Barbara Pasek

  1 kwietnia to dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy pozwolić sobie na małe kłamstwa i żarty. Prima Aprilis jest w końcu jednym z najzabawniejszych dni w roku. Co dla fanów przygotowały gwiazdy? Trzeba przyznać, że nasi ulubieńcy wykazali się olbrzymią kreatywnością.

  Monika Kowalska trafiła do Hiszpanii przypadkiem kilkanaście lat temu i to właśnie tam rozpoczęła swoją aktorską karierę. Naszej reporterce opowiedziała, dlaczego postanowiła wyjechać na Półwysep Iberyjski i jak wygląda tam jej życie.

  Kiedy cztery lata temu Nikodem Rozbicki gościł w Dzień Dobry TVN, mówiono o nim: "młody, zdolny, o nim będzie głośno". Od tamtej pory u aktora sporo się zmieniło. Po przerwie spowodowanej studiami wraca z dużą rolą w "Chyłce". Jest też autorem rapowego słuchowiska "Radio Inżynierska", w którym wystąpiło wiele gwiazd, m.in. Julia Wieniawa. Jak pracuje się z bliską osobą? O tym aktor opowiadał w rozmowie z Basią Pasek.

  Anna-Maria Sieklucka zyskuje międzynarodową sławę. Po sukcesie filmu "365 dni" zaczęły się nią interesować zagraniczne media, śledząc jej działania. Aktorka trafiła właśnie na okładkę indyjskiego magazynu "High on persona".

  Rozpoczynamy nowy comiesięczny cykl modowy o najlepszych stylizacjach w Dzień Dobry TVN. Wśród wyróżnionych osób znajdują się zarówno prowadzące, jak i goście. Kto najbardziej zachwycił we wrześniu i dlaczego? Sprawdźcie!

  Anna Skura jest blogerką i podróżniczką. Niedawno zostało mamą córeczki. Melody przyszła na świat w Nowym Jorku. Kiedy dziewczynka miała miesiąc Ania przywiozła ją do Polski. Czy macierzyństwo zmieniło jej życie? Czy zmieniło to jej podejście do podróży? Z blogerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Milena Sadowska to nowa Miss Polonia. Towarzyszyliśmy jej podczas przygotowań do wielkiego wyjścia. Miss Polonia 2018 debiutowała na czerwonym dywanie. Jak poradziła sobie na ściance? Czy w czasie przyjęcia spotkała swoich idoli? Milenę wspierała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Robert Czerwik to projektant, którego suknie noszą takie gwiazdy jak: Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kasia Stankiewicz, Julia Wieniawa. Mimo tego do tej pory był osobą nieznaną w świecie show-biznesu. Odwiedziliśmy Roberta w jego warszawskiej pracowni. Co o projektancie mówią jego klientki? Jak przekonuje gwiazdy do swoich odważnych projektów? Jak się pozyskuje jedną z pierwszych gwiazd? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Program "Kobieta na krańcu świata" ma już 10 lat. Towarzyszyliśmy Martynie Wojciechowskiej podczas sesji okładkowej do jednego z kobiecych magazynów. Czy Martyna pamięta pierwszy odcinek pierwszego sezonu "Kobiety na krańcu świata"? Które bohaterki utkwiły w jej sercu? Z jubileuszem programu zbiegają się 10. urodziny córeczki Marysi. Jak macierzyństwo wpłynęło na jej podróże i program? Ile czasu trwa przygotowanie jednego odcinka? I jakie niespodzianki Martyna przygotowała w 10. sezonie "Kobiety na krańcu świata"? Z Martyną spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Kamil Pawelski jest szerzej znany jako Ekskluzywny Menel. Bloger modowy doczekał się pierwszego dziecka. Jego syn Aben ma niespełna trzy miesiące. Kamil jest bardzo zaangażowanym rodzicem. Co to znaczy? Dlaczego zdecydował się być przy porodzie? I czy to prawda, że razem z żoną zdecydowali się wyprowadzić na wieś? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Women's Voices jest to projekt koncertowy, który ma na celu udowodnić, że kobiece głosy mają moc. Na jednej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Kayah, Ania Rusowicz, Monika Brodka, Paulina Przybysz czy Daria Zawiałow. Jak kobiety są traktowane w show-biznesie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Tomasz Karolak na premierze filmu "7 uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego pojawił się z Magdaleną Malicką. Modelka od jakiegoś czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu wydała dobrze przyjęty przez krytyków muzyczny album. Czy planuje wrócić do Polski na stałe? Z Magdą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Barbarą Pasek zdradziła, że nie jest zadowolona z żadnego kremu, dlatego od czasu do czasu jej łazienka zmienia się w prywatne laboratorium, gdzie Joanna sama tworzy kosmetyki. Pomaga je w tym mama. Co jest tajną kosmetyczną bronią Marii Jaroszek? Co jest kluczem do urodowego sukcesu? Jakich pielęgnacyjnych trików Joanna nauczyła się od swojej mamy?

  Barbara Pasek odwiedziła Sarsę w jej rodzinnym Trójmieście. Jak przyznała wokalistka, to jej miejsce na ziemi. Jak często tu wraca? Singiel "Zakryj" ukazał się w sieci w formie lyric video, które jest stworzone tak, by osoby niesłyszące poprzez inne zmysły mogły usłyszeć to, co wokalistka ma do przekazania. Sarsa poprzez swoją twórczość chciałaby zaznaczyć, że niesłyszący są wśród nas i chcą mieć dostęp do kultury. Jak w show-biznesie udało jej się zachować siebie?

  Rafał Maślak Mister Polski 2014 wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Kamilą Nicpoń. Uroczystość odbyła się pod Warszawą, ale miała iście hollywoodzki charakter. Miejsce ceremonii i datę udało im się utrzymać w tajemnicy przed mediami. Czy Kamila długo zastanawiała się nad wyborem sukni? Dlaczego miała aż trzy kreacje? Z nowożeńcami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Natalia Jakuła jest nie tylko partnerką Tomasza Iwana oraz pełnoetatową mamą, ale także prowadzi swój własny biznes. Natalia rok temu wprowadziła do Polski bungee fitness. Czym jest ta nowatorska metoda treningu? Na czym ona polega? Jak Natalia godzi obowiązki z zawodowe z byciem mamą? I jak walczy z łatką "Wags"? Czy się w ogóle nią przejmuje? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Byliśmy na planie teledysku nowego singla Margaret -"Lollipop". Inspiracją do klipu były lata 20. i "Wielki Gatsby". Reżyserem teledysku jest sama woklistka. Ile osób pracuje na planie takiego klipu? Jak długo trwa praca nad teledyskiem? Margaret w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Barbarą Pasek przyznała się, że jest zakochana. Kim jest ukochany gwiazdy?

  Dzisiaj rusza trzeci sezon "Diagnozy". Z czym zmierzą się tym razem bohaterowie serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN aktorów: Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy również o rosnącej popularności seriali. Dlaczego aktorzy coraz chętniej w nich grają?

  Dziś wieczorem o 21.30 pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Top Model". W nowej edycji będą obowiązywały nowe zasady. Bez zmian pozostaje skład jurorski oraz prowadzący. Na sesji zdjęciowej z jurorami i gospodarzem show spotkał się Mateusz Hładki. Jak program "Top Model" zmienił życie Kasi Sokołowskiej, Michała Piróga, Joanny Krupy czy Marcina Tyszki? W tym sezonie będziemy mieli szansę zobaczyć też niepublikowane fragmenty, kulisy i tajemnice programu. Wszystko dzięki Barbarze Pasek i Jakobowi Koselowi, którzy o swojej pracy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Idealne włosy w reklamach szamponów, piękne uczesania na czerwonych dywanach. To wszystko jest dziełem stylistów fryzur gwiazd. Kim są? Jak pracują? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Przyjrzała się również metamorfozie Izabeli Janachowskiej. Zobaczcie, jak Iza wygląda w ciemnych włosach.

  Słońce, morze, gwiazdy. W Gdańsku odbyła się 4. edycja Pomorskiego Rendez Vous. Co tam się działo? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara sprawdziła, czy gwiazdy lubią wypoczywać na jachtach. I dlaczego na jacht nie można wejść w butach?

