Basia Pasek

  Basia Pasek

  Morsowanie to kolejny trend, który pokochały gwiazdy. Mogliśmy już podziwiać Joannę Moro, która nawet w zaawansowanej ciąży korzystała z zimnej kąpieli, dziennikarkę Beatę Sadowską czy aktorkę Ewę Kasprzyk. Do zacnego grona morsujących kobiet dołączyła Sonia Bohosiewicz. Zobacz jej nagranie znad Zegrza.

  Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych książek, o których mówi się, że są polskimi odpowiednikami „50 twarzy Greya”. Wszystko wskazuje na to, że fani pisarki wkrótce będą mogli przeczytać jej kolejną książek. O swoich planach Blanka Lipińska opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Basi Pasek. Dowiedzieliśmy się również, kto zagra główną rolę męską w ekranizacji erotycznej serii 365 dni i kiedy ekipa wchodzi na plan.

  Mateusz Hładki, Katarzyna Jaroszyńska i Basia Pasek spędzili bardzo aktywny poranek w Dąbrowie Górniczej. Wspólnie z naszymi gośćmi i widzami, którzy nas odwiedzili, zachęcali nas do porannego rozruchu, tańca i wspólnego przygotowania "dobrego, aktywnego śniadania"!

  Natalia Szroeder nagrała teledysk do piosenki "Parasole". Na planie klipu wokalistce towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek. O czym opowiada piosenka? Czy utwór bazuje na osobistych doświadczeniach gwiazdy? Natalia scenariusz do teledysku napisała sama. Gdzie szukała inspiracji? Ile trwa praca na planie? Szroeder w rozmowie z Basią przyznała, że jest bardzo kochliwa. Czy w show-biznesie trudno jest utrzymać relację z mężczyzną?

  Maja Salamon to światowej sławy topmodelka, która ma na swoim koncie pokazy mody dla takich marek jak: Chanel, Louis Vuitton czy Dolce&Gabbana. Zdobiła okładki najważniejszych modowych magazynów z Vogue na czele. Mimo sukcesów w świecie mody, Maja postanowiła zapewnić sobie zawodowy plan b. Modelka rozpoczęła karierę w gastronomii. W tym świecie trzeba mieć dużo pokory i dyscypliny. Czy to Mai nie przeraża? Jak pracę modelki ocenia szef kuchni Jan Piecuch? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  Czym żył Internet w minionym tygodniu? Okazuje się, że dużą popularność w sieci zdobyło nowe zdjęcie Ani Lewandowskiej z córeczką Klarą. Gorącym doniesieniem jest kolejna ciąża Małgorzaty Sochy i Oli Kisio. Z kolei świeżo upieczona mama Magda Boczarska poinformowała swoich fanów, że wraca już na plan filmowy. O informacjach, które zelektryzowały internetowe media w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała dziennikarka Basia Pasek.

  Social media spełniają w show-biznesie niezwykle istotną rolę. Czy jednak nie przysłaniają rzeczywistości? Na których wydarzeniach warto się otagować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek, która porozmawiała z gwiazdami podczas wczorajszego pokazu Łukasza Jemioła. Według Karoliny Pisarek nagrywając krótkie filmiki na Instagram można pokazać swoją osobowość. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Basią przyznała, że social media trzyma na dystans. Kilka lat temu zrezygnowała z Facebooka, a o Instagramie często zapomina. Jak mówi, nie trawi i nie rozumie ekshibicjonistycznego podejścia do Instagrama.

  Na konferencji TVN Style reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek sprawdziła, czy kobiety ze sobą rywalizują, czy trzymają za siebie nawzajem kciuki. Która z gwiazd podczas ramówki skradła całą uwagę fotoreporterów? I co na to inne, również obecne na konferencji gwiazdy? Ula Chincz jest zdania, że kobiety ze sobą rywalizują, bo wiedzą, gdzie wbić obcasem, żeby bolało. Z kolei Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że kobiety mają w sobie gen bycia razem. A Ty co myślisz na ten temat?

