Gwiazdy

Aleksander Kwaśniewski świętuje 41. rocznicę ślubu: "Moja żona jest największą miłością mojego życia"

Gwiazdy

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy 41 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy były prezydent Polski udzielił wywiadu. "Nie żałuję ani sekundy" – przyznał. Jak małżeństwo będzie świętować ważną rocznicę?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy świętują rocznicę

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy to para, której nie trzeba nikomu przestawiać. Były prezydent Polski podczas dwukrotnej kadencji wprowadził Polskę do Unii Europejskiej, natomiast pierwsza dama angażowała się m.in. w działalność dobroczynną.

W życiu prywatnym Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy tworzą zgrane małżeństwo. Para pobrała się w 1979 roku, a dwa lata później na świecie pojawiła się córka – Aleksandra. Niedawno państwo Kwaśniewscy obchodzili 41. rocznicę ślubu. Z tej okazji były prezydent udzielił wywiadu dla Super Expressu.

Rocznica ślubu

W rozmowie z dziennikiem były prezydent otwarcie przyznał, że ślub z Jolantą był jego najlepszą życiową decyzją.

To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca

- powiedział Aleksander Kwaśniewski.

Jak małżeństwo planuje uczcić rocznicę? Plany pokrzyżował koronawirus. Aleksander zdradził jednak, że tegoroczne świętowanie odbędzie się na Mazurach.

- Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy. Moja żona jest największą miłością mojego życia i bardzo ją kocham! -powiedział były prezydent w rozmowie z gazetą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Pobił matkę 2-latka i zdemolował mieszkanie. Policja postawiła mu zarzuty

Dlaczego warto się szczepić? "Pneumokoki mogą wywoływać zakażenia w każdym wieku"

American Music Awards 2020 w cieniu koronawirusa. Gwiazdy po testach

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Super Express

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości