meghan merkle

  meghan merkle

  Meghan szybko stała się jedną z najbardziej szykownych księżnych, a jej kreacje przykuwają uwagę fashionistek na całym świecie. 4 sierpnia 2021 roku małżonka księcia Harry'ego obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji redaktorka działu mody dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba, postanowiła przejrzeć się jej stylizacjom. Jak zmieniał się styl księżnej Sussex na przestrzeni lat?

  Od publikacji wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle minęły już ponad dwa tygodnie, a zainteresowanie ich działaniami nie słabnie, z resztą sami je umiejętnie podsycają. Teraz do mediów przedostała się kolejna informacja. Wnuczek królowej Elżbiety II właśnie zaczął nową pracę.

  Czym żyje Londyn? Brytyjskie gazety najchętniej poruszają tematy związane z rodziną królewską. Aktualnie media rozpisują się na temat hospitalizacji księcia Filipa oraz informacji o kolejnej ciąży Meghan Markle. Wielbiciele Harry'ego i jego żony już odliczają miesiące do przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Zakochani podzielili się radosną nowiną w Walentynki. Faktem, że mały Archie wkrótce zostanie starszym bratem, żyje cała Wielka Brytania. Przegląd tamtejszej prasy przygotowała Anna Senkara.

  O Alexim Lubomirskim zrobiło się głośno w grudniu zeszłego roku, gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje zaręczyny. To właśnie wtedy opublikowano oficjalne zdjęcia z ich sesji narzeczeńskiej, którą zrealizował Alexi. Kim jest fotograf, który skradł serca nie tylko młodej pary, ale i ich wielbicieli z całego świata?

  Wczoraj Kensington Palace poinformował, że żona księcia Harry'ego, Meghan, jest w ciąży. Księżna Sussex urodzi wiosną przyszłego roku. Płeć kolejnego royal baby nie jest jeszcze znana. Pomimo to, giełda imion już ruszyła. Będzie to siódme dziecko w kolejce do brytyjskiego tronu. Co o royal bay piszą brytyjskie gazety? Czy u księżnej widać już ciążowy brzuszek? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.