matka i córka

  Wydała autobiografię.

  Powód może zaskoczyć.

  Niespotykane podobieństwo siedemnastoletniej Tatiany i jej mamy stało się nie lada sensacją w sieci. Kobiety wyglądają jak bliźniaczki, mimo dzielącej je różnicy wieku. Jak na ich widok reagują internauci?

  Aktorka pochwaliła się umiejętnościami oraz inteligencją emocjonalną 4,5-letniej dziewczynki.

  Dobre relacje matki i córki są bardzo ważne. Problem pojawia się wtedy, kiedy przyjacielska, bliska więź staje się zbyt silna, wręcz uzależniająca.

  Amerykanka ukryła przed rodzicami dziewczynek motyw przewodni wydarzenia.

  Zaginięcie matki i córki z Częstochowy zgłoszono na policję, kiedy nastolatka nie pojawiła się w szkole, a jej mama nie przyszła do pracy w przedszkolu. Ruszyły poszukiwania Aleksandry i Oliwii. Wszyscy mieli nadzieję, że zakończą się pomyślnie. Tak się niestety nie stało. Po 11 dniach w lesie znaleziono ciała. Aresztowany w tej sprawie mężczyzna usłyszał zarzuty podwójnego zabójstwa. 52-latek nie przyznaje się do winy.

  Marta Król była jedną z twarzy kampanii na rzecz szczepień. Próbowała przekonać do nich również swoją mamę. Niestety kobieta zmarła, właśnie na COVID-19. W rozmowie z Łukaszem Wieczorkiem z magazynu "Polska i Świat" aktorka podkreśla, że zrobiła wszystko, żeby jej pomóc.

  W grudniu zeszłego roku media obiegła wiadomość o niewyobrażalnej stracie, z którą musiała zmierzyć się Małgorzata Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN pożegnała mamę, która przez długi czas zmagała się z ciężką chorobą. Wspomnienie tych trudnych chwil powróciło w dniu rocznicy śmierci Barbary Sułowskiej. Prezenterka opisała swoje emocje w poruszającym liście.

  Dzieli je różnica pokoleniowa i zdecydowanie odmienne temperamenty. Czy jest to przeszkodą czy wartością dodaną w ich codziennych projektach?

  Monika Richardson wybrała się na pokaz mody ze swoją córką Zofią oraz partnerem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem z najbliższymi, a fani jednogłośnie stwierdzili, że nastolatka odziedziczyła urodę po mamie.

  Beata Dethloff zdobyła popularność dzięki udziałowi w randkowym show TVN7 "40 kontra 20". W programie często opowiadała o swoich córkach. Wyznała, co jest dla niej najważniejsze w wychowywaniu dorastających dziewczyn, dla których mama stanowi wzór do naśladowania.

  Joanna Kurowska jest aktorką słynącą z poczucia humoru i dystansu do siebie. Wygląda na to, że cechy te odziedziczyła również jej córka. Zosia Świątkiewicz opublikowała w sieci nagrania, na których mama parodiuje jej teksty wypowiadane w codziennych sytuacjach. Filmiki 20-latki szybko stały się hitem.

  Natalia Siwiec postanowiła złożyć swojej ukochanej córce życzenia na Instagramie. Tradycyjnie wpis opatrzyła kilkoma uroczymi zdjęciami. Mała Mia kończy właśnie cztery lata. Czego życzyła jej mama?

  Sylwia Bomba od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się spędzać z córeczką jak najwięcej czasu. Nie ułatwia jej tego aktywność zawodowa, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuje na to, by pielęgnować więź z dzieckiem. Udowodniła to, publikując na Instagramie zdjęcie, które wywołało zachwyt internautów.

  Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką, a także poruszyła temat wychowywania. Jak przyznała, sama stara się wpajać swojemu dziecku najważniejsze wartości. Jednymi z nich są podążanie za własnymi marzeniami oraz świadomość mocnych stron.

  Krystyna Przybylska już w marcu spędziła czas w szpitalu, kiedy walczyła o powrót do zdrowia po zarażeniu koronawirusem. Teraz za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że ponownie lekarze musieli udzielić jej pomocy.

  Maryla Rodowicz i Katarzyna Jasińska nie zawsze miały poprawne relacje. Córka wokalistki nie poszła też w ślady rodziców, obrała własną ścieżkę w życiu. Czym się zajmuje? Jaki ma kontakt ze znaną mamą - ikoną polskiej sceny muzycznej?

  Bycie matką to najtrudniejsze i jednocześnie najpiękniejsze zadanie dla kobiety. Wiedzą o tym wszystkie te, które mają dzieci. Jedną z nich jest Katarzyna Grochola, która z okazji Dnia Matki opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z córką. Dorota Szelągowska ma na nim zaledwie kilka lat.

  Toksyczne matki nie są domeną patologicznych rodzin. Wiele dzieci wychowuje się w takich domach, nie mając świadomości, że nie jest normą to, że własna rodzicielka nie kocha ich bezgranicznie. Monika postanowiła opisać nam własną historię. Wie, że utożsamiać się z nią będą tysiące ludzi, jeśli nawet nie miliony.

  Relacja córka-mama nie zawsze jest usłana różami. Czasem buduje, ale nie raz jest tak, że utrudnia, a nawet niszczy. Dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Katarzynę Miller psychoterapeutkę i autorkę książki "Być córką i nie zwariować" o jej kontakt z mamą oraz o to, jak odnaleźć się w roli córki.

  Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku i już zaczęła przejawiać zainteresowanie tym, czym zajmuje się jej mama. Dorota wyjawiła nam jednak, że jest coś, co może stanąć na przeszkodzie ku projektowaniu wnętrz przez jej pociechę.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni - a jaka matka, taka córka. To właśnie mamy są pierwszymi, najważniejszymi kobietami w naszym życiu. Zresztą, to nie tylko najważniejsze dla nas osoby, zwierzchniczki, sojuszniczki i powierniczki tajemnic - lecz również nauczycielki. O ile piękno mamy zapisane w genach, o tyle to, jak o nie dbać mamy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co szczególnie warto zapamiętać z "maminych lekcji"?

  Agnieszka Więdłocha kilka miesięcy temu została mamą. Znana ze skrytości aktorka zdecydowała się opowiedzieć o swojej córce w pierwszym wywiadzie po porodzie. Jakie wartości chce jej wpoić?

  Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, a owocami ich miłości są: 20-letni Jan, 15-letnia Ania i 3-letnia Laura. Ostatnio głośno się zrobiło o ich środkowej pociesze. Nastolatka bowiem stała się aktywna w mediach społecznościowych, a internauci już doszukują się podobieństwa do mamy.

  Anna Wendzikowska na co dzień zajmuje się światem kina. Dziennikarka kocha też podróże, a jej oficjalny profil na Instagramie jest pełen kadrów z egzotycznych wyjazdów. Od kilku dni Ania wypoczywa na Dominikanie. Nie jest sama - towarzyszą jej córki, Kornelia i Antonina. Jak spędzają wspólny czas?

  Aleksandra Popławska jest jedną z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Nie epatuje szczegółami z prywatnego życia, a w mediach społecznościowych rzadko publikuje fotografie z członkami rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Pokazała swoją nastoletnią córkę i zachwyciła fanów.

  Lara Gessler coraz chętniej dzieli się z fanami chwilami z życia prywatnego. Świeżo upieczona mama co rusz pokazuje fanom, jak rośnie jej córeczka Nena. Gwiazda pokazała się teraz z maleństwem na rękach w świątecznym anturażu. Fani są rozczuleni.

  Małgorzata Socha raczej nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z mediami szczegółami prywatnego życia. W mediach społecznościowych niezwykle rzadko pokazuje najbliższych. Tropem wielu innych popularnych matek, ukrywa też twarze własnych dzieci. Zdarza się jednak, że robi wyjątki i na Instagramie opublikowała fotografie ze swoją mamą. Fani są nią zachwyceni!

  Joanna Moro na swoim Instagramie pochwaliła się fotografiami z 8-miesięczną córeczką Ewą. Aktorka na zdjęciach przedstawiona jest jako królowa matka, co wzbudziło kontrowersje wśród fanów.