Natalia Kukulska

    Natalia Kukulska

    Natalia Kukulska sprawiła fanom niemałą radość. Wokalistka rzadko pokazuje w sieci swoich bliskich. Tym razem zrobiła wyjątek i na fali wakacyjnego szaleństwa opublikowała kilka zdjęć z mężem. Zakochani są w świetnych nastrojach, co widać nie tylko po instagramowych pocztówkach z Francji, ale także po wpisie gwiazdy.

    W latach 70. była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Miła, uprzejma, zawsze uśmiechnięta, a do tego skromna. Gdyby nie tragiczny wypadek, w tym roku obchodziłaby 71. urodziny. Dziś z sentymentem wracamy do piosenek artystki i wspominamy jej dorobek. Miasto stołeczne Warszawa także postanowiło upamiętnić wokalistkę, nazywając jej imieniem jeden ze skwerów. Który?

    Natalia Kukulska od lat udowadnia, że dobrze przygotowana płyta to nie tylko świetny wokal, ale również zabawa wizerunkiem. - Moda z muzyką ma wiele wspólnego – mówi artystka i zabiera nas w estetyczną podróż. Nieco pod włos, ale udaje nam się porozmawiać o jej najnowszych projektach.

    10 czerwca urodziny obchodziłaby Anna Jantar. O rocznicy każdego roku pamięta jej córka, Natalia Kukulska. Artystka za każdym razem upamiętnia swoją mamę i wspomina stare czasy. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie, a także skrytykowała oprawę graficzną albumu, który ukazał się bez jej wiedzy. "Grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt" – czytamy.