Gwiazdy

Piotr Gąsowski na zdjęciu ze wszystkimi dziećmi. "Moja amerykańska rodzina wyleciała już z Milanówka"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski niedawno zabrał dzieci na jeden z koncertów, który miał okazję prowadzić. Jak się okazało, na miejscu na najmłodszą Julkę czekała niespodzianka. Dziewczyna spotkała swoją idolkę, Anię Dąbrowską, której piosenki zna na pamięć. Tę chwilę cała ekipa postanowiła uwiecznić na zdjęciu.

Piotr Gąsowski na jednym zdjęciu z dziećmi

Nie od dziś wiadomo, że Piotr Gąsowski ma dwójkę dzieci. Mamą 26-letniego Jakuba jest Hanna Śleszyńska, a 15-letniej Julii - Anna Głogowska. Pomimo różnicy wieku rodzeństwo wspiera się i zawsze może na siebie liczyć. Piękną relację pielęgnują także rodzice, którzy w starają się organizować wspólne spotkania czy wyjazdy.

Niedawno byli widziani w Poddębicach, gdzie Gąsowski prowadził koncert. Za kulisami oczekiwali na niego nie tylko syn i córka, ale także bratanek Ezra. Na pamiątkę cała czwórka pokusiła się o rodzinne zdjęcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

To jednak nie koniec atrakcji, jakie dumny tata przygotował dla swoich dzieci. Jedną z gwiazd wieczoru była ulubienica Julki – Anna Dąbrowska, z którą rodzina zrobiła sobie pamiątkową fotografię.

Na koncercie w Poddębicach, który prowadziłem, towarzyszyły mi, za kulisami, moje dzieci Julcia i Kuba oraz mój bratanek Ezra! Byli zachwyceni, a jeszcze jak zrobiliśmy sobie zdjęcie z Gwiazdą Wieczoru Anią Dąbrowską (na drugim zdjęciu), której wszystkie piosenki Julcia zna na pamięć, to była już pełnia szczęścia! Dziękujemy Ci Aniu! A dzisiaj, moja amerykańska rodzina wyleciała już z Milanówka do swojej słonecznej Kalifornii… Ezzi poleciał też…My, tutaj, będziemy za nimi wszystkimi tęsknić i czekać na kolejne spotkania! Dobrze, że się "wszyscy mamy"! Buźka

Piotr Gąsowski i jego patchworkowa rodzina

Pod postem artysty pojawiło się wiele komentarzy. Fani podziwiali piękne relacje, jakie aktor tworzy z dziećmi i byłymi partnerkami. - "Panie Piotrze, obserwuję Pana i wszystkie relacje i tak się cieszę, że mam w Polsce takiego pięknego człowieka, który zawsze mi poprawi humor i jest tak autentyczny i 'swój', że to głowa mała", "Grunt to rodzinka", "Jesteście the Best rodzina" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości