Dorota Szelągowska

    Dorota Szelągowska

    Dorota Szelągowska to kolejna gwiazda, której wizerunek został bezprawnie wykorzystany przez oszustów. Zdjęcia i dane personalne dziennikarki znalazły się w reklamach specyfiku na odchudzanie. Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie w tej sprawie.

    Dorota Szelągowska znana jest z pogodnej natury i pozytywnego nastawienia do życia. W odniesieniu do trudnej sytuacji w Ukrainie, projektantka wnętrz opublikowała w mediach społecznościowych pokrzepiający wpis. Uwagę internautów przykuły jednak nie tylko pocieszające słowa, ale także nowa fryzura gwiazdy. Modne cięcie przypadło do gustu wielu osobom. Jak skomentowała je dziennikarka Aleksandra Kwaśniewska?

    Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Jej programy o tematyce remontowej są uwielbiane przez widzów. Choć bez wątpienia jest gwiazdą, to nie omijają jej kłopoty i zmartwienia. Niedawno wyznała, że jej córka Wanda urodziła się z wrodzoną wadą serca, a ona sama przez długi czas borykała się z problemami ze zdrowiem psychicznym.

    Dorota Szelągowska zaangażowała się w akcję #zdrowiewgłowie, która ma na celu nagłośnienie problemów z opieką psychiatryczną w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem. W tym celu powstanie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Dorota Szelągowska w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym.