Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska na wakacjach pokazała zdjęcie synka. "Piękna, czarna główka"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska wybrała się na pierwsze wakacje ze swoim dwumiesięcznym synkiem. Jurorka "Top Model" pochwaliła się wspólnym wyjazdem w mediach społecznościowych. Fani natychmiast dostrzegli jeden szczegół w jego wyglądzie.

Katarzyna Sokołowska na wakacjach z synkiem

Katarzyna Sokołowska już od ponad dwóch miesięcy cieszy się macierzyństwem. Reżyserka pokazów nie ukrywała, że bardzo długo przygotowywała się do tej roli. Teraz gdy na świecie pojawił się jej synek, jurorka "Top Model" stara się z nim spędzać jak najwięcej wspólnych chwil i godzić to m.in. z zawodowymi obowiązkami.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tym razem gwiazda zdecydowała się trochę odpocząć i wraz z pociechą wybrała się na wakacje za granicą. O tym fakcie poinformowała na swoim Instagramie, publikując zdjęcie z samolotu.

- Między Ziemią a Niebem, czyli wakacje z .... - napisała, dodając emotkę dziecka.

Katarzyna Sokołowska pokazała synka

Gwieździe udało się dotrzeć na miejsce, a jej fani mogą podziwiać kolejne zdjęcie z tej wyjątkowej podróży. Katarzyna uwieczniła Iwa Lwa podczas drzemki w hotelowym pokoju. - Leniwa niedziela - czytamy w poście.

Uwagę obserwatorów przykuła bujna czupryna malucha. - "Jakie czarne włoski" , Piękna czarna główka" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Fotografia rozczuliła fanów jurorki "Top Model". Wielu z nich nie szczędziło jej ciepłych słów. "Przeurocze", "Tworzycie cudowną rodzinę. Ja i wiele osób cieszymy się Waszym szczęściem", "Ale mu dobrze w tym lenistwie", "Cudownie, że masz taki czas. Świat nabrał innego kierunku" - pisano w komentarzach pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości