Gwiazdy

"BrzydUla 2" powraca. Nowe odcinki serialu niebawem na antenie TVN7

Gwiazdy

BrzydUla

Wszyscy fani "BrzydUli" z pewnością z niecierpliwością czekali na tę wiadomość. Po wakacyjnej przerwie serial powraca na antenę TVN7 z nowymi odcinkami. Czego mogą spodziewać się widzowie?

"BrzydUla 2" - kiedy nowe odcinki?

Reaktywacja serialu "BrzydUla" była strzałem w dziesiątkę. Perypetie Uli, Marka, Violi a także innych bohaterów i pracowników domu mody "Febo&Dobrzański" cieszyły się ogromną popularnością. Przed ekrany telewizorów przyciągały miliony widzów. Nic więc dziwnego, że produkcja postanowiła nakręcić następne odcinki. Już dziś wiadomo, że kiedy ruszy kolejna seria.

Lada chwila, bo 30 sierpnia o godz. 20 na antenie TVN7 widzowie zobaczą najnowszy odcinek "BrzydUli 2". Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku. Wszystkie premierowe epizody można oglądać również na platformie Player.pl.

Co ciekawe, w tym sezonie nastąpi sporo zmian. Wątki rozpoczęte w minionych odcinkach będą kontynuowane, ale na fanów serialu czekają też nowe zwroty akcji. Na plan powróciła jedna z bohaterek dobrze znana z pierwszej serii. Kto to taki?

"Brzydula 2". Co w nowych odcinkach?

W lipcu informowaliśmy, że trwają prace na planie nowej serii "BrzydUli 2". Wówczas do sieci trafiły informacje, że do obsady powróciła znana aktorka, która odegrała przed laty kluczową rolę w serialu. Pamiętacie Elżbietę Romanowską? Gwiazda w pierwszym sezonie wcieliła się w Aldonę, czyli siostrę księgowego Adama.

To właśnie ona udostępniła Markowi tajne dokumenty, które uchroniły go przed utratą pracy i przejęciem firmy przez Alexa. Jakie tym razem Aldona będzie miała zadanie? Tego dowiemy się wkrótce.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Julia Kamińska ma swój sposób na trudne sceny z dziećmi w "BrzydUli"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości