Gwiazdy

Anna Lewandowska w odwiedzinach u mamy. Pokazała dom rodzinny. "Tam się wychowywałam"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Lewandowska

Dla Anny Lewandowskiej rodzina jest najważniejsza. Korzystając z wolnego dnia zabrała córki i pojechała do swojej mamy Marii Stachurskiej. Na zdjęciach widać piękny dom, w którym trenerka spędziła dzieciństwo.

Anna Lewandowska - rodzina

Anna Lewandowska mieszka zarówno w Polsce jak i za granicą. Przez wiele lat trenerka i jej mąż mieli dom w Niemczech, w luksusowej dzielnicy Monachium. Niedawno przeprowadzili się do Hiszpanii, gdzie zadomowili się w wielkiej willi niedaleko Barcelony. Ania chętnie wraca do swojego rodzinnego kraju, ponieważ rozwija tutaj swoją karierę, prowadzi kilka biznesów, ale przede wszystkim chce najczęściej, jak to możliwe, spotykać się z bliskimi i przyjaciółmi.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Żona Roberta Lewandowskiego na co dzień jest bardzo zapracowana i ma sporo obowiązków. Jednak kiedy znajdzie chwilę wolnego, z radością odwiedza miejsca bliskie jej sercu, w których się wychowała. Ania na Instagramie pochwaliła się, że wraz z Klarą i Laurą odwiedziły jej mamę Marię Stachurską.

Dom rodzinny Anny Lewandowskiej - jak wygląda?

Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcia z wypadu do rodzinnego domu. - To była fajna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie! - napisała znana trenerka.

Na jednej z fotografii Ania pozuje przed piękną posiadłością. Biało-brązowy dom z dużymi oknami i zadbanym ogrodem bardzo spodobał się fanom.

- Dom jak z obrazka. Mój wymarzony - skomentowała jedna z internautek.

Lewandowska odpowiedziała: "Tam się wychowywałam".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości