Gwiazdy

Katarzyna Grochola opublikowała urocze zdjęcie z kilkuletnią Dorotą Szelągowską. "Tak wygląda miłość"

Gwiazdy

Katarzyna Grochola

Bycie matką to najtrudniejsze i jednocześnie najpiękniejsze zadanie dla kobiety. Wiedzą o tym wszystkie te, które mają dzieci. Jedną z nich jest Katarzyna Grochola, która z okazji Dnia Matki opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z córką. Dorota Szelągowska ma na nim zaledwie kilka lat.

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska na starym zdjęciu

Dorota Szelągowska to jedyne dziecko Katarzyny Grocholi. Pisarka urodziła ją w 1980 roku w Trypolisie w Libii, gdzie mieszkała przez 4 lata. Obecnie obie panie są w Polsce bardzo popularne – Grochola pisze bestsellery, a Szelągowska prowadzi programy telewizyjne o tematyce remontowej i wnętrzarskiej.

Z okazji Dnia Matki, Katarzyna Grochola opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcia sprzed lat. Jest na nich ze swoją córką – kilkuletnią Dorotą. - Matka zawsze ma dziecko na głowie, a dziecko wodzi ją za nos i tak wygląda Miłość – napisała przy fotografiach.

Fani Katarzyny Grocholi nie ukrywają zachwytu nad zdjęciami. Inne mamy potwierdzają to, co napisała, przy okazji składając życzenia z okazji święta wszystkich mam.

  • Matka ma zawsze dziecko na głowie i w sercu... I tak zawsze już do końca...
  • Jakie to prawdziwe…
  • Być matką, to najpiękniejsze co nam się w życiu zdarzyło.

- czytamy w komentarzach.

Katarzyna Grochola – kariera i życie prywatne

W Polsce nie ma chyba nikogo, kto nie znałby książek "Nigdy w życiu!" czy "Ja wam pokażę!". Ich autorką jest właśnie Katarzyna Grochola - jedna z najpoczytniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek współczesnych. Na podstawie wymienionych wyżej dzieł powstały filmy o takich samych tytułach.

Katarzyna Grochola swoją pierwszą książkę napisała w wieku 11 lat. Jako pisarka zadebiutowała jednak dopiero w 1997 roku powieścią "Przegryźć dżdżownicę". Wcześniej pracowała m.in. jako salowa, sekretarka i maszynistka oraz korektorka w Krajowej Agencji Wydawniczej. W Londynie zarabiała sprzątając mieszkania i pracując u jubilera. Obecnie na swoim koncie ma 14 powieści oraz kilka zbiorów opowiadań.

Dorota Szelągowska to owoc jej pierwszego małżeństwa, które rozpadło się po powrocie z Libii do Polski w 1981 roku. W 2018 roku Katarzyna Grochola wyszła za mąż po raz trzeci - poślubiła muzyka Stanisława Bartosika.

Zobacz wideo: Katarzyna Grochola o przemocy w związku

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości