Gwiazdy

Brytyjska prasa bezlitosna dla Meghan Markle: "Chciałaś prywatności, a teraz mówisz miliardom ludzi, że jesteś w ciąży"

Gwiazdy

Czym żyje Londyn? Brytyjskie gazety najchętniej poruszają tematy związane z rodziną królewską. Aktualnie media rozpisują się na temat hospitalizacji księcia Filipa oraz informacji o kolejnej ciąży Meghan Markle. Wielbiciele Harry'ego i jego żony już odliczają miesiące do przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Zakochani podzielili się radosną nowiną w Walentynki. Faktem, że mały Archie wkrótce zostanie starszym bratem, żyje cała Wielka Brytania. Przegląd tamtejszej prasy przygotowała Anna Senkara.

Harry i Meghan spodziewają się drugiego dziecka

Przypomnijmy, że para ogłosiła ciążę 14 lutego przy pomocy czarno-białego zdjęcia, które zostało zrobione zdalnie za pomocą iPada przez przyjaciela pary, Misana Harrimana. Zobaczymy na nim uśmiechniętego księcia, wpatrzonego w swoją żonę, której głowa spoczywa na jego kolanie. Dodatkowo Meghan subtelnie wyeksponowała ciążowy brzuszek.

Wielka Brytania żyje nowiną o ciąży Meghan

Książę Harry i Meghan Markle na początku minionego roku podjęli decyzję o rezygnacji z książęcych z obowiązków należących do członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Małżeństwo początkowo szukało szczęścia w Kanadzie, ale później przeprowadziło się do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam wyczekują teraz przyjścia na świat drugiego potomka.

Anna Senkara prosto z Londynu podzieliła się z nami rewelacjami, które obiegły brytyjską prasę. Nie wszystkie tytuły przychylnie nastawione są do Harry'ego i Meghan.

- Każda z gazet inaczej podeszła do tematu. "Daily Telegraph" zrobił neutralną okładkę, ale w środku znajdziemy porównania do Diany, która swoją ciążę z Harrym ogłosiła 14 lutego, tak jak teraz jej syn - usłyszeliśmy.

- "Daily Mail" wbił szpilkę parze, bo napisali, że ich zdjęcie jest faktycznie intymne i piękne, ale porównują do Hollywood i filmu "Nothing Hill" - dodała nasza reporterka.

Niektóre z brytyjskich tytułów nie zamierzają w ogóle udawać, że życie medialne Sussexów jest im na rękę.

- "Daily Star" dał mocny tytuł "Chciałaś prywatności, a teraz mówisz miliardom ludzi, że jesteś w ciąży". Co więcej, na ich twarze nałożono czarne paski. Prawda jest taka, że cokolwiek Meghan i Harry by nie zrobili, to emocje prasy sięgają zenitu - podsumowała Anna Senkara.

Meghan Markle o poronieniu

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą wyjątkowo trudne doświadczenie. Kilka miesięcy temu para spodziewała się drugiego dziecka, niestety księżna Sussex poroniła. O nieszczęściu 39-latka napisała w eseju, który opublikowany został 25 listopada 2020 r. w magazynie "New York Times".

- Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Czułam wilgoć jego dłoni i całowałam jego kłykcie, mokre od naszych łez. Wpatrywałam się w zimne białe ściany zaszklonymi oczami. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy - wyznała Meghan Markle.

- Utrata dziecka oznacza niosący ze sobą niemal nieznośny smutek , którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi - dodała.

Przypomnijmy, że para ma już syna. 6 maja br. mały Archie skończy 2 lata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Anna Senkara

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości