Gwiazdy

Michał Wójcik o relacji z córką: "Powoli zaczynają być tatuaże, co mnie bardzo cieszy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Michał Wójcik. Ikona kabaretowej sceny o relacji z córką
Michał Wójcik. Ikona kabaretowej sceny o relacji z córką Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Michał Wójcik to ikona polskiej sceny kabaretowej. Od ponad 20 lat współtworzy grupę Ani Mru-Mru. Prywatnie jest tatą czworga dzieci, w tym Julii, która prowadzi konto na Instagramie poświęcone literaturze. Jaka jest ich relacja? W czym są do siebie podobni? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Julia Wójcik - córka Michała Wójcika

Córka artysty kabaretowego jest TikTokerką i Instagramerką. W sieci recenzuje i poleca książki. Uwielbia fantasy i romanse, a jej domowa biblioteczka wypełniona jest po brzegi. Podobnie, jak tata, pasjonuje się sportem.

- Moją pasją było pływanie. Niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować. [...] Obecnie jestem sędziną na zawodach pływackich. Mam licencję i w ten sposób ciągle jestem przy wodzie - mówiła Julia Wójcik w Dzień Dobry TVN.

Michał Wójcik o relacji z córką

Julię i Michała Wójcików łączy miłość, uczucia i wspólne zainteresowania.

- Też jestem zwierzakiem wodnym. Powoli zaczynają być tatuaże, co mnie bardzo cieszy. [...] Kocham tatuaże, kocham moją córkę. Jak zrobiła, byłem przeszczęśliwy. Wiem, że to dopiero początek. To też nas łączy, ale też i miłość do zwierząt. Uwielbiamy koty - przyznał artysta kabaretowy.

Michał Wójcik doczekał się czworga dzieci z różnymi partnerkami. Julia jest najstarszą pociechą.

- Na początku miałem wielkie obawy, co dzieciaki między sobą zrobią, jakie będą kontakty. Natomiast dzięki dobie internetowej i mediów, to jest tak, że one mają więcej kontaktów między sobą niż z tatą. Staram się, żeby minimum dwa razy do roku, w wakacje i święta, wynająć busa. Jeszcze są dzieci po stronie mojej narzeczonej, więc jedziemy w 8-9 osób czasami i oni aż piszczą za sobą. To są tak potężne relacje. Rozpiętość wiekowa jest potężna, więc jedno kocha drugie, to zauroczone jest w tym, to już tęskni za tym - wyjawił rozmówca Dzień Dobry TVN.

Michał na co dzień mieszka w Katowicach, a Julia w Lublinie. - Ze względu na pracę taty i życie prywatne stało się tak, a nie inaczej, że odległość zawsze była. [...] Jako małe dziecko zazdrość była, czemu nie przyjechał, ale z czasem człowiek to rozumie. Czas sprawił, że inaczej na to wszystko się patrzy. Jestem starsza i inaczej widzę obecną sytuację taty - wyznała Julia.

- Kocham cię - zwrócił się wzruszony artysta kabaretowy do córki.

- Ja ciebie też - odpowiedziała Julia i dała tacie buziaka.

Jak córka ocenia pracę taty? Posłuchaj rozmowy całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości