Gwiazdy

Już 26 kwietnia premiera nowego programu Doroty Wellman. Co czeka na widzów w pierwszym odcinku?

Gwiazdy

Dorota Wellman udowadnia, że dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych. Już 26 kwietnia w TVN Style premiera nowego programu dziennikarki, a w nim niezwykłe historie Polek, które inspirują, dodają wiary i siły do działania. Czego możemy spodziewać się w pierwszym odcinku?

Dorota Wellman rusza z nowym programem

26 kwietnia na antenie TVN Style wyemitowany zostanie premierowy odcinek nowego programu Doroty Wellman pt. "Inspirujące kobiety". Jak sama nazwa wskazuje, dziennikarka rozmawiać będzie z Polkami, które nawet w trudnych czasach dają innym przykład, siłę i wiarę w lepszą przyszłość. Choć mieszkają w różnych częściach Polski, są w różnym wieku i wykonują różne profesje, dokonują rzeczy niezwykłych i pokazują, że dla kobiet słowo "słaba płeć" nie istnieje.

Dorota Wellman w serii odcinków przedstawi widzom m.in. historie Kasi, która założyła fundację pomagającą osobom w kryzysie bezdomności, Marię, która jest lekarzem weterynarii, a także organizuje wyjazdy edukacyjne dla młodzieży do Namibii. W programie poznamy też historię Agnieszki, byłej nauczycielki, kontrolerki biletów, która pokaże, że podróżowanie po świecie nie musi kosztować fortuny oraz Dagmarę, "Pozytywną Egoistkę".

"Inspirujące kobiety" z Dorotą Wellman – premierowy odcinek nowego programu

W swoim autorskim programie Dorota Wellman przedstawi niecodzienne historie niezwykłych kobiet. Gwiazdą pierwszego odcinka będzie Magdalena Król – najmłodszy profesor weterynarii w Polsce i specjalistka onkologii eksperymentalnej. Kobieta ta wymyśliła, jak bezpiecznie dla zdrowych komórek dostarczyć lek do guza nowotworowego. Jesteście ciekawi jej historii? Zapraszamy przed ekrany. Premiery odcinek wyemitowany zostanie już dziś, 26 kwietnia o 22.25 w TVN Style. Ponadto cała seria dostępna będzie także na Playerze.

Dorota Wellman już od 20 lat pracuje z Marcinem Prokopem. "Powinniśmy dostać medal kartofla"

Zobacz także:

Dorota Wellman: "Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego". Kogo podziwia dziennikarka?

Dorota Wellman o tym, co warto przeczytać nie tylko z okazji Światowego Dnia Książki: "To idealna lektura na weekend"

Dorota Wellman i Agata Młynarska o budowie szpitala psychiatrycznego dla dzieci: "Jeśli my tego nie zrobimy, to nikt tego nie zrobi"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości