszowska opowiedziała naszej dziennikarce o nowej roli i nadchodzących w jej życiu zmianach.