Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Jej programy o tematyce remontowej są uwielbiane przez widzów. Choć bez wątpienia jest gwiazdą, to nie omijają jej kłopoty i zmartwienia. Niedawno wyznała, że jej córka Wanda urodziła się z wrodzoną wadą serca, a ona sama przez długi czas borykała się z problemami ze zdrowiem psychicznym.

  Dorota Szelągowska zaangażowała się w akcję #zdrowiewgłowie, która ma na celu nagłośnienie problemów z opieką psychiatryczną w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem. W tym celu powstanie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Dorota Szelągowska w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym.

  Dorota Szelągowska korzysta z pięknej, czerwcowej pogody i relaksuje się w otoczeniu przyrody. Dziennikarka i projektantka wnętrz pozwala też w tym czasie odpocząć swojej cerze, dlatego zrezygnowała z makijażu. Na opublikowanym w sieci zdjęciu widzimy ją w naturalnej wersji, a uwagę przyciągają jej urocze piegi. W komentarzach pojawiły się porównania do znanych aktorek.

  Wiosna, jak jej nie lubić, kiedy za oknem, w ogrodach i na naszych balkonach z dnia na dzień pojawia się coraz więcej kolorów. Sezon kwiatowy warto jednak mądrze wykorzystać, gdyż niektóre gatunki są z nami naprawę krótko. O tym przypomniała nam Dorota Szelągowska, która w mediach społecznościowych pokazała uroczy bukiet i dodała: "Trochę bym chciała być jak peonia". Dlaczego?

  Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku i już zaczęła przejawiać zainteresowanie tym, czym zajmuje się jej mama. Dorota wyjawiła nam jednak, że jest coś, co może stanąć na przeszkodzie ku projektowaniu wnętrz przez jej pociechę.