Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak debiutuje na TikToku. W pierwszym tańcu towarzyszy jej Ewa Drzyzga

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Molecki/East News

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała na TikToku. Razem z Ewą Drzyzgą wykonała jeden z tiktokowych trendów. Nie każdego dnia możemy zobaczyć prowadzące Dzień Dobry TVN w takiej odsłonie. Jak wam się podoba?

Agnieszka Woźniak-Starak na TikToku Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN jest obecne na Facebooku, Instagramie czy Twiterze. Mamy również konto na TikToku, gdzie możecie zobaczyć naszych prowadzących z trochę innej strony niż ta w programie. Zobaczyć tam też można pracę naszego zespołu od kulis.

Nasze konto na TikToku ma już ponad 160 tys. obserwujących i ponad 1,6 miliona polubień. Tworzyliśmy już wideo z Ewą Drzyzgą czy Marcinem Prokopem, ale ostatnio udało się do zabawy namówić również Agnieszkę Woźniak-Starak i po raz pierwszy możecie ją zobaczyć na TikToku wykonującą trend do utworu "Unlock It".

Trendy na TikToku. Na czym polegają?

Konto Dzień Dobry TVN na TikToku założyliśmy w 2019 roku. Od tamtej pory staramy się dodawać zróżnicowane treści. Największą popularnością w serwisie cieszą się trendy. Najprościej mówiąc, chodzi w nich o to, aby wykonać podobne wideo, zawierające ten sam dźwięk lub układ, który aktualnie jest popularny. W ten sposób, tysiące osób wykonują podobne nagrania. Kto szybciej i ciekawiej odwzoruje trend, ten ma większą szansę na uznanie i dużą liczbę wyświetleń.

Niedawno sporą popularnością cieszył się Jewgeni Ponasenkov i trend z jego udziałem. My również go wykonaliśmy, z przymrużeniem oka pokazując, jak nasi prowadzący zachowują się, kiedy do wejścia na antenę zostało tylko kilkadziesiąt sekund. Wideo zebrało ogromną liczbę pozytywnych komentarzy i wyświetlono je ponad 700 tys. razy.

@ddtvn

Możecie wierzyć lub nie, ale tak to czasami wygląda ?☀️ ##trend ##rideit ##dzieńdobrytvn ##tv ##telewizja ##tiktokpoland

♬ Ride It - Jay Sean

Zobacz wideo: Duet Moniki Jaskólskiej i Józefa Górnego, czyli rodzinny TikTok ojca i córki

Zobacz też:

Agata Kulesza z trzema nominacjami do Orłów 2021. "Kocham swój zawód, ale najprzyjemniejszy jest, kiedy on kocha mnie"

2,5-letni syn Odety Moro już pomaga mamie w sprzątaniu i majsterkowaniu. Jak prawidłowo uczyć dzieci domowych obowiązków?

Agata Młynarska radzi, jak żyć w spokoju i zgodzie ze sobą. Dziennikarka stawia na slow life

Autor: Karolina Rybińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości