Uroda 14-latki nie podoba się matce. Podda córkę operacjom plastycznym, by zrobić z niej influencerkę

W procesie zostania gwiazdą mają pomóc liczne operacje plastyczne
Matka chce zrobić z córki influencerkę
Źródło: Vincent Besnault/Getty Images
Carla Bellucci może poszczycić się na w Wielkiej Brytanii ogromną sławą. Operacja plastyczna nosa na koszt państwa dzięki flirtom z lekarzami to nie wszystko. Poprawianie własnego wizerunku nie zaspokoiło apetytu celebrytki. Teraz influencerkę chce zrobić ze swojej 14-letniej córki.

Carla Bellucci - najbardziej znienawidzona kobieta UK

Carla Bellucci tytułowana jest w mediach na Wyspach jako "najbardziej znienawidzona kobieta Wielkiej Brytanii". 37-latka bez większego wstydu przyznała się, że zoperowała sobie nos na koszt państwa. Była na tyle przebiegła, że wymyślając depresję, mówiła lekarzom, że zły wygląd wpędza ją w coraz gorszy stan. Żeby osiągnąć swój cel flirtowała też z pracownikami placówki medycznej.

Operacje plastyczne

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych

Kiedy nos udało się zoperować bezkosztowo, Carla Bellucci chce upiększyć swoją nastoletnią córkę. Matka trójki dzieci nie cofnie się przed niczym.

14-latka przejdzie operacje plastyczne?

Tanisha to 14-latka, która nie ma łatwego życia. Przynajmniej jeśli chodzi o relacje z własną mamą. Nastolatka bez przerwy słyszy od niej o tym, że powinna zmienić w swoim wyglądzie. Matka na początek chciałaby, żeby dziewczyna zrobiła sobie licówki, a później wszczepiła implanty piersi i powiększyła pośladki.

Za niecierpiącą zwłoki sprawę, podobniej jak i w swojej sytuacji, tak i u córki zauważyła konieczność operacji nosa. Idealny wygląd zapewni jej zdaniem córce dostatnie życie.

- Ona nie jest kujonką, więc nawet nie przejmuję się jej edukacją. Będzie musiała skupić się na wyglądzie, dlatego powinna być idealna. Tylko wtedy osiągnie sukces. W dzisiejszych czasach brzydcy ludzie są skazani na porażkę – tłumaczyła kobieta w rozmowie z magazynem "Closer"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Vincent Besnault/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości