katarzyna grochola

  katarzyna grochola

  Sytuacja izolacji potęguje przemoc domową. Zamknięcie w czterech ścianach i przebywanie ze sobą cały czas sprzyjają utrzymaniu tajemnicy, narastaniu frustracji i bezradności. Katarzyna Grochola otwarcie mówi o swoich trudnych doświadczeniach życiowych. Pisarka była w związku z partnerem, który przez trzy lata stosował wobec niej przemoc. Teraz wspiera kobiety, które są w podobnej sytuacji.

  Jaka córka, taka matka. Katarzyna Grochola żadnej pracy się nie boi. Potrafi się posługiwać nie tylko piórem, niestraszne są jej też cięższe roboty fizyczne. Popularna pisarka postanowiła pójść śladami swojej córki Doroty Szelągowskiej, czyli specjalistki od domowych metamorfoz. Bez pomocy ekipy remontowej zabrała się za budowanie podjazdu, co uwieczniła na filmiku, którym pochwaliła się w sieci. Zobacz, jak jej poszło brukowanie.

  Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Wczoraj, już po raz 19. nagrody trafiły do rąk twórców. Na gali wystąpiły gwiazdy światowego formatu. Uroczystość uświetnił muzyczny występ Stinga i Shaggiego. Jak zaznaczył aktor Mateusz Banasiuk, gala Empiku to miejsce, gdzie łączy się muzyka, literatura i film. Za co gwiazdy cenią nagrody Empiku? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Grochola to autorka wielu poczytnych powieści. Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz, aby zapytać o najnowszą książkę "Przeznaczeni", uzależnienia, relacje z córką, mamą i Bogiem. Ula miała okazję poznać "uchodźcę z Rodos", którego przygarnęła pisarka.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Katarzyna Grochola. Pisarka jest rekordzistką jeżeli chodzi o ilość sprzedanych książek na polskim rynku. Obecnie Grochola wydała swoją 18. książkę. Jak mówi, dopiero teraz poczuła się pisarką. Co to oznacza? Gdzie Katarzyna Grochola szuka inspiracji do pracy? I czy uważa się za kobietę szczęśliwą i spełnioną?

  Katarzyna Grochola to autorka wielu bestsellerów. O swojej najnowszej książce i słabościach powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz. Wywiad z pisarką zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Podobno w głowie kobiety zawsze kłębi się milion myśli. Co więcej, w życiu kierują się przeważnie emocjami. Co to znaczy, że mężczyźni mają w głowie "pustaka"? Czy rzeczywiście mózgi kobiet i mężczyzn tak bardzo się różnią? Jak płeć wpływa na komunikację między nami? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Piotra Mosaka, neurokognitywistykę Annę Wieczorek-Taraday z Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN i Uniwersytetu SWPS oraz pisarkę Katarzynę Grocholę.

  "Niezapominajki żyją dłużej" to hasło kampanii, której uczestniczki namawiają kobiety do pamiętania o badaniach ginekologicznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Grocholę, Annę Wyszkoni oraz Violę Kołakowską o to, dlaczego warto nie zapominać o sobie i swoim ciele.

  JoBee, czyli Joanna Pszczoła, to polska piosenkarka, kompozytorka, producentka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa. Od 10 lat mieszka w Brukseli. Tam wraz ze swoim zespołem JoBee Project koncertuje i śpiewa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór: „Evacuation Order”

  Co jest wyjątkowego dla tej pisarki w tym dniu, który dla większości świata jest dniem znienawidzonym, że wybrała go za osnowę swojej książki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Grocholę.

  Czym kierują się kobiety wybierając partnerów? Czy zwracają uwagę na inteligencję, wiek, urodę, stabilizację społeczną, a może na zasobność portfela potencjalnego partnera? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Katarzyna Grochola i Sylwia Gruchała. Panie wzięły pod lupę tę brzydszą część ludzkości :)

  Katarzyna Grochola odwiedziła studio Dzień Dobry TVN ze swoją najnowszą książką „Houston, mamy problem". Jak się wchodzi w skórę mężczyzny, gdy chce się napisać książkę, której głównym narratorem jest mężczyzna? - Jestem pisarzem, więc mogę sobie być psem, koniem i dowolnym hobbitem - mówiła Grochola w Dzień Dobry TVN. Jak przygotowywała się do napisania tej książki? Czy Katarzyna Grochola rozumie mężczyzn? Co robiłby Marcin Prokop, gdyby przez jeden dzień był kobietą?

  18 października ukaże się najnowsza książka Katarzyny Grocholi pt. "Houston, mamy problem". Bohaterem jej książki jest - uwaga - mężczyzna, który znalazł się na życiowym zakręcie. Pisarka Katarzyna Grochola była także naszym gościem na czacie w TVN Cafe. Jak polskich mężczyzn postrzega Grochola? Jak myślą mężczyźni?