  Zanim Margaret stała się popularną wokalistką, imała się różnych zajęć. Pracowała w sklepie odzieżowym, sprzątała domki wczasowe, była kelnerką oraz bileterką. Jak to się stało, że zdecydowała się na drogę artystyczną? Margaret pochodzi z mniejszej miejscowości. Czy kiedykolwiek miała z tego powodu kompleks? Z Margaret rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  Maria Winiarska i Zosia Zborowska - wybuchowy duet w życiu, ale i na scenie. Mama i córka grają w spektaklu Krystyny Jandy. Jest to ich pierwszy wspólny spektakl. Dziewczyny mają w teatrze oddzielnie garderoby. Dlaczego? Zosia jest też gwiazdą social mediów. Na Instagramie śledzi ją aż 100 tys obserwatorów. Influencerką Instagramu jest też mama Maria, którą śledzi 16 tys "astronautów". Kto namówił Marię Winiarską do założenia konta na Instagramie? I jak im się współpracuje? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  Państwo Rozenek-Majdan wrzucili do sieci roznegliżowane zdjęcie znad basenu. Kinga Rusin opublikowała swoje dawne okładki i świętuje 25 lat na ekranie. Okazuje się też, że Anna Lewandowska integruje gwiazdy. Na zorganizowanym przez trenerkę obozie, ćwiczyły między innymi: Zofia Ślotała, Dominika Grosicka czy Agnieszka Woźniak - Starak. Po ich wspólnych zdjęciach w sieci możemy wnioskować, że Panie się bardzo polubiły. Co jednak wzbudziło najwięcej sensacji w mediach społecznościowych w minionym tygodniu? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Basia Pasek.

  Film "Podatek od miłości" bije obecnie rekordy popularności. Co się działo na planie filmowym w czasie zdjęć? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która spędziła z aktorami jeden dzień zdjęciowy. W jaką postać wciela się Magdalena Różczka? Czy postać Romy Gąsiorowskiej jest bliska jej sercu?

  Julia Wieniawa to gwiazda młodego pokolenia, która została ogłoszona jednym z najważniejszych debiutów minionego roku. Reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek towarzyszyła Julii podczas jednej z sesji okładkowych. Pozowanie przed obiektywem aparatu jest łatwym czy trudnym dla Julii zadaniem? Czy kalendarz młodej gwiazdy jest mocno napięty?

  W filmie "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska gra główną rolę. Basia Pasek spotkała się z aktorką w atelier Gosi Baczyńskiej, gdzie Ola dobierała suknię na filmową premierę. Jaką kreację wybrała gwiazda? Czy towarzyszy jej stres związany z premierą? Czego boi się najbardziej? O wszystkich swoich obawach Aleksandra opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN.

  Jakub "Jacob" Bartnik jest zwycięzcą pierwszej polskiej edycji Project Runway. W programie projektant sprawiał wrażenie aroganckiego. Przed reporterką Dzień Dobry TVN Basią Pasek Jacob odkrył swoje nieznane oblicze. Zakochany projektant przedstawił nam swoją dziewczynę Polę Bogdańską. Czym Bartnik ujął blogerkę modową? I co rozczula Polę w Jacobie?

  "Sukcesy Roku 2017" to prestiżowy plebiscyt medyczny. W tym roku jury konkursu doceniło dwie dziennikarki TVN. Martyna Wojciechowska została nagrodzona jako gwiazda - ambasador w ochronie zdrowia, zaś Ewę Drzyzgę doceniono za jej program "36,6". Czym jest nagroda dla dziennikarek?

  Jessica Mercedes kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Jak zamierza je urządzić? Ile metrów ma apartament? Z blogerka modową spotkała się Barbara Pasek. Reporterka Dzień Dobry TVN sprawdziła przy okazji, czy Jessica potrafi malować ściany ;)

  Na pokazach Roberta Kupisza zawsze obowiązuje dress code. Na ten ostatni goście mieli też się ubrać na bogato. Na pewno zastosowała się do tych wymagań Maja Sablewska. A jak inne gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Okazało się, że wizyta polskiej Barbie w Dzień Dobry TVN była hitem internetu. Ile osób zobaczyło do wczoraj fragment wywiadu z Anellą, który umieściliśmy na naszym fanpage'u? Statystyki przedstawi Barbara Pasek. Jakie inne informacje były popularne w sieci w tym tygodniu?

  Niedawno Joanna Krupa kolejny raz pojawiła się w Polsce. Co robiła w czasie tego pobytu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Panie rozmawiały również o pracy i życiu prywatnym modelki. Nad jakim projektem Joasia obecnie pracuje? Czy jest zakochana i gotowa na dziecko?

  To od stylistów zależą wizerunkowe wzloty i upadki znanych osób. Jak wygląda ich praca i czy można nazwać ją pracą marzeń? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Rozmawiała ze stylistką Agnieszki Woźniak-Starak - Sylwią Brzezińską oraz stylistką Joanny Krupy i Dawida Kwiatkowskiego - Justyną Bulińską. Gdzie poszukują kreacji dla swoich klientów?