Gwiazdy

Dzień Matki: Piaseczny, Chincz, Przetakiewicz, Kukulska pokazują rodzinne zdjęcia

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gwiazdy świętują Dzień Matki nie tylko pokazując w sieci zdjęcia ze swoimi pociechami, ale w tym wyjątkowym dniu szczególnie chętnie udostępniają fotografie ze swoimi matkami: archiwalne albo bardzo współczesne. Wiele z tych postów opatrzonych jest wzruszającymi opisami.

Andrzej Piaseczny pokazał fotografię z mamą

Alicja, mama wokalisty, zaskarbiła sobie sympatię jego fanów, kiedy razem z synem wystąpiła w programie "Starsza pani musi fiknąć". Widzów urzekła jej skromność, poczucie humoru i dystans. Od tamtej pory bardzo chętnie komentują zdjęcia, na których Andrzej pokazuje mamę. Z okazji jej święta na profilu piosenkarza pojawiło się, zdjęcie na którym widać uśmiechniętą mamę z synem, otoczonych kwiatami. Pod postem nie zabrakło oczywiście komentarzy od zachwyconych fanów. "Pani Alicjo, pięknie Pani wygląda, przytulamy cieplutko ??⚘?wszystkiego dobrego"

Ula Chincz wspomina mamę

Wyjątkowym wspomnieniem podzieliła się z fanami także Ula Chincz. Jej mama, Zofia, odeszła w 2010 roku, jednak nadal bardzo często pojawia się w wielu publikacjach dziennikarki. "Mama. Jestem wdzięczna za to, że moja była tak niezwykła!" napisała pod zdjęciem Ula. Na opublikowanej fotografii widać niesamowite podobieństwo kobiet. "Uderzające podobieństwo! Piękna kobieta. Pozdrawiam serdecznie"

Joanna Przetakiewicz dziękuje mamie

Fotografia pojawiła się także na profilu projektantki. Joanna pokusiła się o wzruszający post, w którym dziękuje swojej mamie

Mamuniu moja kochana, to dzięki Tobie jestem kobietą taką, jaką zawsze chciałam być. Świadomą, niezależną, silną, kochająca życie i ludzi.

- napisała. - Dałaś mi najlepsze dzieciństwo, niezapomnianą młodość i bezcenne wsparcie, kiedy studiowałam, pracowałam i wychowywałam chłopców- zakończyła swój post.

Natalia Kukulska pokazała archiwalne zdjęcie rodziców

W tym szczególnym dniu również piosenkarka opublikowała zdjęcie rodziców, z czasów, kiedy Anna Jantar była w ciąży. - Uwielbiam to zdjęcie. Słodko niby niepozowane... jestem na nim - cytując klasyka - "głęboko w środku gdzieś"- napisała w poście pod fotografią. - Załapał się też kineskopowy telewizor. A na nim "Wiadomości" - takie, że wczoraj Jarek obchodziłby 77 urodziny, dziś Anna by świętowała dzień mamy- podsumowała artystka.

Lara Gessler pokazała stylizację inspirowaną... jej mamą

W wyjątkowy sposób Dzień Matki postanowiła uczcić Lara Gessler, córka słynnej restauratorki. Na fotografiach pokazała swoją interpretację stylizacji Magdy Gessler, inspirując się zdjęciem z początku lat 90. (na zdjęciu widać także małą Larę). - To nasze pierwsze modowe inspiracje. Moja mama odkąd pamiętam była bardzo wyraźna, kolorowa i miała zdecydowanie bardzo barokowy styl - napisała. - Dziś specjalnie na Dzień Mamy, taki mały tribute w stylu "Mody na Sukces".

Zobacz wideo: Matki przyjaciółki i ich 10 dzieci

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości