artysta

  To kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina.

  Jan Borysewicz nie boi się otwarcie poruszać tematów związanych z pracą oraz życiem osobistym, dlatego zdecydował się na wydanie autobiografii "Mniej obcy". W szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem lider zespołu Lady Pank opowiedział między innymi o relacjach z córkami. Odniósł się także do korekty płci, na którą zdecydował się jego wnuk.

  Michał Wójcik to ikona polskiej sceny kabaretowej. Od ponad 20 lat współtworzy grupę Ani Mru-Mru. Prywatnie jest tatą czworga dzieci, w tym Julii, która prowadzi konto na Instagramie poświęcone literaturze. Jaka jest ich relacja?

  Michał Zator jest półfinalistą piątej edycji programu "Mam Talent!". Jako jeden z niewielu muzyków na świecie wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Skąd czerpie inspiracje?

  Edward Hulewicz zmarł w wieku 84 lat. Był piosenkarzem, kompozytorem oraz autorem tekstów. Informację o jego śmierci przekazał za pomocą mediów społecznościowych Związek Artystów Scen Polskich.

  "Kiedy widzisz to, co stworzyła natura, od razu układasz tekst".

  Arkadiusz Pasożyt wybrał się w Tatry z wyjątkową misją. Artysta wspiął się na najwyższy w Polsce szczyt i zabrał z niego jeden z kamieni, a wszystko to w ramach projektu "Rysy są w sam raz". W Dzień Dobry TVN performer odsłonił kulisy swojej wyprawy.

  "Tyle było jeszcze nut do zagrania"

  Michał Szpak szturmem podbił polską scenę muzyczną, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego głosu i niespotykanej charyzmy. Artysta ma na swoim koncie wiele sukcesów i nie ustaje w poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych. Jak wyglądały początki jego kariery? Jakie osiągnięcia napawają go największą dumą? Laureat Bursztynowego Słowika opowiedział o tym w programie "Uwaga: Kulisy Sławy".

  Dawid Kwiatkowski chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Tym razem na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z letniej wyprawy na łono natury. Artysta zapozował w kąpielówkach, prezentując wysportowaną sylwetkę.

  Jarosław Koziara jest artystą ziemi, a to, czym się zajmuje, nazywane jest land artem. Tworzy w naturze i używa do tego bardzo prostych narzędzi: kosiarki, sznurków, kijów.

  Michał Szpak znalazł się w gronie artystów, którzy już 17 sierpnia na scenie Opery Leśnej powalczą o statuetkę Bursztynowego Słowika w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE.

  Dawid Kwiatkowski pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Uznany artysta chętnie odsłania kulisy swojej pracy, ale nie stroni też od dzielenia się informacjami o swoich pasjach.

  Wojciech Biedroń nie żyje. Aktor, reżyser telewizyjny i teatralny, autor teledysków, a także pisarz odszedł w wieku 64 lat. O śmierci tego wybitnego i wszechstronnego artysty poinformowała żona oraz portal filmpolski.pl.

  Cieszył się uznaniem publiczności i krytyków za sprawą osobliwego podejścia do interpretacji dzieł Szekspira.

  Jurij Szatunow nie żyje. Muzyk znany był szerszej publiczności m.in. z utworu "Biełyje rozy". Wokalista grupy Łaskowyj Maj zmarł prawdopodobnie z powodu ataku serca - takie informacje podaje Interfax. Miał 48 lat.

  Po raz pierwszy w historii polskiej marki Pantene ambasadorem kampanii został mężczyzna. Wybrano Michała Szpaka, którego znakiem charakterystycznym są długie, piękne i kręcone włosy. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział o swojej nowej roli, reklamie i scenicznych stylizacjach. Nie zabrakło też muzycznego wątku, bo specjalnie dla naszych widzów wokalista zaśpiewał nowy utwór - "24na7".

  Jak rozpocząć przygodę z brush letteringiem?

  Roman Modzelewski był malarzem, grafikiem, projektantem, pedagogiem, a także żeglarzem. Jego twórczość w rozmowie z Andrzejem Pągowskim przybliżył kurator poświęconej artyście wystawy, Adam Klimczak.

  W Dzień Dobry TVN opowiedział nam o tym, jak łączy rzeźbiarstwo z misją historyczną.

  Alec John Such, czyli były basista kapeli Bon Jovi, nie żyje. To on był współautorem takich przebojów, jak "Livin’ on a Prayer" czy "Bad Medicine". Informacje o śmierci muzyka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał sam zespół. Artysta odszedł w wieku 70 lat.

  Aktor zyskał sławę dzięki zapadającym w pamięć rolom filmowym, ale na uwagę zasługuje także jego życie osobiste.

  Mateusz Ziółko zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu i godnej podziwu wrażliwości artystycznej. Niebawem na sklepowe półki trafi nowa płyta muzyka, otwierająca kolejny rozdział w jego karierze.

  Artysta współpracował zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi gwiazdami.

  Czym różni się fotografia od fotografiki? Czy fotografia jest sztuką? Ile w fotografii może być z malarstwa? Na wszystkie te pytania odpowiada historia Jana Bułhaka.

  Krzysztof Dracz odegrał w swojej karierze dziesiątki ról filmowych, serialowych i teatralnych. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział o wyzwaniach, jakie niesie za sobą praca na scenie.

  O swoich wyjątkowych projektach opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Robert Korólczyk od lat spełnia się jako współtwórca Kabaretu Młodych Panów. Regularne występy na scenie to jednak niejedyna aktywność, której poświęca uwagę. Czym uznany artysta kabaretowy zajmuje się po pracy?

  Informacje o śmierci "Szeli" potwierdzili przyjaciele z zespołu.

  Paweł Kryński to utalentowany artysta, który za sprawą nieprzeciętnego poczucia humoru i godnych podziwu umiejętności błyskawicznie zyskał uznanie wielu osób.