Gwiazdy

Anna Maria Sieklucka na okładce zagranicznego magazynu. Gwiazda "365 dni" robi światową karierę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna-Maria Sieklucka zyskuje międzynarodową sławę. Po sukcesie filmu "365 dni" zaczęły się nią interesować zagraniczne media, śledząc jej działania. Aktorka trafiła właśnie na okładkę indyjskiego magazynu "High on persona".

Anna-Maria Sieklucka popularność zyskała po roli Laury w kinowym hicie nakręconym na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Debiut aktorki na wielkim ekranie do dziś niesie się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Nie trzeba było długo czekać, żeby gwiazdą zaczęły interesować się zagraniczne media. Dodajmy, że jej profil na Instagramie śledzą prawie 3 mln osób.

Anna-Maria Sieklucka gwiazdą indyjskiego magazynu

Gwiazda wylansowana w dużej mierze przez Blankę Lipińską nie kryła wdzięczności za szansę pokazania swoich umiejętności na wielkim ekranie, ale teraz chce skupić się na czymś innym. Jej prawdziwą pasją jest bowiem teatr, ponieważ podczas spektakli jest ona w stanie przekazać widowni swoje emocje. Kiedy więc indyjski magazyn "High on persona" napisał nie tylko o roli w "365 dni", ale przede wszystkim o pozostałych aktywnościach zawodowych aktorki, ta nie kryła zadowolenia.

Ona powiedziała mi, że się cieszy, że zaczęto dostrzegać inne jej działalności, niż tylko jeden film. A trzeba powiedzieć, że ona bardzo mocno działa teatralnie i o tym też jest ten artykuł

- powiedziała Basia Pasek, która skontaktowała się z Anną-Marią Sieklucką.

Barbara Pasek przypomniała także, że to nie pierwszy raz, kiedy światowe media interesują się aktorką:

Coraz częściej jest o niej głośno, bo była już publikacja w greckiej "Gali", a teraz Indie... Myślę, że całkiem niedługo zobaczymy ją w Hollywood

Anna Maria Sieklucka - czym się zajmuje?

Anna Maria Sieklucka 13 października pojawiła się na deskach teatru w rodzinnym Lublinie, gdzie odbyła się premiera spektaklu "Margules. Nieobecność" w reżyserii Łukasza Witta-Michałowskiego. Sztuka opowiada o sile i trwałości artystycznej wizji.

W jednej z ról zobaczyć można było właśnie gwiazdę "365 dni". Ze wstępnych planów Anny Marii Siekluckiej wiadomo, że to właśnie teatrowi chce poświęcić kolejne kroki w karierze.

Z tego, co wiem, to jej bijące serce to jest teatr. I mimo tego, że upominają się o nią wielkie firmy produkcyjne z całego świata, to ona zamierza spełniać się teatralnie

- podsumowała Barbara Pasek.

Zobacz też:

Z Lublina do światowej sławy. Anna-Maria Sieklucka: "Skoczyła mi rozpoznawalność, ale we mnie nie zmieniło się nic"

Anna-Maria Sieklucka odcina się od show-biznesu. "Nie pasuję do tego światka"

Anna Maria Sieklucka pokazała zdjęcie z partnerem! „Jedno. Prywatne. Więcej nie będzie”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości