Parenting

Przerażająca pomyłka w żłobku. Kobieta zabrała do domu obce dziecko. "Policja do mnie zadzwoniła"

Parenting

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
New York Post, TikTok
Dziecko w żłobku

Rodzice żywią nadzieję, że pozostawionym w żłobku dzieckiem zajmują się odpowiedzialne i dbające o bezpieczeństwo maluchów osoby. Niestety, nawet w placówce opiekuńczej może dojść do przerażającej w skutkach pomyłki, która nieoczekiwanie kończy się policyjnym przesłuchaniem. - Przez przypadek porwałam dziecko - opowiada jedna z tiktokerek.

Pomyłka w żłobku. Kobiecie wydano obce dziecko

Brianna Dunkin-Funk opiera swoją działalność w sieci na opowiadaniu zabawnych anegdot i komentowaniu otaczającej ją rzeczywistości za pomocą umiejętnie zmontowanych filmików. Duże zainteresowanie internautów wzbudziło nagranie, na którym tiktokerka wspomina, jak nieumyślnie zabrała ze sobą do domu obcego kilkulatka.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Początek tej historii ma miejsce w żłobku, gdzie Brianna udała się, by odebrać dziecko koleżanki. Znajoma poprosiła ją o opiekę nad pociechą aż do momentu powrotu z pracy. Tiktokerka nigdy wcześniej nie widziała najmłodszego malucha przyjaciółki. Podała pracownikom placówki wszystkie niezbędne do odebrania dziecka dane i zaufała im, że oddają pod jej skrzydła odpowiedniego szkraba.

Niestety, prawda okazała się inna. O tym, że Brianna zabrała do domu obce dziecko, dowiedziała się po kilkudziesięciu minutach, kiedy pomyłkę tę zauważyło starsze rodzeństwo malucha.

USA. Kobieta przez pomyłkę "porwała" dziecko

Brianna Dunkin-Funk niemal natychmiast chwyciła za telefon. Na ekranie wyświetliła jej się wiadomość od koleżanki, która została już poinformowana o niefortunnym zdarzeniu. Okazało się, że opiekunki ze żłobka pomyliły swoich podopiecznych i przekazały tiktokerce malucha o identycznym imieniu.

- Przez przypadek porwałam dziecko i myślałam, że pójdę do więzienia - komentuje po latach kobieta. Na szczęście sprawa zakończyła się dobrze. Dzieci wróciły do swoich rodziców, a Brianny nie oskarżono o popełnienie przestępstwa. Mimo tego została przesłuchana. - Policja do mnie zadzwoniła - opowiada z perspektywy czasu.

@briannadunkinfunk

Spoiler alert: That time I very much by accident kidnapped a kid and thought I was going to prison.

♬ original sound - TheQuiteFranklyShow

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: New York Post, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości