matka i córka

  matka i córka

  Sylwia Bomba od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się spędzać z córeczką jak najwięcej czasu. Nie ułatwia jej tego aktywność zawodowa, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuje na to, by pielęgnować więź z dzieckiem. Udowodniła to, publikując na Instagramie zdjęcie, które wywołało zachwyt internautów.

  Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku i już zaczęła przejawiać zainteresowanie tym, czym zajmuje się jej mama. Dorota wyjawiła nam jednak, że jest coś, co może stanąć na przeszkodzie ku projektowaniu wnętrz przez jej pociechę.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni - a jaka matka, taka córka. To właśnie mamy są pierwszymi, najważniejszymi kobietami w naszym życiu. Zresztą, to nie tylko najważniejsze dla nas osoby, zwierzchniczki, sojuszniczki i powierniczki tajemnic - lecz również nauczycielki. O ile piękno mamy zapisane w genach, o tyle to, jak o nie dbać mamy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co szczególnie warto zapamiętać z "maminych lekcji"?

  Małgorzata Socha raczej nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z mediami szczegółami prywatnego życia. W mediach społecznościowych niezwykle rzadko pokazuje najbliższych. Tropem wielu innych popularnych matek, ukrywa też twarze własnych dzieci. Zdarza się jednak, że robi wyjątki i na Instagramie opublikowała fotografie ze swoją mamą. Fani są nią zachwyceni!

  Relacje między matkami i córkami są różne - mogą być oparte o przyjaźń, dominację lub rywalizację. O to, jak powinny wyglądać zdrowe stosunki na linii matka - córka zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog i socjolog dr Joannę Heidtman, projektantkę Teresę Rosati i aktorkę Marietę Żukowską.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z córką Magdy Gessler - Larą. Jak układa się współpraca matki z córką? Całą rozmowę z córką znanej restauratorki zobaczycie już jutro w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Wiele nastoletnich córek obiecuje sobie, że nigdy nie będą takie jak ich matki. Czas płynie, a one zaczynają zachowywać się podobnie. Pielęgnują takie same nawyki, dokonują podobnych życiowych wyborów jak ich matki. Czy tak samo jest w przypadku gości Dzień Dobry TVN: pediatry Ewy Drzewieckiej i jej córki Gabi oraz polityka Anny Kalaty i jej córki Agnieszki Beermann?

  Pierwsze lata życia dziecka to niewątpliwie czas, kiedy więź z matką nabiera niebywałej siły. Jednak nie każdy miał szansę doświadczyć, jak piękne jest to uczucie. Magda, Kamila i Aneta to bohaterki najnowszego odcinka "Rozmów w toku", opowiadają o wielkich emocjach, związanych z porzuceniem przez matki. Pytania pozostające wciąż bez odpowiedzi, ogromny żal, ale i chęć wybaczenia. Co czuła Magda, kiedy rówieśnicy w szkole opowiadali o swoich mamach? Dlaczego babcia Anety pragnie zgody jej córki z wnuczką? Skąd wola przebaczenia u Kamili? Te i inne historie dorosłych dziś kobiet poznacie w premierowym odcinku "Rozmów w toku" w TVN, o 16:00. Zapraszamy wraz z Ewą Drzyzgą!

  Przy naszym stole, z okazji Dnia Matki, zasiadły dziś mamy ze swoimi dziećmi: Magda Gessler z córką Larą, aktorka Halina Rowicka z córką Anną Kalczyńską-Maciejowską i Jolanta Rosińska, która jest mamą modela Michała Baryzy. Za co Michał kocha swoją mamę? Jakim jest synem? Czy bycie córką Magdy Gessler jest szczególnym wyzwaniem? Czy Lara Gessler jest podoba z charakteru do mamy? Jaką matką jest Magda Gessler? Jak swoje dzieciństwo wspomina Anna Kalczyńska? I czy mama pomaga Annie w opiece nad trójką dzieci? A my przyłączamy się do życzeń Doroty Wellman i Marcina Prokopa i wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!!!