  Dawid Woliński zorganizował dla swoich przyjaciół aperitivo nad Wisłą. Jak zdradził sam projektant, wyznacznikiem aperitivo jest późne popołudnie, kiedy spotykasz się z przyjaciółmi i celebrujesz piękno życia. Kogo Dawid zaprosił na swoje letnie przyjęcie? I gdzie wybiera się na wakacje? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Byliśmy z kamerą na planie teledysku Lanberry do piosenki "Nieznajomy". Klip powstaje z rozmachem, na miarę hollywoodzkich produkcji. Ma fabularny charakter. Skąd taki pomysł? Gdzie wokalistka szukała inspiracji? Z Małgorzatą Uściłowska "Lanberry" spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Sylwia Grzeszczak świętuje w tym roku 10-lecie muzycznej kariery. Na tę okazję wraz ze swoim mężem Liberem stworzyła utwór "Dobre myśli". Odwiedziliśmy ich z kamerą na planie teledysku. Sylwia i Liber po 10 latach działalności artystycznej zdecydowali się nagrać kolejny duet. Skąd pomysł na charakter klipu? Czy wyruszą we wspólną trasę koncertową? Czy zabiorą córkę w trasę? O swoich planach Sylwia Grzeszczak i Liber opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek.

  Jak powstaje akcja viralowa z udziałem gwiazd? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek na podstawie kampanii "Wolę wiedzieć". Akcja ma edukować w słusznej sprawie. Jakiej? W projekt zaangażował się sam Robert Biedroń. Co go ku temu skłoniło? Oprócz prezydenta Słupska w kampanii wzięło udział wiele innych polskich gwiazd. Jak wpływ na kampanie społeczne mają osoby popularne? Jak zachęcają swoich fanów do udziału w tego typu akcjach?

  Towarzyszyliśmy z kamerą Ani Wendzikowskiej podczas sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak wyglądają kulisy takiej pracy? Jak się jej współpracowało z obecnymi na planie zwierzętami? Czy Ania ma wpływ na to, które zdjęcie zostanie wybrane na okładkę? Z Anną Wendzikowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Barbarę Pasek, która opowiedziała nam, czym w minionym tygodniu żył Internet. Czy Dj Avicii popełnił samobójstwo? Konto na Instagramie założył Donald Tusk. Ilu już ma obserwujących? Z kolei Joanna Krupa po raz pierwszy świętowała swoje urodziny z nowym narzeczonym. W Internecie nie zabrakło też doniesień o Royal Baby :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek odwiedziła na planie teledysku Honoratę Skarbek. Wokalistka po 3-letniej przerwie wróciła do muzyki. Jej najnowszy singiel opowiada o miłości. Czy piosenka jest oparta na do osobistych doświadczeniach artystki? Czy przerwa spowodowała, że inaczej spojrzała na świat show-biznesu?

  Podobno Polki są na ostatnim miejscu w Europie, jeżeli chodzi o akceptację samej siebie. Wymagamy od siebie zbyt dużo. Inspiracją dla wielu kobiet jest Joanna Przetakiewicz, która, jak sama mówi, w roli dojrzałej, wyzwolonej kobiety czuje się wspaniale. Joanna w wielu kwestiach przełamuje tabu np. otwarcie rozmawia o seksie. Według projektantki kobieta musi siebie lubić, powinna również pielęgnować w sobie wdzięk. Jak robi to Joanna Przetakiewicz? Sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Gambia to najmniejszy, ale i jeden z najbiedniejszych krajów Afryki usytuowany nad Oceanem Atlantyckim. Średnie miesięczne zarobki mieszkańców Gambii to 40 dolarów. ONZ zalicza kraj do jednego z najsłabiej rozwiniętych krajów świata. Ogromnym problemem jest brak edukacji. "Coś" dobrego dla Gambii postanowił zrobić Mister Polski 2017 Jakub Kucner, który wraz z grupą Polaków z całego świata już po raz trzeci odwiedził Gambię. Jakubowi towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Polacy intensywnie działają na rzecz tamtejszej szkoły poprzez zaopatrzenie placówki w niezbędne materiały pedagogiczne, jedzenie oraz poprzez spędzanie z dzieciakami czasu. Dla gambijskich dzieci posiłek zjedzony w szkole jest zwykle jedynym w ciągu dnia. Jednak największym ich dramatem jest brak miłości rodzicielskiej. Wielu bowiem rodziców umiera przez zbyt drogi dostęp do usług medycznych. Jak można pomóc gambijskim dzieciom?