jolanta kwaśniewska

  jolanta kwaśniewska

  Dorota Wellman nie kryła zaskoczenia, kiedy podczas programu na żywo, ze studiem połączył się Krzysztof Zalewski i zaśpiewał dla niej piosenkę. Ale to nie jedyny prezent, jaki Sandra Hajduk i Marcin Prokop zorganizowali dla swojej redakcyjnej koleżanki. Przyjaciele Doroty nagrali dla niej urodzinowe wideo, w którym wymieniają, za co ją kochają.

  W tym roku mija dokładnie 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. W 1918 roku kobiety uzyskały też prawa wyborcze. Czy kobiety w dzisiejszych czasach czują, że mają głos? Czy możemy już mówić o równouprawnieniu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeśli macie wrażenie, że Filip Chajzer wychodzi już nawet z lodówki, to... wszystko się zgadza. Zobaczcie, jak wygląda lodówka zbudowana specjalnie dla Magdy Gessler przed jednym z sezonów "Kuchennych Rewolucji", w której musiała się zmieścić jej... burza loków. Zobaczcie też, co Filip odkrył w naszym firmowym magazynie, w którym znajduje się aż 35 tysięcy różnych przedmiotów. Jakie "wynalazki" spodobały się Filipowi? Ciekawi jesteście lustra, przy którym Jolanta Kwaśniewska pokazywała, jak jeść bezę? A może chcecie zobaczyć łopatę, którą Filip Chajzer chciałby wypożyczyć poseł Krystynie Pawłowicz? :-)

  Czy Czarek jest zadowolony? Jakie komentarze pojawiają się w mediach od kiedy świat usłyszał o nowej funkcji Edyty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o nowej roli Edyty Pazury rozmawiała z małżeństwem Pazura.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie mody Teresy Rosati, gdzie zapytała gwiazdy o kobiecość. Czym jest kobiecość dla: Anity Werner, Ryszarda Kalisza, Jolanty Kwaśniewskiej oraz Teresy Rosati?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jolantę Kwaśniewską, Lidię Trawińską oraz Magdę Umer. Panie wytłumaczyły nam, jakie są zalety terapii hiperbarycznej. Kto powinien ją stosować? Co daje taki zabieg, ile trwa oraz jak często należy poddawać się terapii? Jesteście ciekawi jak czuł się Aleksander Kwaśniewski po zastosowaniu komory hiperbarycznej?

  Co rusz bankrutują kolejne biura podróży. Całe nasze roczne oszczędności w jednej chwili przepadają. Do tego frustracja, że wakacje spędzimy w domu. Może lepiej swój wakacyjny los wziąć w swoje ręce, tak jak robi to Aleksandra Kwaśniewska i Krzysztof Hołowczyc? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o ciekawych formach podróżowania na własną rękę.

  Rozprawiamy się w Dzień Dobry TVN z mitami na temat mężczyzn. Czy to prawda, że prawdziwy mężczyzna cały czas myśli o seksie, marzy o kobiecie z dużym biustem, nie chce się wiązać, nie znosi zakupów i nigdy nie płacze? Co na ten temat myślą goście Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, aktorka Olga Borys, aktor Marcin Chochlew i dziennikarka Katarzyna Lengren?

  Urodzinową niespodziankę dla Aleksandry Kwaśniewskiej pomogła nam zorganizować mama Oli Jolanta Kwaśniewska. Był tort i kwiaty od Dzień Dobry TVN. A co Ola dostanie w prezencie od rodziców? Jak spędzi ten wyjątkowy dzień?

  O czym jest książka "Lekcja stylu dla par”, kolejna książka Jolanty Kwaśniewskiej? Dlaczego zdecydowała się napisać ten poradnik? Jaką Państwo Kwaśniewscy mają receptę na udany związek? Jak się zaprzyjaźnić z teściową? O tym gość Dzień Dobry TVN Jolanta Kwaśniewska.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na śniadaniu z Jolantą i Aleksandrą Kwaśniewskimi. Z Paniami rozmawiała o metodach wychowawczych panujących w ich domu. Jak wyglądało wychowanie Oli? Czy Pani Jolanta stosowała wobec niej jakiekolwiek kary? Czy edukowała seksualnie córkę? Czy w ich domu rozmawiało się o rzeczach trudnych?