Gwiazdy

Lara Gessler na pierwszych egzotycznych wakacjach z całą rodziną. Spędzi święta za granicą?

Gwiazdy

Lara Gessler niespełna dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory chętnie publikuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia i widać, że spełnia się w nowej roli. Jako młoda mama potrzebowała jednak chwili odpoczynku, przez co wraz z mężem oraz córką po raz pierwszy pojechała na zagraniczne wakacje.

Świąteczne przygotowania Lary Gessler

Już kilka dni temu Lara Gessler rozpoczęła przygotowania do świąt. Na Instagramie pokazywała ubraną choinkę, błyszczące światełka oraz zimowe stylizacje, a internautom polecała najlepsze bożonarodzeniowe przepisy. Równocześnie chętnie publikowała rodzinne ujęcia w świątecznym anturażu, a przy fotografii z Neną stwierdziła: "Ja już swój prezent na te święta dostałam". Wszyscy myśleli, że pierwsze rodzinne Boże Narodzenie Lara będzie spędzać w bardzo tradycyjny sposób, jednak cukierniczka zaskoczyła obserwatorów .

Lara Gessler i pierwsze rodzinne święta

Zaledwie miesiąc po narodzinach Neny, rodzice zafundowali jej wycieczkę w Tatry, gdzie towarzyszyła im w górskich wędrówkach. Dziewczynka odwiedziła Dolinę Chochołowską w wózku pchanym przez tatę. Młodzi rodzice relacjonowali wówczas, że ich pociecha świetnie zniosła podróż. Ze względu na to zdecydowali się na kolejny wyjazd i to poza granice Polski.

Tym razem Lara, Piotr oraz Nena wskoczyli w samolot i polecieli w ciepłe kraje. Na swoich Instastory prezentowali już hotel ulokowany tuż przy plaży. Na zdjęciach można również dostrzec palmy, basen i przepiękne widoki. Choć nie zdradzili jeszcze, gdzie dokładnie się znajdują, istnieją pewne przypuszczenia.

- Basen pachnie mi Grecją - stwierdził w Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

Innego zdania jednak była współprowadząca.

- Jest i parmezan! Włosko wygląda, włosko - stwierdziła Małgorzata Ohme.

A Wy jak myślicie - gdzie jest Lara Gessler z rodziną?

Mała Nena i życiowa rewolucja Magdy Gessler: "Lara ją bardzo chroni. Widziałyśmy się przed klatką schodową na spacerze". Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości