Katarzyna Grochola o wątku zdrady. "Czasami romans pomaga to małżeństwo utrzymać"

Katarzyna Grochola jasno wyraziła się na ten temat. "Nie lubię jak ktoś mnie zdradza, dużo przyjemniej jest zdradzać"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Katarzyna Grochola stawia na luz
Katarzyna Grochola stawia na luz
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
"Wyluzuj, kobieto!" to najnowsza powieść Katarzyny Grocholi, która swoją premierę będzie miała już 3 lipca 2024 roku. To historia o matce, która traci kontrolę nad życiem swojego syna. W Dzień Dobry TVN sama autorka opowiedziała nam o etapie życia, w którym właśnie się znajduje i zdradziła tajniki trudnej sztuki dystansu i śmiania się w każdej sytuacji.

Jak się czuje Katarzyna Grochola?

Katarzyna Grochola stroni od życia medialnego. Pisarka rzadko udziela wywiadów i zdecydowanie chętniej rozmawia na temat swojej twórczości niż życia prywatnego. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i otworzyła się na temat choroby. Jak się okazuje, zachorowała na raka prawego płuca. Teraz, Katarzyna Grochola odwiedziła Dzień Dobry TVN i opowiedziała nam, jak się czuje. - Mam się świetnie i czuję się dobrze - wyznała.

Pisarka przyznała, że aktualnie jest pod opieką wspaniałych lekarzy. - Co trzy miesiące wpuszczają mi coś do organizmu i mnie badają - dodała.

Teraz Katarzyna Grochola stawia przede wszystkim na luz, którego przez ostatnie 8 lat w jej życiu brakowało. - Bardzo dużo się denerwowałam - przyznała.

A efektem zmiany stylu życiu autorki jest jej najnowsza książka "Wyluzuj, kobieto!", która będzie miała premierę już 3 lipca 2024 roku. To historia o dorastającym dziecku i nadopiekuńczej matce, która musi się zmierzyć z największym przeciwnikiem, utratą kontroli nad synem. - Pracowałam w biurze matrymonialnym i pamiętam dwóch takich facetów, którzy odprowadzali kobiety, z którymi się spotykali na określone ulice, żeby mamusia popatrzyła z góry i zaakceptowała. Więc umówmy się, lekko nie macie panowie - powiedziała autorka książki.

Wyluzowana Katarzyna Grochola

Nowa powieść Katarzyny Grocholi niesie bardzo ważny przekaz - nie sztuką jest zatrzymać upływający czas, sztuką jest wyluzować w każdym wieku. Autorka podkreśliła, że każdy z nas powinien ten luz w sobie mieć. - Miej gdzieś, co o tobie myślą inni, nie kontroluj rzeczywistości, albowiem nie możesz tego robić, kochaj się i ciesz się życiem. Koniec, to się odnosi do kobiet i do mężczyzn - poradziła.

Katarzyna Grochola w swojej najnowszej książce dotknęła również tematu zdrady. Autorka przyznała, że w momencie kryzysu w małżeństwie, romans jednego z małżonków, może podtrzymać tę relację. - Czasami romans pomaga to małżeństwo utrzymać. Ale ja nie przepadam za zdradami, nie lubię jak ktoś mnie zdradza, dużo przyjemniej jest zdradzać, gdyby nie wyrzuty sumienia - powiedziała.

- Ale ja nie zdradzałam, jak się zakochiwałam, to po prostu odchodziłam - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: AG

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości