Gwiazdy

Dorota Szelągowska podpowiada, jak urządzić mieszkanie. "Przestała być modna przesadna nowoczesność"

Gwiazdy

Dorota Szelągowska podpowiada, jak urządzić mieszkanie. "Przestała być modna przesadna nowoczesność"

Kto jak kto, ale Dorota Szelągowska wie, w jaki sposób najlepiej urządzić mieszkanie lub dom. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zdradziła nam, jakie trendy skradły jej serce w ostatnim czasie oraz, co zrobić, aby zrobić "coś z niczego".

Trendy mieszkaniowe Doroty Szelągowskiej

Według Doroty Szelągowskiej, nie potrzeba wiele, aby stworzyć dla siebie przyjemną przestrzeń. Choć sama nie jest fanką panujących w danym sezonie trendów przyznaje, że jest coś, co dopiero niedawno przykuło jej uwagę.

- Jeżeli chodzi o nowinki techniczne, do moich ulubionych rozwiązań, które są od niedawna – jeszcze są drogie, ale mam nadzieję, że nie długo będą tańsze – należą tapety specjalne przeznaczone pod prysznic i do łazienki, i do wanny – wskazuje w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl Dorota Szelągowska i dodaje, że dzięki takim tapetom można mieć dzieło sztuki pod prysznicem.

W przypadku trendów, prowadząca programy remontowe w TVN i HGTV podkreśla, że główną ich zaletą jest to, że nawet jeśli moda na coś przeminie, to pozostaje w sklepach i wciąż można z tego korzystać. – Mamy piękny czas jeżeli chodzi o inspiracje wnętrzarskie, bo przestała być modna przesadna nowoczesność. Mieszkania są teraz bardzo mocno rodzinne, mieszkalne, miękkie, naturalne. Mamy też mnóstwo dodatków i wróciły rośliny – stwierdza Szelągowska.

Dorota zauważa także, że czas pandemii przyczynił się do tego, że ludzie, którzy zaczęli spędzać więcej czasu w domu, częściej mają ochotę na zmiany w swoich wnętrzach. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo powyżej.

"Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN

Dorota Szelągowska znowu wyruszyła w Polskę, aby poznać ludzi, którzy na co dzień pomagają innym i zapominają o własnych potrzebach. Projektantka odkryje stare boazerie i nierówne ściany, ale przede wszystkich pozna historie ludzi, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym. Ona i jej ekipa mają tydzień na wyremontowanie ich domów albo mieszkań.

"Totalne remonty Szelągowskiej" w każdy poniedziałek o godz. 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
76
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
05.05.2021
Julla
Ja lubię nowoczesne wnętrza, dlatego też w takim stylu mam urządzone swoje mieszkanie. Jedynie czekam jeszcze na narożnik voss z kolekcji gala collezione, który mają mi dostarczyć w tym tygodniu. Już nie mogę się doczekać :)